Masz wolny weekend? Przetestuj Star Citizena! Dla wszystkich osób niemogących wybrać się do Bostonu by spotkać się z twórcami Star Citizena CIG do 14 marca udostępnił kolejne Darmoloty.

Tym razem do bezpłatnych testów udostępniono Aegis Sabre – kapitalną maszynę radzącą sobie doskonale w warunkach bojowych. Aby z nich skorzystać udaj się na podstronę promocji, po założeniu konta i zalogowaniu się w puste pole w kroku 2 wpisz PAXEAST2017 i gotowe!

To doskonała okazja na przetestowanie gry, jeżeli jeszcze nie wiesz czy chcesz ją zakupić, lub po prostu jesteś ciekawy na jakim etapie są prace. Jeżeli jeszcze nie masz konta załóż je korzystając z linka w naszym poradniku – otrzymasz 5000 UEC (waluta w grze), a jednocześnie wesprzesz jednego z naszych redaktorów.  Oczywiście jeśli podczas gry znajdziesz jakieś błędy nie omieszkaj zgłosić ich na odpowiednim forum.

Jeżeli masz konto z poprzednich Darmolotów to poza aktywacją promocji i pobraniem / zaktualizowaniem klienta gry nic więcej nie musisz robić! Po prostu zaloguj się przy pomocy launchera i do zobaczenia w the ‘Verse!

Masz pytania odnośnie zakładania konta, znalazłeś jakiś błąd w poradniku lub chcesz podzielić się opinią? Zajrzyj do poświęconego mu wątku na naszym forum lub napisz komentarz pod tekstem.