Macie problem z grami multiplayer? CIG jest świadome problemu i w poniedziałek będą pracować nad jego rozwiązaniem! Na forum RSI pojawił się komentarz odnośnie problemów z trybem multiplayer:

Szybka aktualizacja dla wszystkich – jesteśmy świadomi problemów ze wszystkimi sesjami multiplayer jaki ma miejsce od wypuszczenia V1.1.0.

  • Na dzień dzisiejszy został zidentyfikowany jeden duży problem gdzie serwer restartuje się gdy wszyscy gracze rozłączają się po poprzedniej sesji. Podczas restartu wszyscy gracze znajdujący się w kolejce będą mieli nieskończone ładowanie gry lub zobaczą komunikat, że nie znaleziono meczu.
  • Zidentyfikowaliśmy również rzadziej występujący problem „freezów” występujący podczas meczów w trybach Battle Royale i Capture the Core.
  • Te dwie powyższe kwestie oznaczają że  dziś zachowanie trybów multiplayer będzie w najlepszym razie nieprzewidywalne.

Rozumiemy i doceniamy entuzjazm wszystkich osób chcących już gromadzić REC i grać ze znajomymi, ale zalecamy grę singleplayer do czasu jutrzejszego rozwiązania problemów. Będzie to pierwsza rzecz jaką zajmiemy się w poniedziałek gdy nasze zespoły będą mogły skoordynować działania by usunąć błędy.

Will Leverett
Game Support Manager
Cloud Imperium Games

Miejmy nadzieję że problem uda się w miarę szybko namierzyć – ale konieczność globalnej koordynacji prawdopodobnie oznacza że nie nastąpi to przed poniedziałkowym wieczorem naszego czasu. Jeśli coś się zmieni poinformujemy o tym w specjalnym temacie na naszym forum!