Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła ta wiekopomna chwila, w której to po wielu miesiącach przerwy ponownie naniosłem zmiany do sklepiku. 

Uzupełniłem zrzuty ekranu ze sklepu subskrybenta oraz dodałem opisy nowych przedmiotów. Usunąłem wycofane pozycje ze sprzedaży oraz zakreśliłem dwie sprzedane wcześniej, a nie oznaczone. Jak widzicie nowe pozycje w sklepiku zawierają doliczony podatek VAT, nie ma się co dziwić ja też go zapłaciłem a sklepik nie jest instytucją charytatywną i nie oddaje towaru o 23% taniej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Dodałem do sprzedaży także statki ze sprzedaży koncepcyjnej, które to zawierają jakże pożądane i wręcz legendarne LTI. Jak wiecie na sklepiku, który prowadzę już od prawie roku nic nie zarabiam, kupuję więcej by Ci co się spóźnili lub z powodów finansowych nie mogli czegoś kupić mieli drugą szansę. Niestety mało kto ten fakt w dzisiejszych czasach docenia, trochę się sprzedało a reszta leży odłogiem i generuje straty. Dlatego od teraz prócz narzuconego nam wszystkim podatku VAT, wybrane pozycje będą sprzedawane drożej, może taką metodą podreperuję mocno zubożony już budżet. 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłam wszystkie posty z tematu poza pierwszym i ostatnim, na chwilę obecną nic już nie wnosiły, a tylko śmietnik był.

Moja propozycja - wywal update'y poza najświeższym. Nikogo dziś nie obchodzi jakie zmiany były nanoszone w lutym, a tylko niepotrzebnie powiększa to ścianę tekstu.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, sklepik już jest mocno rozwleczonym postem, wywalam wszystkie update'y za wyjątkiem ostatniego.  


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Przepraszam, ale czym są kredyty RSI, bo ja widzę sklep tylko na €/$, UEC i REC.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zamrożoną na koncie kwotą w dolarach amerykańskich, którą to otrzyma się po przetopieniu danego pakietu, statku czy dekoracji. Jest to zarazem wartość orientacyjna jak i realna pomijając podatek oraz uznając ewentualne zniżki z kuponów i kodów rabatowych. Wskazująca jednoznacznie nabywcy co po przetopieniu przedmiotu za to kupi ze sklepu RSI ( zakup z kredytów RSI, ( dolarów na koncie ), jest już wolny od podatku VAT ).  


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycje zarezerwowanie, będą posiadać dopisek Rezerwacja ( miesiąc - oznacza do końca wskazanego miesiąca lub będzie tu konkretna data ).


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać że jeśli ktoś chce coś fajnego sprzedać lub wymienić na pakiet lub statek który posiadam ( oczywiście w granicach rozsądku ), proszę o informację na PM, chętnie pohandluje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich zrób aktualizację w wolnej chwili, bo po zmianie CCU na pewno odświeżyłeś flotę(?)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

No i masz kilka rezerwacji wrześniowych, ile LTI ci zostało i jakie?

(Czemu ja tu w ogóle zaglądam...)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wrześniowe rezerwacje zostały zakupione, a flotę odświeżyłem jak niemal każdy zamieniając maleństwa na duże potworki ;)

PS. Z Twoim dobytkiem nie musisz tu zaglądać, bo masz pokaźną i wartościową flotę, tym bardziej jest miło że mimo wszystko znalazłeś chwilę na odwiedziny moich skromnych progów !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich, mógłbyś zaktualizować sklepik, bo chyba miałbym sprawę ;)


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich zaktualizuj post i daj znać to znów wyczyszczę wątek.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w weekend popracuję nad nową odsłoną sklepiku, zminimalizuje grafiki i dodam nowe pozycje ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jak będzie gotowe to po prostu walnij raporcik i (s)popielę tutaj co trzeba.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich, mógłbyś też zaktualizować asortyment?


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Słuszna uwaga, powinienem zrobić to bardzo dawno temu ale nie było czasu, weny i potrzeby.

Nowa wersja bazaru od dawna przygotowana, muszę tylko znaleźć czas i ochotę aby odświeżyć temat i asortyment ;)  


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za CCU, jestem właśnie dumnym właścicielem Carracka :) Polecam kosmiczny sklepik Tomiego wszystkim. Jeśli nie ma już czegoś do kupienia na stronie Stronie Citizen, nie jest już dostępne, czy przegapiłeś okazje. To wal do Tomiego jak w dym, tutaj znajdziesz na pewno. Dzieki Tommy     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem u Tommego pakiet startowy.  Oczywiście po okazyjne promocyjnej cenie.

Szczerze polecam.

Wszystko sprawnie w kilka minut (obaj mamy konta w Mbanku).

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy masz ceny takie same jak w RSI czy jakieś pormocyjne jak wspomina Kansa powyżej? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Niektóre rzeczy kupiłem taniej z racji sprzedaży koncepcyjnej, takie statki są zwykle taniej od 10 do 30$ a czasem nawet i o 100$. Obecnie część z tych jednostek jest już HR i jeśli się pojawi w sprzedaży po prostu jest droższa. Mam tez kilka pakietów startowych oraz statków z dodatkową zawartością nie dostępną już teraz w pakiecie ( jak SQ'42 ) ;) 

O szczegóły trzeba mnie pytać na PM, bo biorąc pod uwagę liczne podstawki i CCU jest tego naprawdę sporo.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności