Skocz do zawartości

DrakusXVIII

🐲 Ater Dracones
  • Liczba zawartości

    28
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Opinia

    N/D

Zawartość dodana przez DrakusXVIII

  1. Deklaruję obecność(zwyczajowo ;p) Mam możliwość ewentualnego przyjęcia samochodów na parking prywatny-w liczbie 2(no,może się jeszcze jeden zmieści),jakby ktoś potrzebował
  2. DrakusXVIII

    PGA 2015

    Z faktu zamieszkania jakieś 15min od Targów Poznańskich melduje gotowośc bojową ;o (P.S-jak ktoś będzie potrzebował to mogę ze 2 samochody na parking prywatny wkręcić)
  3. Tak jak Quelen napisał-można 'wymieniać' statki z pakietu startowego(Mustang Alpha na Aurora MR i na odwrót) Co do kupowania statków za walutę gry w przyszłości-to oczywiście tak(powtórzę dla podkreślenia),a statek, z którym sie będzie wchodzić do gry nie determinuje gracza-ludzie z droższymi i większymi statkami będą musieli zatroszczyć się o paliwo na start(na przykład), dodatkowo-NPC będą miały lepsze statki,a NPC:Player ratio ma być 90:10(tak było wspominane),więc postać z mustangiem będzie pośród wielu,jak i postać z n.p Hornetem/Vanguardem STATKI:konflikt Aurora MR vs Mustang Alpha Jeśli chodzi o statki startowe to w założeniu Aurora ma być uniwersalna, a Mustang lżejszy,szybszy,bardziej zwrotny W tej chwili słowa generalnie odpowiadają prawdzie Aurora jest wolniejsza i mniej zwrotna od Mustanga Uzbrojenie w tych modelach jest porównywalne- mają tyle samo takich samych działek laserowych, z tym,że Mustang ma je na wieżyczce pod kadłubem(łatwiej się celuje myszką); co do możliwości rozszerzenia wachlarzu uzbrojenia na poszczególnych statkach to na tą chwilę na Mustanga da się wmontować 4 działka bez rakiet,a na Aurorę 2 działka i 1 wyrzutnię(rakiet naprowadzanych) Co do masy i rozmiarów to Mustang jest na oko 1,5 raza szerszy od Aurory i cięższy W aspekcie 'utility' to Aurora ma większą pojemność ładowni, w obu przypadkach jest to przyczepiany kontener,a o ile wiemy,że do Aurory można doczepić większy,to takie możliwości Mustanga pozostają dla mnie przynajmniej tajemnicą (wydaje mi się,że nawet fizycznie będzie niemożliwe wsadzenie większego,a poza tym Mustang musi w czymś odstawać) Dodatkowo warto powiedzieć,że każdy model ma sowje warianty,do których mozna ulepszyć bazowy statek dopłącając(różnicę w cenach wariantów) oraz w samej gotowej grze będzie możliwość ulepszania kadłubów(gdzieś było to określane jako 'upgrade capacity') więc nic na szybko,w sensie,że nie trzeba budować floty przed startem gry wszystko* będzie dostępne w grze (*no, może poza Mustangiem Omega, bo był tylko sprzedawany z kartami AMD)
  4. Nie powiem,szło (generalnie sie zapchało do nieznaczącego miejsca po przecinku) teraz tylko dla wyjaśnienia- ciuchy/armory są losowe, czy jak sie ma to można wybierać?(bo coś pamiętam, że niektórzy backerzy dostali za milestone,a widzę po arccorp różnie chodzą)
  5. Po całości-to linie Jakoś słabo mi się robi jak nie da się one-shotować myśliwca pociskiem większym niż cel(chociaż,z przykładu, w bsgo to jest norma) A linie trochę do siebie zawsze postrzelają
  6. Ten troll to taki niezły, bym powiedział-wyrafinowany gdzieś na mmorpg.com(czyli gdzieś tutaj) w cytacie z p.Dereka jest: "[...]address the nepotism issues associated with the hiring of unqualified family members to head key parts of this crowd-funded project[...]" wyciagać nepotyzm w firmie/projekcie, który nie jest urzędem/państwem... dalej słów już nie mam
  7. Pewnie jakby nie było tych błędów 'blokerów' to rzeczywisty plan wydania byłby podobny A to,że jednak fatal errory wychodzą i inne tego pokroju twory to mamy to co mamy-czyli brak modułu fps
  8. DrakusXVIII

    MISC Reliant

    Sprzedałem wszystkie podręczniki, Czekałem 2,5 dnia czekając na wpłynięcie środków na paypal tracąc już powoli nadzieję, I nareszczie Reliant już jest dopisany do konta
  9. Tak na dobrą sprawę te wycieki to jest czysty masochizm graczy, bez wpływu na grę/CIG, bo firma hajs już ma(i pewnie zwrotów się nie da robić)- to nic nie wpłynie na produkcję, więc nie muszą pilnować takiego typu wycieków na zabój a z doświadczenia z bety innej gry* wiem, że przetrawione kawałki już nie smakują- jak nawet przed wypuszczeniem StarMarine ludzie będą już mieli wszystko opracowane to będzie sytuacja że tacy 100% nerdy(alfy gry ;o) stworzą 'dysproporcje w matchmakingu' na początku i co najważniejsze wcześniej pojawią się głosy bólu dupy(coś jak, że nic nie zmieniają, że nie dodają itp) *-mam w głowie przykład, kiedy udostępnili bętę [pewnej gry] za wcześnie i zdążyłem sie przejeść początkową zawartoscią nawet przed oficjalną premierą
  10. teraz jak ma się mocne porównanie rozmiaru z landing padem(zakładam,że to ten który znamy) to miałbym na ten statek określenie,ale po zastosowaniu cenzury nic by nie zostało ;O
  11. Wyglądać, to mi wygląda na bardziej 'klasyczne' działko Jeśli można porównywać bronie ludzi i vanduli to to pokazane na Stingerze bardziej idzie w stronę dział balistycznych(tarantula, coś takiego), lasery mam wrażenie że są dosłownie 'prostsze'
  12. To większe działo na skrzydle Scythe(2x na Glaive chyba) to vanduulska plazma te na gimbalu na Stingerze tego nie przypominają-na szczęście albo może nie, bo jak to będzie coś bardziej szybkostrzelnego to więcej będą trafiać(niż plazmą/neutronem-pocisk leci wolniej)
  13. DrakusXVIII

    MISC Reliant

    Wygląda na to, że to będzie typ starter-hauler(zasłyszałem gdzieś, że Hull-A też ma być w puli starterów, ale patrząc teraz na Relianta to tak średnio bym powiedział) Z danych technicznych, które dali teraz- to statek ma 2xTR1 jako główne silniki,a 12xTR1 manewrowych, co jest troche dziwne-wychodziloby, że będzie (w miarę)wolny i zwrotny[!?] Pewnie te silniki zmienią, a co do zależności szybkości/masy/ silników we wszystkiech statkach to raczej poczynią jakieś 'reformy' jak już wydadzą większość
  14. DrakusXVIII

    MISC Reliant

    Styl Xi'an ma być widoczny jako możliwosć transformacji (kręci się xD); jak jak Khartu-Al się składa i rozkłada, tak skrzydła Relianta będą się kręcić zakładając,że sama koncepcja jest wspólna dla różnych projektów, jak ten co pokazali w AtV-bo na karcie widać, że bryła statku jest porównywalna, więc chyba jednak skrzydła będą ruchome
  15. DrakusXVIII

    MISC Reliant

    Hmm, karty mówią troszeczkę co innego ;o (cośtam wysłyszałem,że w Ship Shape pokazali koncept który jednak nie okazał się finalnym)
  16. DrakusXVIII

    Star Citizen 1.1.2

    Strafe przód/tył (wg. instrukcji w tutku) jest Ctrl+W/Ctrl+S (A strafe'ując jak się puści klawisz [sterując klawiaturą] to wraca do 0) To możliwe, że po prostu 2x W wcisnąłeś bez trzymania Ctrl, to momentalnie wjechało na 100%
  17. DrakusXVIII

    Star Citizen 1.1.2

    Podwójne naciśnięcie 'W' (naprzód), jak się korzysta z klawiatury powoduje ustawienie max ciągu(podobnie 'S'- tu zeruje) dodatkowo sama szybkość statku jest kontrolowana przez 'instruktora'- można zauważyć, że jak ma się ciag na 100%, a on gada to i tak się stoi w miejscu, a później nagle blokada zwalnia i leci z tym 100%, czy tam co innego nastawiliśmy przedtem Z tego co zaobserwowałem strafe zawsze jest 0% lub 100%(jak się przytrzyma), bo przecież klawisz to 0 lub 1(wciśnięcie lub nie), a nie pokrętło lub drążek, żeby srafe'ować wolniej akurat ja mashuję klawisze- a jak zlagowało to mogło jednak wywalić statek trochę dalej, co do twoich doświadczeń A co do drzwi, to możliwe, że nie poprosiłeś wieży o pozwolenie na start, ale co do tego nie jestem pewien, bo nie testowałem(a wrota hangaru też otworzą się dopiero jak instruktor wyleci)
  18. Coś mi się przez pamięć przebija, że SQ42 ma być jako całkowity singleplayer i same w sobie postacie protagonistów miały być z góry stworzone(ale nawet gdyby to pewnie będzie wybór płci) A nawet jeśli to jedno z tych złudzeń to i tak jeśli nie byłoby możliwości nawet zdjęcia hełmu, to w SQ42 nie będzie się grać żeby podziwiać swoją postać w lustrze(lub z kamery) Tylko zostaje kwestia, czy w PU i single będziemy tym naszym jednym(tym samym) człowieczkiem, bo po śmierci chyba wybiera się 'następcę', a jako inna osoba fizyczna nie będzie miała tych samych zasług/recordu wojskowego jak nasza pierwotna postać, wiec powstałyby komplikacje (w historii ciągłosci kampanii SQ42)
  19. DrakusXVIII

    RSI Orion

    Orion, jak Javelin to chyba [spekulacja] taki czubek 'góry lodowej' statków swojej klasy- o ile dobrze pamiętam(z czytania opisu parę godzin temu) RSI Orion jest określony jako platforma dla bardziej prywatnych górników, czyli "Ciekawe czym wydobywają wielkie korporacje NPC?"(oprócz całych stacji górniczych) I jeszcze jedno- byle się nie wpakować czymś małym w te młynki Oriona ;o
  20. Przy pewnej grze- 'FireFall' było podobnie-"everlasting beta", za długo była w fazie beta(a wprowadzili 'już' mikropłatności) i ludzie zaczeli się wkurzać, że coś zmieniają, że są bugi, a przecież 'oni płacili'. Ja to odbieram jako przejaw dobrej woli twórców- mogli przecież FireFall jak i Star Citizen(lub[cokolwiek inego]) szczelnie zamknać dla może kilku setek alpha/beta-testerów, płać i czekaj na swoje kilka lat, nie byłoby żadnych problemów "jaka ta gra dopracowana"-bo się jej nie widziało w stanie zabugowanym; ale nie powstaliby wtedy citizenoholicy, bo przecież hype się zwiększa jak się już łazi po hangarze i widzi connie lub lata hornetem, i w efekcie nie uzbieraliby tych 60+mln dolarów na SC edit; A FireFall się wypalił w jakichś 3/5 przed premierą
  21. DrakusXVIII

    Początek przygody

    Można zrobić manewr z 'Arena commander starter pack'(jest w nim wszystko co potrzeba do AC, a ceny paczek nie różnią się od pojedynczo kupowanych części) i wymienić Aurorę MR na Mustanga Alpha(za 0.00 euro/usd) Bo jak patrzę, to: -pakiet Mustang Alpha kosztuje 36 euro; -pakiet Aurora MR to 24 euro; -pakiet Aurora MR+(z dostępem do bety) to 32 euro -pakiet Arena commander starter to 36 euro, czyli tyle ile sam mustang bez 'Arena Commander pass' Więc opłaca się 4 euro zachować na wymianie (chyba że czegoś nie wiem)
  22. Właśnie- laserki na wieżyczce mustanga (alpha) co respawn wracają na grupę 3. Jak zainstalowałem 2 dodatkowe(BehringM3A) pod skrzydła to były na gr.2, a swoją drogą generator chyba nie wyrabia na 4 działka w Alphie, bo te pod skrzydłami schodziły na 0% i kaplica
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności