-
Liczba zawartości
28 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Opinia
N/D
Typ zawartości
Profile
Game Armada
Star Citizen - Patch Notes
Pomoc
Star Citizen - FAQ
Twitch
Forum
Galeria
Kalendarz
Pliki
Wesprzyj nas!
Blogi
FotoZawody
Applications
Zawartość dodana przez DrakusXVIII
-
Deklaruję obecność(zwyczajowo ;p) Mam możliwość ewentualnego przyjęcia samochodów na parking prywatny-w liczbie 2(no,może się jeszcze jeden zmieści),jakby ktoś potrzebował
-
Z faktu zamieszkania jakieś 15min od Targów Poznańskich melduje gotowośc bojową ;o (P.S-jak ktoś będzie potrzebował to mogę ze 2 samochody na parking prywatny wkręcić)
- 32 odpowiedzi
-
- pga
- poznan game arena
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Aurora vs Mustang i ogólnie o statkach
DrakusXVIII odpowiedział Mr_Zelda → na pytanie → Flight School
Tak jak Quelen napisał-można 'wymieniać' statki z pakietu startowego(Mustang Alpha na Aurora MR i na odwrót) Co do kupowania statków za walutę gry w przyszłości-to oczywiście tak(powtórzę dla podkreślenia),a statek, z którym sie będzie wchodzić do gry nie determinuje gracza-ludzie z droższymi i większymi statkami będą musieli zatroszczyć się o paliwo na start(na przykład), dodatkowo-NPC będą miały lepsze statki,a NPC:Player ratio ma być 90:10(tak było wspominane),więc postać z mustangiem będzie pośród wielu,jak i postać z n.p Hornetem/Vanguardem STATKI:konflikt Aurora MR vs Mustang Alpha Jeśli chodzi o statki startowe to w założeniu Aurora ma być uniwersalna, a Mustang lżejszy,szybszy,bardziej zwrotny W tej chwili słowa generalnie odpowiadają prawdzie Aurora jest wolniejsza i mniej zwrotna od Mustanga Uzbrojenie w tych modelach jest porównywalne- mają tyle samo takich samych działek laserowych, z tym,że Mustang ma je na wieżyczce pod kadłubem(łatwiej się celuje myszką); co do możliwości rozszerzenia wachlarzu uzbrojenia na poszczególnych statkach to na tą chwilę na Mustanga da się wmontować 4 działka bez rakiet,a na Aurorę 2 działka i 1 wyrzutnię(rakiet naprowadzanych) Co do masy i rozmiarów to Mustang jest na oko 1,5 raza szerszy od Aurory i cięższy W aspekcie 'utility' to Aurora ma większą pojemność ładowni, w obu przypadkach jest to przyczepiany kontener,a o ile wiemy,że do Aurory można doczepić większy,to takie możliwości Mustanga pozostają dla mnie przynajmniej tajemnicą (wydaje mi się,że nawet fizycznie będzie niemożliwe wsadzenie większego,a poza tym Mustang musi w czymś odstawać) Dodatkowo warto powiedzieć,że każdy model ma sowje warianty,do których mozna ulepszyć bazowy statek dopłącając(różnicę w cenach wariantów) oraz w samej gotowej grze będzie możliwość ulepszania kadłubów(gdzieś było to określane jako 'upgrade capacity') więc nic na szybko,w sensie,że nie trzeba budować floty przed startem gry wszystko* będzie dostępne w grze (*no, może poza Mustangiem Omega, bo był tylko sprzedawany z kartami AMD) -
PTU Star Citizen 1.2 z pierwszą wersją ArcCorp
DrakusXVIII odpowiedział Dako → na temat → Star Citizen
Nie powiem,szło (generalnie sie zapchało do nieznaczącego miejsca po przecinku) teraz tylko dla wyjaśnienia- ciuchy/armory są losowe, czy jak sie ma to można wybierać?(bo coś pamiętam, że niektórzy backerzy dostali za milestone,a widzę po arccorp różnie chodzą)- 87 odpowiedzi
-
- star citizen
- arccorp
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Motywy w Space-Simach: Myśliwce czy Liniówki?
DrakusXVIII odpowiedział Shivon → na temat → Gry związane z kosmosem
Po całości-to linie Jakoś słabo mi się robi jak nie da się one-shotować myśliwca pociskiem większym niż cel(chociaż,z przykładu, w bsgo to jest norma) A linie trochę do siebie zawsze postrzelają -
Ten troll to taki niezły, bym powiedział-wyrafinowany gdzieś na mmorpg.com(czyli gdzieś tutaj) w cytacie z p.Dereka jest: "[...]address the nepotism issues associated with the hiring of unqualified family members to head key parts of this crowd-funded project[...]" wyciagać nepotyzm w firmie/projekcie, który nie jest urzędem/państwem... dalej słów już nie mam
- 296 odpowiedzi
-
- derek smart
- smart
-
(i 6 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Odnośnie planu produkcyjnego Star Citizena...
DrakusXVIII odpowiedział Nebthtet → na temat → Off-topic
Pewnie jakby nie było tych błędów 'blokerów' to rzeczywisty plan wydania byłby podobny A to,że jednak fatal errory wychodzą i inne tego pokroju twory to mamy to co mamy-czyli brak modułu fps- 2 odpowiedzi
-
- star citizen
- chris roberts
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Sprzedałem wszystkie podręczniki, Czekałem 2,5 dnia czekając na wpłynięcie środków na paypal tracąc już powoli nadzieję, I nareszczie Reliant już jest dopisany do konta
- 123 odpowiedzi
-
- star citizen
- misc
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Informacje, zdjęcia i inne rzeczy dotyczące FPS Module i Planetside
DrakusXVIII odpowiedział Dako → na temat → Star Citizen
Tak na dobrą sprawę te wycieki to jest czysty masochizm graczy, bez wpływu na grę/CIG, bo firma hajs już ma(i pewnie zwrotów się nie da robić)- to nic nie wpłynie na produkcję, więc nie muszą pilnować takiego typu wycieków na zabój a z doświadczenia z bety innej gry* wiem, że przetrawione kawałki już nie smakują- jak nawet przed wypuszczeniem StarMarine ludzie będą już mieli wszystko opracowane to będzie sytuacja że tacy 100% nerdy(alfy gry ;o) stworzą 'dysproporcje w matchmakingu' na początku i co najważniejsze wcześniej pojawią się głosy bólu dupy(coś jak, że nic nie zmieniają, że nie dodają itp) *-mam w głowie przykład, kiedy udostępnili bętę [pewnej gry] za wcześnie i zdążyłem sie przejeść początkową zawartoscią nawet przed oficjalną premierą- 238 odpowiedzi
-
- planetside
- star marine
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
teraz jak ma się mocne porównanie rozmiaru z landing padem(zakładam,że to ten który znamy) to miałbym na ten statek określenie,ale po zastosowaniu cenzury nic by nie zostało ;O
- 116 odpowiedzi
-
- spoilery
- star citizen
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wyglądać, to mi wygląda na bardziej 'klasyczne' działko Jeśli można porównywać bronie ludzi i vanduli to to pokazane na Stingerze bardziej idzie w stronę dział balistycznych(tarantula, coś takiego), lasery mam wrażenie że są dosłownie 'prostsze'
- 116 odpowiedzi
-
- spoilery
- star citizen
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To większe działo na skrzydle Scythe(2x na Glaive chyba) to vanduulska plazma te na gimbalu na Stingerze tego nie przypominają-na szczęście albo może nie, bo jak to będzie coś bardziej szybkostrzelnego to więcej będą trafiać(niż plazmą/neutronem-pocisk leci wolniej)
- 116 odpowiedzi
-
- spoilery
- star citizen
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wygląda na to, że to będzie typ starter-hauler(zasłyszałem gdzieś, że Hull-A też ma być w puli starterów, ale patrząc teraz na Relianta to tak średnio bym powiedział) Z danych technicznych, które dali teraz- to statek ma 2xTR1 jako główne silniki,a 12xTR1 manewrowych, co jest troche dziwne-wychodziloby, że będzie (w miarę)wolny i zwrotny[!?] Pewnie te silniki zmienią, a co do zależności szybkości/masy/ silników we wszystkiech statkach to raczej poczynią jakieś 'reformy' jak już wydadzą większość
- 123 odpowiedzi
-
- star citizen
- misc
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Styl Xi'an ma być widoczny jako możliwosć transformacji (kręci się xD); jak jak Khartu-Al się składa i rozkłada, tak skrzydła Relianta będą się kręcić zakładając,że sama koncepcja jest wspólna dla różnych projektów, jak ten co pokazali w AtV-bo na karcie widać, że bryła statku jest porównywalna, więc chyba jednak skrzydła będą ruchome
- 123 odpowiedzi
-
- star citizen
- misc
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Hmm, karty mówią troszeczkę co innego ;o (cośtam wysłyszałem,że w Ship Shape pokazali koncept który jednak nie okazał się finalnym)
- 123 odpowiedzi
-
- star citizen
- misc
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Strafe przód/tył (wg. instrukcji w tutku) jest Ctrl+W/Ctrl+S (A strafe'ując jak się puści klawisz [sterując klawiaturą] to wraca do 0) To możliwe, że po prostu 2x W wcisnąłeś bez trzymania Ctrl, to momentalnie wjechało na 100%
- 30 odpowiedzi
-
- star citizen
- ptu
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Podwójne naciśnięcie 'W' (naprzód), jak się korzysta z klawiatury powoduje ustawienie max ciągu(podobnie 'S'- tu zeruje) dodatkowo sama szybkość statku jest kontrolowana przez 'instruktora'- można zauważyć, że jak ma się ciag na 100%, a on gada to i tak się stoi w miejscu, a później nagle blokada zwalnia i leci z tym 100%, czy tam co innego nastawiliśmy przedtem Z tego co zaobserwowałem strafe zawsze jest 0% lub 100%(jak się przytrzyma), bo przecież klawisz to 0 lub 1(wciśnięcie lub nie), a nie pokrętło lub drążek, żeby srafe'ować wolniej akurat ja mashuję klawisze- a jak zlagowało to mogło jednak wywalić statek trochę dalej, co do twoich doświadczeń A co do drzwi, to możliwe, że nie poprosiłeś wieży o pozwolenie na start, ale co do tego nie jestem pewien, bo nie testowałem(a wrota hangaru też otworzą się dopiero jak instruktor wyleci)
- 30 odpowiedzi
-
- star citizen
- ptu
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Squadron 42 a możliwość modyfikacji postaci
DrakusXVIII odpowiedział Nebthtet → na temat → Star Citizen
Coś mi się przez pamięć przebija, że SQ42 ma być jako całkowity singleplayer i same w sobie postacie protagonistów miały być z góry stworzone(ale nawet gdyby to pewnie będzie wybór płci) A nawet jeśli to jedno z tych złudzeń to i tak jeśli nie byłoby możliwości nawet zdjęcia hełmu, to w SQ42 nie będzie się grać żeby podziwiać swoją postać w lustrze(lub z kamery) Tylko zostaje kwestia, czy w PU i single będziemy tym naszym jednym(tym samym) człowieczkiem, bo po śmierci chyba wybiera się 'następcę', a jako inna osoba fizyczna nie będzie miała tych samych zasług/recordu wojskowego jak nasza pierwotna postać, wiec powstałyby komplikacje (w historii ciągłosci kampanii SQ42)- 16 odpowiedzi
-
- squadron 42
- sq42
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Orion, jak Javelin to chyba [spekulacja] taki czubek 'góry lodowej' statków swojej klasy- o ile dobrze pamiętam(z czytania opisu parę godzin temu) RSI Orion jest określony jako platforma dla bardziej prywatnych górników, czyli "Ciekawe czym wydobywają wielkie korporacje NPC?"(oprócz całych stacji górniczych) I jeszcze jedno- byle się nie wpakować czymś małym w te młynki Oriona ;o
-
Przy pewnej grze- 'FireFall' było podobnie-"everlasting beta", za długo była w fazie beta(a wprowadzili 'już' mikropłatności) i ludzie zaczeli się wkurzać, że coś zmieniają, że są bugi, a przecież 'oni płacili'. Ja to odbieram jako przejaw dobrej woli twórców- mogli przecież FireFall jak i Star Citizen(lub[cokolwiek inego]) szczelnie zamknać dla może kilku setek alpha/beta-testerów, płać i czekaj na swoje kilka lat, nie byłoby żadnych problemów "jaka ta gra dopracowana"-bo się jej nie widziało w stanie zabugowanym; ale nie powstaliby wtedy citizenoholicy, bo przecież hype się zwiększa jak się już łazi po hangarze i widzi connie lub lata hornetem, i w efekcie nie uzbieraliby tych 60+mln dolarów na SC edit; A FireFall się wypalił w jakichś 3/5 przed premierą
- 126 odpowiedzi
-
- patch
- arena commander
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Można zrobić manewr z 'Arena commander starter pack'(jest w nim wszystko co potrzeba do AC, a ceny paczek nie różnią się od pojedynczo kupowanych części) i wymienić Aurorę MR na Mustanga Alpha(za 0.00 euro/usd) Bo jak patrzę, to: -pakiet Mustang Alpha kosztuje 36 euro; -pakiet Aurora MR to 24 euro; -pakiet Aurora MR+(z dostępem do bety) to 32 euro -pakiet Arena commander starter to 36 euro, czyli tyle ile sam mustang bez 'Arena Commander pass' Więc opłaca się 4 euro zachować na wymianie (chyba że czegoś nie wiem)
-
Właśnie- laserki na wieżyczce mustanga (alpha) co respawn wracają na grupę 3. Jak zainstalowałem 2 dodatkowe(BehringM3A) pod skrzydła to były na gr.2, a swoją drogą generator chyba nie wyrabia na 4 działka w Alphie, bo te pod skrzydłami schodziły na 0% i kaplica
- 126 odpowiedzi
-
- patch
- arena commander
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
