Święta ze Star Citizenem – Squadron 42 i PTU 3.0 dla wszystkich!

0
246

Osoby oczekujące na Squadron 42 i PTU 3.0 mają z czego się cieszyć – w świątecznym livestreamie CIG pokazało naprawdę sporo materiału z gry, a serwery testowe stanęły otworem. 

Livestream świąteczny

Na przełożonym o 24h względem pierwotnego terminu livestreamie pokazano całkiem sporo.

Pierwsza była wycieczka po studiu CIG (biura są naprawdę ładne), a następnie zaczęło się to, na co wszyscy czekali: Squadron 42.

Zobaczyliśmy wprowadzenie fabularne na pokładzie Idrisa UEE Stanton. Oprócz tego wraz ze Stevenem „Old Manem” Coltonem wybraliśmy się na misję stanowiącą pionowy przekrój przez grę. Zawierała elementy walki dogfigt w kosmosie, EVA, FPS, nawigację w ogromnych asteroidach, Reclaimera, lot na planetę, ruiny stacji kosmicznej… Sporo wrażeń!

Oprócz tego informacje o statkach, będącym aktualnie w sprzedaży czołgu Tumbril Nova. Maszyna dorobiła się już ksywki „Tonk” po streamie. Na dokładkę pozdrowienia świąteczne z wszystkich studiów CIG – i nie tylko.

A jeśli jeszcze nie macie gry, to w promocji świątecznej możecie taniej zakupić pakiet startowy, oraz dokupić do niego Squadron 42 w atrakcyjnej cenie.

Na temat promocji więcej przeczytacie na naszym InfoHubie. Napisaliśmy tam też o kolejnym prezencie: dostępie do publicznych serwerów testowych dla wszystkich osób posiadających grę.