Kusiły was zakupy gadżetów z logo Star Citizena? Uważajcie, oprócz tego że są dostępne nowe ich wzory zaszły zmiany w płatnościach za wysyłkę.

CIG na oficjalnej stronie Star Citizena opublikowało informację, z której wynika co następuje:

Częścią działań mających na celu poprawę naszej globalizacji i zapewnienie większej dostępności towarów fizycznych w sklepie jest zmiana tego, w jaki sposób obsługujemy wysyłki wszystkich naszych produktów. Teraz wszystkie przedmioty są gotowe do wysyłki w chwili zakupu, a koszty wysyłki nie będą wliczane w ceny towarów widocznych w sklepie. Zdezorientowani? Nie martwcie się. Całkowity koszt będzie wyświetlany przez opłaceniem należności.

Jak napisali, tak uczynili. Jest tylko jeden mały szczegół. Klient z Polski kupujący w dolarach za wysyłkę czapeczki lub T-shirta zapłaci 10$. Wysyłka podkładki to 15$. Ale to nie koniec. Chcecie kupić koszulkę, czapkę i mousepad na raz? Nic z tego! Dwie takie same koszulki? Niemożliwe.

Można zastanawiać się czym podyktowany jest takie ograniczenie – o ile w przypadku różnych towarów można by je uzasadnić tym, że np. koszulki są w europejskim magazynie, a czapeczki w amerykańskim ale dlaczego nie mogę kupić dwóch takich samych w rozmiarze M na jednym zamówieniu płacąc za wysyłkę tylko raz?

Oprócz tego do sprzedaży trafiły dwa wzory T-shirtów, dwa typy czapek i podkładki pod mysz z artworkiem przedstawiającym Terrę.

Dajcie nam znać na forum i w komentarzach co sądzicie o tych zmianach i czy planowaliście kupno jakichś gadżetów!