Developerzy Star Citizena chcą z wami powalczyć w Arena Commanderze! W poniedziałek 16.02 o 1:00 w nocy naszego czasu będziecie mieć okazję odstrzelić to i owo ludziom z CIG Santa Monica i Austin. Udział w starciach weźmie sam Chris Roberts, nie zabraknie też Bena i Sandi. Jedyne co musicie uczynić by mieć szansę na starcie z nimi to odpalenie Arena Commandera o odpowiedniej godzinie. Ciekawe czy serwery to przeżyją.

Piloci z CIG będą dołączać do kolejek meczy Battle Royale przez godzinę w poszukiwaniu śmiałków pragnących stawić czoła potędze UEE. Zamiarem developerów jest zebranie jak największej ilości ludzi oraz test obciążeniowy serwerów (no i rzecz jasna dobra zabawa). Dołączcie do gry i wspólnie z resztą społeczności pobijmy rekord ilości osób grających w jednym czasie!

W przyszłości tego typu wydarzenia będą organizowane również w godzinach bardziej odpowiadających innym niż amerykańskie strefom czasowym.

Dajcie znać w odpowiednim temacie na naszym forum czy weźmiecie udział w starciach – osoba której uda się ustrzelić kogoś z głównych developerów i nagrać to dostanie od nas w nagrodę Mustanga Omega!