Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wyniki' .
Znaleziono 4 wyniki
-
Dla uczczenia Darmolotów Origin dostępnych dla posiadaczy Star Citizena urządziliśmy nasze pierwsze FotoZawody. Dla przypomnienia - tematyką konkursu był screenshot przedstawiający dowolny statek Origin, w dowolnej konfiguracji i sytuacji. A więc mogło to być wnętrze, widok z zewnątrz czy nawet foto smętnych szczątków gdzieś na orbicie... Nasi zawodnicy jednak w przeważającej większości wybrali tematykę związaną ze skokami kwantowymi i ślicznymi efektami, jakie widać w trakcie podróży wokół ich maszyn. Odważni stanęli w szranki, a Społeczność dokonała wyboru... Tym razem zwycięzcami w naszych inauguracyjnych FotoZawodach zostali aex aequo: @Marcin Przybyłek - praca "W hiperprzestrzeń!" @ontuto - praca "600i" Redakcja Game Armady gratuluje i zachęca całą Społeczność do udziału w kolejnych konkursach! Pozostałe zgłoszenia możecie zobaczyć w archiwum!
-
- wyniki
- game armada
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Z ogromną przyjemnością ogłaszam, że Szefem Kuchni zostaje... @Niobe Usmażyła 89 776 plasterków vanduulskiego bekonu zwyciężając praktycznie rzutem na taśmę, a teraz będzie mieć okazję również do popróbowania sił w wyścigach - Mustang Omega w końcu właśnie do tego został stworzony! Walka była zażarta - konkurencja nie odpuszczała do samego końca! Mam nadzieję że zapał nie opuści was i w przyszłości! Gratulujemy Zwyciężczyni, pozostałym pilotom również dziękujemy za udział i zapraszamy do regularnego odwiedzania Star Citizen Polska - to nie ostatni konkurs jaki tu zagości! Za ufundowanie nagrody Redakcja dziękuje @Quelenowi - zapraszamy również do podzielenia się wrażeniami po konkursie na naszym forum!
-
- arena commander
- rozstrzygnięcie
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dziękuję wszystkim naszym Czytelnikom, którzy wypełnili ankietę i wzięli udział w konkursie - Wasze odpowiedzi naprawdę przydadzą się nam przy podejmowaniu dalszych decyzji o rozwoju serwisu. Ale na pewno czekaliście również na ogłoszenie, do kogo trafi nasz śliczny, wyścigowy Mustang Omega. Z wielką przyjemnością ogłaszam iż zwycięzcą został: @eerozeteen Gratuluję wygranej! A tych, którzy nie zwyciężyli zapraszam do udziału w kolejnym konkursie, który ogłosimy już wkrótce!
-
- star citizen polska
- konkurs
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W październiku Obsidian przeprowadził bardzo ciekawą ankietę wśród graczy na temat DLC. Wyniki oraz ich analizę możecie poznać tutaj. To, co bardzo cieszy to fakt, że Polska jest w pierwszej dziesiątce ogólem i druga w Europie pod względem ilości respondentów (ja też wypełniałam ;)). Miejmy nadzieję, że Obsidian wyciągnie wnioski z wyników i nie będzie więcej wtop takich, jak ze słabo ocenianymi DLC do Tyranny. Warto również poczytać komentarze pod podlinkowanym wyżej wpisem na ich stronie - również wnoszą ciekawe rzeczy.
