Star Citizen: Consolidated Outland Mustang

Podbijaj gwiazdy z

4
145

DRUŻYNA MUSTANGÓW JUŻ TU JEST!

Consolidated Outland

Mustang już tu jest! Consolidated Outland stworzyło nowy typ statku startowego który wyzbywa się natury nadającej-się-do-wszystkiego Aurory na korzyść dodatkowej prędkości i manewrowości. Cztery wersje Mustangów są dostępne już teraz i wszystkimi można latać w grze! Dodatkowo powyżej znajdziecie reklamę Mustanga, a w treści artykułu linki do broszur bliżej opisujących warianty tych statków.

Consolidated Outland Mustang

Mustang robi wszystko inaczej! Podczas gdy większość startowych statków ma na celu umożliwienie pilotom robienie wszystkiego po trochu, Mustang poświęca się bardziej szybkości i manewrowości. Tym niemniej to nie tylko silniki główne i manewrowe – Consolidated Outland zaprojektowało warianty Mustanga aby dowieść, że nadaje się on do całej gamy zadań!

 

1. Mustang Alpha (starter)

Zainspirowany przez innowacyjną wizję CEO Consolidated Outland Silasa Koernera Mustang Alpha to smukły, stylowy statek używający ultralekkich stopów aby wycisnąć ostatnie soki z zainstalowanych komponentów – chociaż czasem z dozą niebezpieczeństwa. A teraz z opcjonalnym Modułem Ładunkowym możesz mieć wszystkie zalety Alphy bez poświęcania przestrzeni ładunkowej.

Zobacz broszurę

2. Mustang Beta (lekka eksploracja)

Mustang Beta ze swoim niezrównanym zasięgiem jest stworzony do długotrwałych lotów. Fabryczny standardowy Naped Skokowy Tarsus Leaper Jump pozwala Becie z łatwością odbywać podróże do najdalszych zakątków galaktyki, a unikalna kwatera mieszkalna Com4T pozwoli ci poczuć się tak, jakbyś w ogóle nie opuszczał domu.

Zobacz broszurę

3. Mustang Gamma (wyścigowy)

Zespoły projektowe i inżynieryjne Consolidated Outland zdołały dopracować i dopieścić Mustanga w godny podziwu statek do wyścigów .Końcowy rezultat, Mustang Gamma ma gładkie przyspieszenia i dostępną na zawołanie moc dzięki innowacyjnemu zestawowi zawierającemu try potężne silniki Magma Jet dla uzyskania maksymalnego ciągu.

Zobacz broszurę

4. Mustang Delta (myśliwiec)

Może nie dotrzyma pola niektórym statkom o konkretnie militarnym zastosowaniu, ale po wzmocnieniu i tak wytrzymałej konstrukcji kadłuba Mustanga przy pomocy linii Pancerza Redukującego Masę Klasy Cavalry stworzonego również przez Consolidated Outland Delta ma zredukowaną sygnaturę, co wyrównuje szanse jednostki na polu walki.

Zobacz broszurę

Wszystkie warianty Mustanga są już dostępne w grze.

Limitowana sprzedaż Mustanga Delta

Mustang Delta, prototyp stworzony na potrzeby UEE i ostatecznie produkowany dla mniejszych jednostek milicji pogranicza nie jest dostępny w ciągłej sprzedaży.