freelancer_transparent_visual
MISC Freelancer już tu jest! Z wielką przyjemnością ogłaszamy iż od dziś dostępna w sprzedaży jest cała gama modeli Freelancera! Wszystkiego na temat poszczególnych modeli, a także dlaczego powinny trafić do waszej floty dowiecie się z broszury dostępnej po kliknięciu linku poniżej tego tekstu. Freelancer to statek nie do zdarcia i wszechstronny, nadający się zarówno do eksploracji kosmosu jak i przewożenia towarów.

freelancerbrochurebtn

Opis modeli i dostępnych zestawów poniżej.

freelancer_flight_visual

Odwiedźcie oficjalną stronę MISC FREELANCER aby dowiedzieć się więcej na temat kluczowych elementów konstrukcji od Musashi Industrial & Starflight Concern. Matryca specyfikacji statków  na RSI została zaktualizowana by o cechy wszystkich wariantów Freelancera. 

Trzy dodatkowe wersje Freelancera są już dostępne w Hangarze! Nie można nimi jeszcze latać w Arena Commanderze, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zwiedzić ich wnętrze (tak jak innych statków). DUR i MAX na stałe zagoszczą w sklepie z pledge’ami, natomiast MIS będzie dostępny tylko do poniedziałku 16 czerwca 2014. Zestaw MIS zawiera limitowaną edycję płaszcza UEE (dla osób które nie kupują wersji MIS płaszcz jest dostępny jako osobny przedmiot, również tylko przez tydzień). Wariant ten może powrócić do sprzedaży podczas specjalnych promocji w przyszłości.

still-16

Jeśli już masz bazową licencję gry zawierającą Freelancera i chcesz ulepszyć kadłub do wersji DUR, MAX lub MIS możesz to zrobić korzystając z jednej z opcji podlinkowanych poniżej. Pamiętajcie: statki te sprzedawane są przez CIG w celu wsparcia rozwoju Star Citizena. Każdy z nich będzie dostępny za kredyty w grze. Statki te nie są wymagane by rozpocząć grę. Celem ich udostępnienia jest umożliwienie graczom doznania innych doświadczeń a nie uzyskania konkretnej przewagi gdy wystartuje Persistent Universe.

Zestawy (licencja gry + statek):

Statek bez licencji gry (dodatkowy):

Ulepszenie posiadanego bazowego Freelancera:

Jesli kupujecie ulepszenie pamiętajcie aby go użyć w hangarze na stronie RSI – dopiero wtedy zobaczycie nową wersję statku w grze.