Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'dfm' .



Więcej opcji wyszukiwania

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Kategorie

  • Newsy
  • Star Citizen - wiadomości
  • Star Citizen - statki i pojazdy
  • Star Citizen - poradniki
  • Star Citizen - lore
    • Star Citizen - systemy gwiezdne
    • Star Citizen - firmy
  • Squadron 42
  • Star Citizen - 10 for the...
  • Star Citizen - Around the 'Verse
  • Star Citizen - Letter from the Chairman
  • Star Citizen - pozostałe
  • Hardware

Kategorie

  • Forum
    • Logowanie się z użyciemTwitch.tv
  • TeamSpeak

Kategorie

  • Star Citizen - ogólne pytania
  • Konto
  • Concierge
  • PTU - Publiczne Uniwersum Testowe
  • Squadron 42
  • Organizacje
  • Ubezpieczenia i LTI
  • Arena Commander
  • Hangar
  • United Earth Credits (UEC)
  • Spectrum

Forum

  • Star Citizen Polska
    • Zagraj z nami w Star Citizen! Rejestr graczy.
    • Star Citizen
    • Flight Deck
    • Flight School
    • Społeczność
  • Game Zone
    • Gry związane z kosmosem
    • Akcja, RPG, przygodowe
    • Sandbox, survival, roguelike
    • MMO, MOBA i duży multiplayer
    • Strategie i symulacje
    • Pozostałe gry
    • Promocje / giveawaye
  • Game Armada
    • Game Armada
    • Giełda
    • Off-topic
    • Hardware
    • Poznajmy się
    • Wysypisko
  • Ater Dracones Multigaming
    • Dołącz do Ater Dracones!
    • Rekrutacja
    • ATERDRACON.net
  • Różne
  • People of The Stars Informacje Klubu PTS
  • Klub czytelniczy Czytelnia
  • Filmoteka DKF

Kalendarze

  • Kalendarz Społeczności Game Armada / Star Citizen Polska
  • People of The Stars TronussTV - plan na dzisiaj

Kategorie

  • Star Citizen
    • Broszury statków i pojazdów
    • Magazyn Jump Point
  • Inne

Grupy produktów

  • Jednorazowe donacje
  • Comiesięczne donacje
  • Nagrody dla donatorów
  • Zestawy startowe
  • Gadżety
  • Wsparcie serwerów głosowych i gier

Blogi

Brak wyników

Brak wyników

competitions

  • FotoZawody #1: Origin Free Fly
  • FotoZawody #2: Wystartuj w kosmos!

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Lokalizacja


Hobby


Strona WWW


Steam


Discord


BattleTag


Uplay


Origin ID


GOG


GamerTag


PSN


Nintendo


Skype


GG


RSI Handle


Referral


Skąd się o nas dowiedziałeś/aś?


CMDR ID

Znaleziono 14 wyników

  1. W nocy CIG opublikowało komunikat aktualizujący informacje odnośnie statusu Arena Commandera. Poniżej pełna treść komunikatu. Witajcie obywatele, jesteśmy już prawie u celu! Weekend ostrych testów ujawnił kilka blokerów w aktualnym buildzie Release Candidate. Zespół pracował w pocie czoła żeby rozwiązać te problemy i wierzymy że już jest dobrze. Nasza wewnętrzna kontrola jakości będzie testować moduł przez całą noc, a z samego rana odbędzie się kolejne spotkanie "go/no go". Dobrą wiadomością jest to, że jesteśmy bliżej celu niż kiedykolwiek wcześniej i podczas prac weekendowych zespół rozwiązywał problemy w miarę ich napotykania. przez zespół kontroli jakości. Następne informacje otrzymacie 3 czerwca rano (PST) po spotkaniu na którym zostanie podjęta decyzja czy produkt w obecnej formie trafi w wasze ręce.
  2. Niestety to nie jest nieśmieszny żart naszej redakcji - dzisiaj na stronie RSI została opublikowana wiadomość od Chrisa Robertsa wyjaśniająca opóźnienie. Miejmy nadzieję że nie będzie ono się zwiększać, bo cierpliwość społeczności już jest nieźle nadwerężona (zwłaszcza że konkurencja w postaci Elite: Dangerous nie śpi i dostarcza kolejne działające buildy). No cóż, póki co nie radzę wam brać urlopu w pracy z zamysłem grania w Arena Commandera... Informację od Chrisa i listę bugów aktualnego buildu znajdziecie poniżej. Zespół pracuje nieustannie przez ostatnie dwa tygodnie aby dopracować rozgrywkę i usunąć bugi tak by Arena Commander był gotowy do udostępnienia. Dziś o 4:00 PM PST (g. 1:00 w nocy naszego czasu) spotkałem się z liderami produkcji Star Citizena odnośnie tego czy można udostępnić alphę. Zasiedliśmy przy wirtualnym stole niczym sztab kontrol lotów przygotujący się do odpalenia rakiety i decyzja jest taka, że nie jesteśmy w stanie wypuścić Arena Commandera 29go ze względu na zbut dużąi ilość krytycznych problemów. Poniżej znajdziecie listę aktualnych bugów śledzonych przez zespół. Developerzy klasyfikują bugi zależnie od tego jak są poważne: blokujące, krytyczne, duże, średnie i małe. Najpoważniejsze (blokujące) to problemy które całkowicie uniemożliwiają działanie gry (tym samym nie nadaje się ona do udostępnienia). Niestety na chwilę obecną wciąż są dwa bugi blokujące i pół tuzina krytycznych (które chcielibyśmy naprawić przed udostępnieniem V.8). Największym problemem na chwilę obecną jest niedawno napotkany crash DirectX psujący tryb dla pojedynczego gracza Vanduul Swarm (to tryb do którego dostęp otrzyma każdy, kto wsparł projekt). Programiści Mark Abent i Paul Reindell walczą z bugami Głupotą byłoby udostępnienie niestabilnego buildu, nawet w wersji pre-alpha tylko po to, by dotrzymać wewnętrznego deadline. To jest potęga crowdfundingu który uczynił Star Citizena możliwym - wydawca zmusiłby nas do wydania zgodnego z terminem niezależnie od jakości buildu… ale jako że wszyscy jesteście skupieni przede wszystkim na jakości a nie stopie zwrotu z inwestycji udziałowców jesteśmy w stanie poświęcić kilka dni aby dostarczyć wam coś, co jest stabilne. Wiem że to nie jest wiadomość jaką chcieliście dziś usłyszeć. Nikt bardziej ode mnie nie chce aby społeczność mogła już zacząć korzystać z Arena Commandera. Właśnie takie sytuacje jak obecna mogą się wydarzyć przy procesie otwartego developmentu, zwłaszcza gdy dzielimy kod i zawartość znacznie wcześniej niż miałoby to miejsce w przypadku normalnego developmentu. Myślę jednak że nie chcielibyście aby było inaczej - zespół Star Citizen karmi się waszym niesamowitym entuzjazmem i energią dla tego projektu... i ponad wszystko chcemy zobaczyć co się stanie gdy już będziecie w kosmosie. Aby zapewnić osobom które wsparły projekt maksimum informacji poprosiłem zespół produkcyjny o dostarczanie CODZIENNYCH aktualizacji dla społeczności aż do czasu publikacji V.8 Arena Commandera. To będzie surowa informacja: listy bugów i innych informacji mówiących o aktualnym stanie zdrowia buildu. Zobaczycie te same informacje jakie trafiają do mnie i będziecie w stanie śledzić usuwanie każdego "blokera" uniemożliwiającego publikację. Chcę abyście wiedzieli że jesteśmy już bardzo blisko... jednak nie aż tak by publikować jutro. Oczekujcie dalszych informacji! — Chris Roberts Lista bugów Arena Commander V.8 – 28 maja, 2014 Blokujące Vanduul Swarm – Display drivers can crash when Vanduul spawn or blow up Lag in feedback and update of essential game events resulting in increasingly divergent multiplayer sync Krytyczne Battle Royale (Crash) – While Flying (Shader) Camera – After respawn character is stuck looking up Vanduul Swarm (Crash) – Shortly after missile lock All Maps – Occasionally, when first spawning into the maps lasers and ballistic fire is invisible but can be heard when firing – they eventually appear Crash on exit after returning from DFM match Character is unable to exit DFM Aurora bed if helmet is on Gforce animations are not playing on the pilot in any of the ships Character and parts of cockpit interior vanish while accelerating
  3. Screen sprzed udostępnienia pierwszej wersji
  4. Screen sprzed udostępnienia pierwszej wersji
  5. Screen sprzed udostępnienia pierwszej wersji
  6. Screen sprzed udostępnienia pierwszej wersji
  7. Screen sprzed udostępnienia pierwszej wersji
  8. Screen sprzed udostępnienia pierwszej wersji
  9. Screen sprzed udostępnienia pierwszej wersji
  10. Dzięki @lethe z polskiego Syndykatu Ater Dracon możemy już teraz was uraczyć relacją z pierwszej publicznej prezentacji modułu pojedynkowego, jaka miała miejsce w Bostonie przed rozpoczęciem PAX East. Zgodnie z zapowiedziami o 03:00 naszego czasu rozpoczął się livestream z odsłony modułu pojedynkowego. Event był częścią wyjazdu ekipy CIG na Penny Arcade Expo East - konwentu skupiającego się wokół kultury gamingowej gdzie Chris Roberts bierze udział w panelu zatytułowanym The (Incredible) Future of PC Gaming. Na długo przed planowanym startem na kanale RSI uzbierało się kilka tysięcy osób i nie trzeba było długo czekać na efekt: O godzinie 2:56 rozpoczęła się transmisja, kilkuminutowa kalibracja zakończona została krótkim wystąpieniem Wingmana, który śmiejąc się stwierdził że tradycyjnie kiedy organizują jakieś większe wydarzenie nastąpi opóźnienie. Przez kolejne 30 minut widoczna była plansza z logo CIG, w tle słychać było dramatyczną muzykę przerywaną co jakiś czas kolejnymi komunikatami kalibracyjnymi. Następnie plansza zastąpiona została widokiem z kamer umiejscowionych na sali gdzie spore zgromadzenie fanów obserwowało przygotowania ekipy. O 3:48 kiedy ilość widzów online przekroczyła 22 500 na ekran zawitała Sandi Gardiner, która rozpoczęła prezentację. Po początkowych podziękowaniach przedstawiony został film który skupiał się na przygotowaniach do odsłony DFM, bugach jakie pojawiały się po drodze i próbach doprowadzenia gry do stanu używalności. Po jego zakończeniu głos zabrał Chris Roberts, po krótkim wstępie w którym odniósł się do problemów ze startem i podziękowaniach zaprezentował jak w chwili obecnej wygląda gra. Po uruchomieniu widać nową animację na której postać gracza przechodzi przez drzwi do hangaru kończąc nakładanie rękawic. Widoczny nieopodal Hornet renderowany jest techniką PBR (Physically Based Rendering) która poprzez zmianę sposobu w jaki światło odbija się od obiektów pozwala uzyskać bardziej realistyczny efekt. Pilot następnie podchodzi do statku i rozpoczyna się imponująca sekwencja w której zakłada hełm a w tle startują wszystkie podsystemu statku. Po chwili widać komunikat o rozpoczęciu symulacji i powoli otwierają się drzwi hangaru za którymi czeka arena w kosmosie. Chris chcąc zaprezentować Horneta w pełnej okazałości przełącza się na perspektywę trzeciej osoby co kilka sekund później skutkuje wbiciem się statku w pobliska platformę i całkowitym jego zniszczeniem. Po uruchomieniu demonstracji od nowa tym razem z miejsca przechodzi do walki. Niestety krótka chwilę po wystrzeleniu pierwszej rakiety gra zawiesza się co oznacza że widzowie mieli kolejną okazję do obejrzenia animacji startowych. Trzecie podejście na całe szczęście nie sprawia problemów, w trakcie walki Roberts zwrócił uwagę na efekty przeciążenia które rozmywają w znacznym stopniu ekran przy zbyt gwałtownych manewrach. W ekstremalnych sytuacjach pilotowi robi się ciemno przed oczami. Następnie zaprezentowane zostały rożne rodzaje broni oraz to jak avatar reaguje na miotające nim siły. Nie zabrakło też swobodnego obracania statkiem przy zachowaniu dotychczasowego toru lotu. Po przełączeniu widoku w TPP zaobserwować było można pracę silników manewrowych które stale przyjmowały różne pozycje tak by pchnąć statek w odpowiednim kierunku. Chris zaznaczył w tym miejscu że ich praca jest modelowana bardzo realistycznie i przykładowo przy utracie jednego z nich pozostałe będą manewrowały w inny sposób tak by to kompensować. Całość rozgrywała się na scenie w środku pola asteroid które będzie dostępne jako grywalna mapa w DFM. Zakończyć tę część demonstracji miało urwanie skrzydła Horneta przez jedną z asteroid jednak ten nie reagował na kolejne zderzenia. Podjęta próba lądowania na platformie zakończyła się katastrofą jednak zanim statek rozpadł się na części wyraźnie było widać rozkładające się podwozie w przygotowaniu do podejścia. Kolejną część prezentacji stanowiły slajdy. Wyświetlane ekrany zawierały informacje o tym, że Star Citizen duży nacisk kładzie na immersję więc od samego początku DFM ma stanowić część fikcji i być zakorzeniony w świecie gry. Symulacja walki obsługiwana jest przez oprogramowanie o nazwie Arena Commander. Dostępne tryby gry to standardowo Free For All, Team Deathmatch, Capture The Flag oraz dodatkowo Vanduul Swarm. Lista początkowo dostępnych statków zawiera takie pozycje jak Aurora, 300i, Hornet oraz nieco później Avenger i Cutlass. Kolejne będą się pojawiać w miarę postępów prac nad modułem. System śledzi każdy mecz i na tej podstawie generowane są statystyki, które będą też dostępne z poziomu strony RSI w dossier pilota. Spotkania można rozgrywać w trybie ranked co pozwoli na walkę o wysoką pozycję na listach najlepszych wyników. Ogólny zamysł Arena Commandera to udostępnienie części gry w oczekiwaniu na kolejne moduły i wersje finalną. Można grać z botami, ludźmi lub po prostu podziwiać statek w przestrzeni. Kolejne slajdy przedstawiały planowany rozwój DFM. Wersja druga ma dodać statki które wymagają kilka osób do pełnego obsadzenia takie jak Constellation oraz Freelancer, dodatkowo warianty statków udostępnionych wcześniej w bazowej wersji oraz grę kooperacyjną z pilotami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Wersja trzecia uzupełni moduł o dodatkowe areny na których będzie można prowadzić rozgrywkę, przejmowanie statków w trybie FPS, tryb gry Capture The Idris który zapewne będzie testował wszystkie aspekty abordażu oraz od strony technicznej rozpocznie przejście gry na architekturę 64 bitową, co pozwoli na obsłużenie map o ogromnych rozmiarach. W dalszych planach znajduje się połączenie DFM z modułami obsługującymi to, co dzieje się na powierzchni planet (planetside) oraz FPS, a także możliwość podróży w kosmosie - początkowo tylko między wybranymi lokacjami. Po uruchomieniu i udostępnieniu modułu pojedynkowego prace mają skupić się na trybie pierwszoosobowym, a w momencie gdy planetside nabierze kształtu mają zostać udostępnione pierwsze elementy Squadron 42. W kolejnej części prezentacji miał zostać zaprezentowany pojedynek multiplayer DFM jednak problemy techniczne przy jego uruchomieniu poskutkowały kolejną przerwą w czasie której Chris Roberts odpowiadał na pytania fanów. Kilka z bardziej istotnych kwestii które zostały poruszone: w przypadku gdy gracz nie posiada w swoim hangarze statku który jest dostępny w DFM zostanie mu tymczasowo przydzielony inny, pozwalający na prowadzenie rozgrywki. obecna wersja modułu pozwala na udział 10-11 osób w tej samej sesji. część symulacji będzie przetwarzana na kliencie, jednak serwer sprawuje nad wszystkim nadzór i jeśli informacje przesyłane przez klienta będą zbyt mocno odbiegać od z góry ustalonych założeń to serwer narzuci swoją wersję, ma to pozwolić na zapewnienie jak najlepszych doznań a jednocześnie zapewnić pewien stopień obrony przed oszustwami. Po sesji pytań gra multiplayerowa była gotowa. Udało się rozegrać krótką walkę jednak powtarzające się problemy techniczne sprawiły że na tym cała prezentacja została zakończona. Podsumowując: zaprezentowanych zostało sporo nowych informacji, które pokazują jak gra będzie się rozwijać w najbliższej przyszłości. Fragmenty z rozgrywki robią ogromne wrażenie - co prawda liczne problemy z działaniem gry osłabiły nieco efekt, ale warto mieć na uwadze że na tym poziomie zaawansowania projektu jest to zupełnie normalne.
  11. Chciałbym uroczyście rozpocząć sezon na Arena Commander , w tym temacie możecie zamieszczać Wasze opinię,odczucia oraz jak wygląda cała, wasza przygoda z DFM, na bugi każdy z Was trafi, to i można podzielić się i tym, zanim wyślecie raport do CIG. Listę potencjalnych "problemów" na jakie możecie trafić podczas gry (Arena Commander V0.8) znajdziecie tutaj: http://star-citizen.com.pl/2014/06/04/arena-commander-juz-dostepny/
  12. Zajrzyjcie na http://citizenscup.org/ - wygląda na to że oprócz Pucharu Murraya będzie o co powalczyć. Jeśli chcecie aby powstał polski zespół wwyścigowy - głosujcie w ankiecie. Wymogiem jest aby wszyscy członkowie zespołu byli z jednej organizacji (i nie byli afiliatami), tak więc zespół jeśli powstanie zostanie utworzony wspólnie z Syndykatem Ater Dracon, chyba że nagle do naszej "rodzinki" dołączy jakaś młoda i prężna organizacja mająca na celu walki zespołowe.
  13. Nebthtet

    Voice Attack

    Za 8 dolców można sobie kupić ciekawy programik pozwalający przypisać makra do komend głosowych. To coś takiego jak klawiatura gamingowa tylko obsługiwana kłapaniem paszczą Na pewno działa szybciej niż np przeklikiwanie się przez HUD żeby boostnąć sobie tarczę na rufie jak kosmiczny bekon™ ją podsmaża. Strona programu: http://www.voiceattack.com/ Link do przykładowego profilu jednego z redditowców: https://www.dropbox.com/s/3chthsfd01t91yb/Reshe%27s%20Star%20Citizen-1-Profile.vap Tu wrażenia ludzi z reddita (tak, wiem że tam za dużo siedzę ale co poradzę że fajne rzeczy można znaleźć?) http://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/27fx5q/voice_attack_is_a_game_changer/ Aplikacja jest na Windows.
  14. Pod tym adresem: http://cloud.shamrockman.net/AC/ znajdziecie narzędzie pozwalający wygenerować plik XML z taką klawiszologią do AC jaką uważacie za wygodną. Wystarczy go tylko wrzucić później w odpowiednie miejsce i można się cieszyć sterowaniem zgodnym z przyzwyczajeniami.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności