NOWE ZAGROŻENIE DLA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH OD DRAKE INTERPLANETARY

TEMAT: DRAKE HERALD – DANE
STATUS: PILNE

Star Citizen Drake HeraldDo całego Zespołu; uwaga:

Do niniejszego przekazu dołączono ostateczne specyfikacje i holo-model 3D tego, nad czym pracowaliście przez długie miesiące! Nasz prototyp Heralda wkracza w fazę konstrukcji i testów, z planowanym rolloutem w Q2 2945 pierwszych jednostek przeznaczonych na sprzedaż.

Z zewnątrz Herald reprezentuje znaczący krok w przód w dziedzinie międzygwiezdnego transferu danych… Ale jak tu w Drake wiemy, jego długoterminowe implikacje do przechwytywania danych, przerywania strumieni oraz nawet piractwa są niesamowite. Jestem dumna ze wszystkiego co osiągnęliśmy i nie mogę się doczekać aż zobaczę to cacko w akcji!


Becke Linns
Starszy Projektant Pojazdów Kosmicznych
Drake Interplanetary

Prosimy o rozważenie wpływu niepotrzebnego holodrukowania tego dokumentu na środowisko.


Star Citizen Drake Herald

Szczegóły techniczne

Star Citizen Drake Herald RenderWiedza to potęga, a jednym z najcenniejszych towarów jest czysta informacja: zera i jedynki stoją za wszystkim, począwszy od ksiąg rachunkowych UEC, aż do wskaźników społecznych. Czy to u kolonistów starających się o pozostanie w kontakcie z centralnymi światami UEE, czy też przestępców handlujących nielegalnymi informacjami, zawsze będzie popyt na bezpieczny transport danych. Drake Herald – mały, opancerzony statek został zaprojektowany by zaspokoić te zapotrzebowanie i bezpiecznie dostarczyć informację z punktu A do punktu B. Wyposażony w mocny główny silnik (aby osiągać duże prędkości i generować moc potrzebną do skutecznego szyfrowania i zabezpieczenia danych), zaawansowane oprogramowanie szyfrujące i opancerzony rdzeń komputera, Herald jest wyjątkowy wśród osobistych statków kosmicznych dzięki temu, że został zaprojektowany tak aby go można było łatwo „wyczyścić” w razie zagrożenia przechwyceniem. Jednostka ta jest wyposażona w szereg zaawansowanych możliwości ochrony danych, w tym zapasowe podsystemy zasilania, ekranowanie EMP oraz zestaw anten wysokiej mocy do transmisji danych.

Przez wielu uważany za „tak brzydkiego, że jest aż piękny” asymetryczny Herald wygląda prawie jak stworzona przez Drake wersja vanduulskich maszyn. To statek dla prawdziwych pilotów – stanowi tak naprawdę niewiele więcej ponad siedzenie, koję, zaawansowaną elektronikę i dwa ogromne silniki. Herald jest sprzedawany z myślą o transmisji wrażliwych danych, ale modułowość zaczepów wsparcia pozwoli na wykorzystanie ich do całkiem sporej gamy innych zastosowań. Mimo że Herald może dotrzymać kroku najszybszym wyścigowcom, jego manewrowość jest niższa… ale właściwy pilot i odpowiednie modyfikacje mogą zaowocować dodatkowymi kredytami w postaci nagrody za zwycięstwo w wyścigach!Star Citizen Drake Herald przekrój


Znane specyfikacje

Poniższe specyfikacje pochodzą z anonimowego źródła z kadry kierowniczej Drake Interplanetary:

DŁUGOŚĆ 23m
SZEROKOŚC 15.5m
WYSOKOŚĆ 9.5m
MASA NULLCARGO 18000 Kg
POJEMNOŚĆ ŁADOWNI 0 SCU
MAX ZAŁOGA 2 osoby
MAX POWERPLANT 3
FABRYCZNY POWERPLANT ACOM StarHeart III(2)
MAX SINIK (GŁÓWNY CIĄG) 2x TR3
FABRYCZNY SILNIK Juź wkrótce
SILNIKI MANEWROWE 8x TR1
FABRYCZNE SILNIK MANEWROWE Drake Trireme Ina P
MAX OSŁONY 3
OSŁONY Gorgon AllStop (2)
KLASA-2 2x S1 Distortion Cannon, 1x S1 Laser Cannon

Władze doradzają ostrożność w związku z niską wiarygodnością źródła powyższych specyfikacji.


Dodatkowe wyposażenie

Star Citizen Drake Herald Render

Herald jest standardowo wyposażony w zaawansowane oprogramowanie szyfrujące, opancerzony rdzeń komputera, zapasowy podsystem zasilania, osłony EMP oraz wysokiej mocy antenę nadawczą.