Z okazji Walentynek Cloud Imperium Games wystawiło do sprzedaży pakiety startowe Star Citizena w obniżonej cenie! Oprócz tego jeśli chcecie przetestować grę nie płacąc ani grosza, to po raz kolejny macie okazję.

Promocja skupia się na statkach umożliwiających wspólny podbój kosmosu z tą specjalną, jedyną osobą. Od stylowego 85x (wspaniale nadaje się na romantyczny wieczór spędzony na podziwianiu ruchu wokół Port Olisar) po ogromnego Starfarera Gemini (tankowiec z miejscem dla całej rodziny – i nie tylko), każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Macie okazję zakupić pakiet startowy dla swojej drugiej połówki, albo wspólny zestaw jeśli żadne z was jeszcze nie zasmakowało kosmicznej rozrywki. A dla tych, którzy jeszcze nie są gotowi na konkretne deklaracje miłości do Star Citizen trwają Darmoloty, podczas których można sprawdzić o co cały ten hałas.

Promocyjne zestawy startowe można będzie nabyć do 28 lutego (chyba że wcześniej wyczerpią się ich zapasy), a Darmoloty potrwają do 20.02. Aby z nich skorzystać należy założyć konto Star Citizena (instrukcja tutaj), następnie udać się na tę stronę, w pole w kroku 2 wpisać kod SHARETHELOVE, pobrać grę i testować!