Skocz do zawartości

Witaj na pokładzie !

Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez naszą społeczność. Po zalogowaniu możesz zakładać tematy, odpowiadać w istniejących, przeglądać i dodawać zawartość galerii, korzystać z systemu reputacji, prywatnego komunikatora i wielu innych opcji!

Ten komunikat zostanie usunięty, gdy się zalogujesz.

Poradniki Star Citizen

Potrzebujesz drogowskazu? Skorzystaj z naszych poradników!

Porozmawiajmy na żywo!

Chcesz pogadać na żywo? Dołącz do nas na Discordzie!

Dołącz do Ater Dracones!

Szukasz wyborowego towarzystwa do gry w Star Citizena i nie tylko? W Ater Dracones znajdziesz sporo interesujących osób, wsparcie i fajny klimat, a także największą lecz posiadającą własny charakter praktycznie najstarszą aktywną polską organizację w SC.

Mimo iż jest nas wielu cenimy sobie indywidualność naszych członków, a aktywni mogą liczyć na możliwość kształtowania losów klanu.

Z albumu:

Javelin - wrak

 • 9 grafik
 • 0 komentarzy
 • 0 komentarzy do grafik

Informacje o zdjęciu


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Podobna zawartość

  • Przez Tecon
   TEMAT: Nowy statek dowodzenia (sprzedaż niszczyciela UEE Javelin)
   DO: Dowódca Axel Stiltier
   OD: Daniel Mee
    
   Dowódco,
   Zdaję sobie sprawę z tego, ze dużo nie rozmawialiśmy, ale por. Nylar powiedział, że powinienem przekazać te informację bezpośrednio tobie. Wśród Kotów krążą plotki, że szukasz nowego statku dowodzenia dla floty, a od mojego kontaktu w UEE (nie jestem pewien czy pamiętasz może Matidę z obchodów Dnia Obywatela?) wiem, że Flota planuje sprzedać część przetestowanych w bojach niszczycieli klasy Javelin organizacjom oraz prywatnym przedsiębiorstwom spełniającym konkretne kryteria. Nie mogę pozbyć się myśli, że ta jednostka by była idealna dla nas. Jak już pewnie wiesz, Javelin jest pierwszoplanowym lekkim okrętem Imperium… Ale to, o czym możesz nie wiedzieć, to że te statki zostały zaprojektowane i zbudowane w sposób modułowy, co umożliwia dostosowanie go do wielu innych zadań.
   Natomiast mimo że taki Javelin z nadwyżek wojskowych byłby doskonałym statkiem flagowym, warto zaznaczyć że sprzedawane statki widziały ciężkie starcia przeciwko Vanduulom. Są zahartowane w walce i w pewnym sensie trochę zużyte… no i zostały pozbawione systemów uzbrojenia. Tym niemniej mocno wierzę, że nasi ludzie jednocząc siły mogą naprawić i zmodernizować tego niszczyciela, by stał się jednym z najgroźniejszych w uniwersum. Dołączam szczegółową specyfikację oraz plany pokładów do twojego wglądu.
    
   Pozdrowienia,
   Dan “Puma” Mee
   Oficer Rekrutujący
   Sojusz Najemników BlackCat
    
   O statku
   Aegis Javelin już tu jest! Zaprojektowany do użytku wojskowego UEE (i pełniący widoczną rolę w Squadron 42) Javelin jest masywnym, modułowym okrętem bojowym, który może być dostosowany do różnych, wymagających ról. Dzięki szczegółowości wnętrz, mnogości opcji modyfikowania pomieszczeń oraz licznej załodze, Javelin jest statkiem przeznaczonym do gry grupowej.
   W „prawdziwym świecie” Javelin jest na całkiem zaawansowanym etapie produkcji! Zaprojektowany przez Davida Hobbnsa, Javelin został już zaimplementowany przez zespół Foundry 42 do rozpoczęcia kampanii pojedynczego gracza w Squadron 42. Statek posiada w sumie pięć pokładów, z których każdy cechuje się różnorodnością stanowisk załogi oraz obszarów do zwiedzenia i wykorzystania.
   Warto mieć na uwadze że posiadanie Javelina nie jest rozwiązaniem gwarantującym międzygwiezdną dominację. Mimo że jest to największy statek, jaki daliśmy do dyspozycji graczom, jest jednocześnie najmniejszym statkiem liniowym UEE. Dodatkowo Javeliny sprzedawane graczom były „używane” przez UEE. Są to nadwyżki wojskowe, z których usunięto uzbrojenie. Zakup Javelina wiąże się z nowym zadaniem dla waszej Organizacji lub zespołu, czyli wyposażeniem go dla waszych potrzeb! Statek ten będzie również dostępny w gotowej grze dla graczy, którzy zechcą na niego zapracować.`
    
   Na pokładzie Javelina
   MOSTEK
   Silnie opancerzony mostek Javelina wystaje ponad resztę superstruktury statku. Umiejscowiony wokół interfejsu kontroli i zarządzania flotą, mostek pozwala tuzinowi członków załogi na sprawowanie pełnej kontroli zarówno nad samym niszczycielem jak i pilnowaniem bezpieczeństwa otaczającej go przestrzeni. Na mostku znajdziemy stanowisko kapitana, oficera wykonawczego, radiooperatora, uzbrojenia, radaru, manewrowe oraz badawcze.

   Plan Javelina ze wskazaniem lokalizacji mostka
   Mostek jest otoczony kapsułami ratunkowymi, zaprojektowanymi tak by umożliwić ewakuację całego dowództwa tak szybko jak to możliwe w przypadku najgorszego. Te kapsuły ratunkowe zostały też rozmieszczone w wielu miejscach w statku, mieszczą po 5 osób każda. Są to kapsuły wojskowe, zaprojektowane do bezproblemowego podjęcia przez transportowce klasy Argo.

   Wizualizacja mostka na Javelinie
    
   GÓRNY POKŁAD
   Górny pokład Javelina, ‘kraina oficerów’, mieści kwatery mieszkalne kapitana oraz oficera wykonawczego, zapewniając wszystkie udogodnienia jakie znajdziesz w domu. Główną atrakcją górnego pokładu jest sześć modułowych pokoi oraz górny hangar (używany przez mniejsze jednostki, lub na ładunek). Aegis Dynamics produkuje różnorodne moduły do tych pomieszczeń zorientowane na walkę, które można łatwo konfigurować gdy Javelin jest na orbicie; kilku innych producentów aktualnie pracuje nad modułami dla rynku wtórnego, dla zadań cywilnych jak badania i kartografia. Dodatkowe kapsuły ratunkowe dla oficerów znajdują się na górnym pokładzie.

   Plan Javelina ze wskazaniem lokalizacji górnego pokładu B
   Javelin (oszczep) to nie tylko nazwa; cała filozofia wewnętrznego układu statku bazuje na długich, prostych ‘oszczepowatych’ korytarzach. Prawoskrętne korytarze są użyte prawie wyłącznie do łączenia w jeszcze dłuższe, proste korytarze, nadając mu ogólne wrażenie ciasnego, ale rozciągniętego.
    
    

    
   POKŁADY ŚRODKOWE
   To na środkowych pokładach Javelina wre prawdziwa praca. Stąd dostępne są oba luki torpedowe oraz sześć wież strzelniczych, dzięki czemu statek ma zarówno zdolności ofensywne jak i defensywne. Tutaj mieści się również kolumna silnika Javelina, a doradcy Floty zalecają by dla optymalnego działania była ona obsadzona cały czas. Pokładowy system komunikacyjny łączy kolumnę napędową bezpośrednio ze stacją dowodzenia na mostku. Dwoje z modułowych pomieszczeń można osadzić na pokładzie środkowym. Z lewej strony jest dostęp do hangaru, komory medycznej oraz bryg, a z prawej mieszczą się dwa zestawy kajut załogi, prysznice, toalety oraz stołówka. Na środkowym pokładzie znajdziemy także kapsuły ratunkowe.

   Plan Javelina ze wskazaniem lokalizacji środkowego pokładu C
   Każdy pokład otrzymał specyficzną dla siebie funkcjonalność, w przypadku środkowego jest on poprzecznie podzielony na mieszkania dla załogi i funkcji po prawej oraz funkcje bojowe po lewej. Pod-pokłady są zarezerwowane dla inżynierów oraz dostępu do wież, z ich ciasnymi, słabo oświetlonymi korytarzami, odzwierciedlającymi ich utylitarne przeznaczenie.

   Mesa na Javelinie
    
   DOLNY POKŁAD

   Plan Javelina ze wskazaniem lokalizacji dolnego pokładu D
   Na dolnym pokładzie Javelina mieści się sześć dedykowanych ładowni, dwa zaplecza inżynieryjne oraz dostęp do kolumny napędowej. Z tejże załoga ma dostęp do dwóch wież STS oraz czterech modułowych pomieszczeń.
   W tym obszarze mieści się również główny hangar Javelina. Wprawdzie jest on mniejszy niż w typowych lotniskowcach, ale i tak może pomieścić ograniczoną ilość różnych statków. Hangar został pierwotnie zaprojektowany do przewożenia pojedynczego Redeemera oraz oddziału piechoty dla operacji abordażowych, ale obsługuje również inne statki. W załączniku wykaz z już istniejącymi typami.
   Typ statku – Ilość
   Gladius: 1
   Hornet: 1
   Avenger: 1
   Gladiator: 1
   300 Series: 1
   M50: 2
   Aurora: 2
   Cutlass: 1
   Mustang: 1
   Merlin: 4
    
   POD-POKŁADY
   Javelin posiada też dwa pod-pokłady, które zapewniają dostęp do dodatkowej funkcjonalności. Pod-pokład 1 umożliwia dostęp do dwóch pomieszczeń modułowych, a pod-pokład 2 do trzech wież ATA klasy szóstej oraz konserwacyjnej śluzy powietrznej EVA. Pod-pokłady są obszarami najbliżej poszycia statku i najbardziej eksponowanymi na kosmos, a zarazem najlepszym miejscem na przydział dla młodszych członków organizacji.

   Plan Javelina ze wskazaniem lokalizacji pod-pokładu E
   Sześć wymienialnych ‘konfigurowalnych pomieszczeń’ czyni podstawowego Javelina doskonałą bazą, która może być dostosowana do przeróżnych ról poprzez wymianę tych pomieszczeń. Pomimo że jest to głównie i przede wszystkim statek bojowy, ta elastyczność umożliwia zastosowania Javelina przekraczające oczekiwania stawiane innym statkom w tym wieku.
       Specyfikacja techniczna
   Długość 345 m Szerokość 148 m Wysokość 65 m Masa null-cargo TBC Pojemność cargo 5400 SCU Minimalna załoga 23 Max power plant 2 x rozmiar 8 Fabryczny power plant TBA Max silnik (główny ciąg) 4 x TR7 Fabryczny silnik TBC Silniki manewrowe 12 x TR4 Fabryczne silniki manewrowe TBC Maksymalne osłony 14 Osłony TBC Uzbrojenie x13 Size 5 ATA Turrets
   x2 Size 7 STS Turrets
   x2 9m Desolator Class Anti-Capital Ship Torpedo launchers Kapsuły ratunkowe 16 × 5-os. 3 m x 3 m x 4 m (razem– 80 ) Modułowe przedziały na komponenty x12 Pokoje modułowe x6  
   Javelin – pytania i odpowiedzi
   Poniższe pytania pochodzą z forum CIG, gdzie wątpliwości graczy rozwiewał Jon Dadley z CIG pracujący przy tworzeniu Javelina.
   P: Mógłbyś powiedzieć czy Javelin posiada statek narzędziowy podobnie do Idrisa? Wspomniałeś, że spędza czas w przestrzeni, może dokować (na stacji)? Javelin nie ma w zestawie statku narzędziowego, ale potrafi korzystać z wielu funkcji tego samego statku co Idris (Argo).
   O: Tak, w aktualnych planach potrafi dokować w przestrzeni.
    
   P: Umieszczenie mostka w środku statku było decyzją projektową? Czy też jest to wybór czysto estetyczny?
   O: Po części oba. Pojawił się on na jednym z początkowych konceptów Dave’a Hobbinsa i współgrał z naszym konceptem projektowym i estetycznym.
    
   P: Wygląda na to, że Javelin jest zaprojektowany do walki dwuwymiarowej, prawie tak, jakby znajdował się na powierzchni oceanu. Będzie posiadał funkcje obronne i bojowe skierowane w górę i dół statku? To świetnie, że projektujecie statek rozpoczynając od środka. Podstawowy zestaw wnętrz jest już ustalony i gotowy? Kiedy będzie miała miejsce druga weryfikacja zewnętrza? Jaka jest minimalna i optymalna liczebność załogi graczy wymagana do lotu tym statkiem?
   O: Do ustalenia. Obrona części brzusznej i grzbietowej statku wyjdzie podczas balansowania i testowania. Tak, wnętrze jest gotowe na aktualnym etapie. Mogą pojawić się drobne zmiany, w miarę dalszych prac, ale dla nas jest ono ‘gotowe’. Druga weryfikacja zewnątrz najprawdopodobniej będzie miała miejsce w pierwszej połowie 2015 roku.
    
   P: Wydaje się że działa przeciwlotnicze prawej i lewej burty nie pokrywają dolnej strony Javelina. Jest to decyzja projektowa? Czy też kwestia konceptu nieodzwierciedlającego ostatecznego projektu / umiejscowienia uzbrojenia? Najprościej mówiąc, czy Javelin celowo jest słabszy przeciw statkom nadlatującym spod niego (2 wieże dolne z przodu) oraz tyłu (pojedyncza wieża na górze)? Czy też projekt lewo- i prawo-burtowych wież przeciwlotniczych zmieni się, by pokrywały one górę i spód, bliżej 330 stopni prowadzenia ognia?
   O: Warto wspomnieć o tym, że brzuszna strona Javelina posiada pięć wież przeciwlotniczych (może nie jest to specjalnie dobrze udokumentowane na obrazach, które wypuściliśmy – dwie są z przodu sekcji brzusznej, a trzy na samym dole). Ale tak, cześć dolna jest niezaprzeczalnie słabsza od grzbietowej z perspektywy projektu, ale jest jej daleko od bycia zdecydowanie słabszą. Pięć dział AA jest znacznym zagrożeniem. Jak zwykle, jeśli okaże się do znaczną słabością podczas testów w grze gdy zajmiemy się balansowaniem to jedną z opcji może być zwiększenie kąta prowadzenia ostrzału przez lewo- i prawoburtowe działa.
    
   P: Nowoczesne niszczyciele często przewożą helikoptery zaprojektowane do przeróżnych zadań, od poszukiwań i ratownictwa, po uzbrojenie przeciw łodziom podwodnym. Najbliższy statek, który ja bym widział w tej roli to Cutlass, który się jednak na Javelinie nie zmieści. Czy będą jakieś “małe” jednostki S&R będące w stanie ratować pilotów eskorty? Czy też Redeemer będzie w stanie przejąć te zadania? Możliwe podejmowanie, stabilizacja i powrót zestrzelonych pilotów na Javelina, by mogli przejąć zadania załogi NPC? Np. pilot zostanie zestrzelony, uratowany i przydzielony do obsługi działa, albo odpierania grupy abordażowej, gdy walka wymyka się spod kontroli a kapitan nie chce ratować się ucieczką?
   O: Statki Argo będą się nadawały do tego typu zadań. Aktualnie Javelin nie jest ‘w zestawie’ w niego wyposażony i wymaga zewnętrznego Argo do prowadzenia tych operacji. Może się to jednak w przyszłości zmienić, własny Argo może stać się jedną z opcji.
    
   P: Z czystej ciekawości, będzie możliwość powiększenia przestrzeni ładunkowej, poprzez powiedzmy, przerobienie części pomieszczeń dolnego pokładu na dodatkowe ładownie? Może zbyt fantazjuję, ale wydaje mi się, że niezłą opcją byłaby możliwość wyboru pomiędzy dodatkowym magazynem na broń czy też hangarem na Horneta.
   O: Niestety nie, bryła kadłuba oraz właściwości ładowni nie pozwalają nam na to.
    
   P: Jest słabo broniony przed ciężkimi rzeczami uderzającymi w niego naprawdę szybko? Taranowanie to moja strategia na walkę ostatnimi czasy.
   O: Nie za bardzo, miałem na myśli głównie linie rozmieszczenia uzbrojenia, typy broni itp.
    
   P: Dzięki @JDadley_CIG za odpowiadanie na pytania związane z Javelinem i ogólnie z dużymi okrętami. Była straszna cisza w tym temacie od sprzedaży Idrisa-M. Osobiście jestem tutaj głównie dla tych statków, załogi, zarządzania nimi, możliwościami modernizacji itp. Dziękuje tobie i całemu zespołowi za pracę, którą wykonujecie. Zawsze miałem szczególny wzgląd na duże okręty bojowe. Zawsze wydawało się, że Cutlass, czy może Freelancer, muszą lądować by uzupełnić amunicję i zapasy. Od początku miałem nadzieję na zobaczenie uniwersalnego statku UEE, który może wymieniać personel i zasoby z resztą floty bez konfliktu z operacjami bojowymi. W końcu to nie są transportowce.
   No podstawie postu o Javelinie w CommLinku, doliczyłem się dziesięciu modułowych pomieszczeń. Jest sześć na górnym pokładzie, które wydają się być większe lub zorientowane na walkę. Czy naprawdę jest tam dziesięć pomieszczeń? Czy wszystkie są do siebie mniej więcej podobne? Powiedziałeś, ze Javelin został specjalnie zaprojektowany z małą pojemnością hangaru. Pomijając to, czy będzie możliwość przerobić jakieś z tych sześciu ładowni na hangary dla dodatkowych pojazdów? Wydaje się, że są one na tym samym pokładzie co hangar, jeśli dobrze zrozumiałem.
   O: Wierz mi, ostro pracowaliśmy nad okrętami tutaj w UK. Jakakolwiek cisza w tym temacie była spowodowana tym, że ludzie byli zbyt zajęci ich budowaniem! CommLink chyba nie przedstawił zastosowania tych pomieszczeń specjalnie jasno. Jest sześć ‘pełnoprawnych’ pomieszczeń modułowych (te duże są na górnym pokładzie). Te sześć pomieszczeń ładowni nie może zostać przerobionych na magazyny dodatkowych myśliwców (nie są dostatecznie duże, no i nie są modułowe). Jednak mamy listę funkcji, jakie chcemy zaimplementować dla pomieszczeń modułowych (tych sześciu dużych na górnym pokładzie). Na tej liście jest mini-hangar, ALE (i te ‘ale’ jest dość duże) istnieje on tylko na papierze – mamy kilka problemów technicznych, które musimy najpierw rozwiązać i zbalansować na potrzeby rozgrywki. Jeśli te zastosowanie będzie dawało zbyt dużą przewagę, nie dodamy go. Więc nie podniecajcie się za bardzo perspektywą możliwości dorzucenia kilku dodatkowych mini-hangarów do Javelina *już teraz*.

  • Przez Nebthtet
   W piątek rozpoczęła się rocznicowa tygodniowa sprzedaż statków, których normalnie próżno by szukać w dostępnej ofercie sklepu CIG. Możecie stać się właścicielami prawie każdego typu dotychczas sprzedawanego statku. Tym razem całą oferta dostępna jest przez pełny tydzień, aż do 1 grudnia. Oprócz tego w sprzedaży pojawi się jeden ekstremalnie limitowany statek - więcej o nim można przeczytać niżej.
   Jeśli kupujecie jakiś statek to zapraszamy do podzielenia się tą informacją w komentarzach i na forum!
   Proces zakończy wyczekiwana sprzedaż statków koncepcyjnych. 28. listopada udostępniony do sprzedaży zostanie koncept Carracka - statku służącego do eksploracji. Ma on kosztować 345$, oraz posiadać LTI i standardowe bonusy (ozdoby do hangaru - plakat + figurka).
    
   Javelin

   Oprócz limitowanych statków do sprzedaży trafi również ograniczona ilość całkiem nowej dużej jednostki! W piątek 28 listopada zobaczymy największy statek jaki będzie dostępny dla graczy podczas kampanii finansującej Star Citizena: niszczyciel Javelin. 200 tych jednostek zostanie sprzedane za 2500$ każda. Kolejne pule będą udostępniane według grafika poniżej. Więcej o tym statku dowiemy się w piątek, ale warto odnotować że to nie jest najlepszy okręt bojowy dla osób które na to stać: Javeliny będą sprzedawane odarte z wojskowego sprzętu i kolejnym wyzwaniem dla graczy będzie wspólna praca ze swoją organizacją aby tę jednostkę wyposażyć. Javelin będzie mieć LTI.
   Ale to nie wszystko - dochód ze sprzedaży Javelinów będzie subsydiować pakiety zniżkowe dla nowych graczy. 200 Javelinów to 5000 Auror za 20$ dostępnych w sprzedaży w tym samym czasie!
   Grafik dostępności Javelina
   Data i godzina Dostępna pula 28 listopada, 15:00 CET 50 28 listopada, 21:00 CET 50 29 listopada, 3:00 CET 50 29 listopada, 9:00 CET 50  
   Ceny i ubezpieczenie kadłubów
   Tylko w tym cyklu sprzedaży ceny pozostaną takie same jak wtedy, gdy statki były wprowadzane do sprzedaży ostatni raz. Dodatkowo na czas trwania akcji promocyjnej wszystkie limitowane statki będą oferowane z dwuletnim ubezpieczeniem zamiast standardowego sześciomiesięcznego. Jeśli kiedyś kupiłeś któryś z nich z krótszym ubezpieczeniem, najlepiej go stopić i teraz zakupić za uzyskane fundusze wersję tegoroczną.
   Czy muszę kupować kolejny statek? NIE! Pamiętajcie: statki są oferowane do sprzedaży by pomóc sfinansować rozwój gry, a także bo jest na nie popyt ze strony graczy. Wszystkie będą dostępne do zakupu za kredyty w grze. Nie są wymagane by rozpocząć grę. Celem projektowym jest udostępnienie graczom dodatkowych statków umożliwiając im przeżycie innego doświadczenia w grze, a nie stworzenie przewagi w dniu startu Persistent Universe. Każda sprzedana sztuka wspiera rozwój Star Citizena, ale żadna nie jest wymagana aby móc czerpać pełną przyjemność z gry.
    
   Oferta rocznicowa - limitowane statki
   Do nabycia przez czas wyprzedaży są edycje limitowane następujących statków:
   AURORA LX - ANNIVERSARY - zestaw  $    45.00 AURORA LX - ANNIVERSARY - sam statek  $    30.00 350R - ANNIVERSARY - zestaw  $  140.00 350R - ANNIVERSARY- sam statek  $  125.00 7C-M SUPER HORNET - ANNIVERSARY - zestaw  $  180.00 7C-M SUPER HORNET - ANNIVERSARY - sam statek  $  165.00 FREELANCER MIS - ANNIVERSARY- zestaw  $  180.00 FREELANCER MIS - ANNIVERSARY- sam statek  $  165.00 M50 INTERCEPTOR - ANNIVERSARY- zestaw  $  115.00 M50 INTERCEPTOR - ANNIVERSARY- sam statek  $  100.00 CUTLASS BLUE - ANNIVERSARY- zestaw  $  165.00 CUTLASS BLUE - ANNIVERSARY- sam statek  $  150.00 ANVIL GLADIATOR - ANNIVERSARY- sam statek  $  165.00 AEGIS RETALIATOR - ANNIVERSARY- sam statek  $  275.00 XI'AN KHARTU-AL - ANNIVERSARY- sam statek  $  150.00 DRAKE CATERPILLAR - ANNIVERSARY- sam statek  $  245.00 BANU MERCHANTMAN - ANNIVERSARY- sam statek  $  250.00 STARFARER - ANNIVERSARY- sam statek  $  195.00  
   Jeśli posiadasz inną maszynę i chcesz ją ulepszyć, to pojawiła się również oferta upgrade'ów:
   Oferta upgrade'ów
   Upgrade z
   Link
   Aurora MR ► Aurora LX Upgrade 300i ► 350r Upgrade 315p ► 350r Upgrade 325a ► 350r Upgrade M50 ► 350r Upgrade F7C Hornet ► 7C-M Super Hornet Upgrade F7C-S Ghost ► 7C-M Super Hornet Dostępne gdy Super Hornet będzie gotowy do lotu F7C-R Tracker ► 7C-M Super Hornet Dostępne gdy Super Hornet będzie gotowy do lotu Freelancer ► Freelancer MIS Upgrade Freelancer DUR ► Freelancer MIS Dostępne gdy MIS będzie gotowy do lotu Freelancer MAX ► Freelancer MIS Dostępne gdy MIS będzie gotowy do lotu Aurora MR ► M50 Upgrade Aurora LX ► M50 Upgrade Aurora LN ► M50 Upgrade 300i ► M50 Upgrade 315p ► M50 Upgrade 325a ► M50 Upgrade Cutlass Black ► Cutlass Blue Upgrade Cutlass Red ► Cutlass Blue Dostępne gdy Cutlass Blue będzie gotowy do lotu  
   Powróciły również dodatki w postaci broni i strojów dla postaci:
   Dodatki
   MODEL II ARCLIGHT SIDEARM- dodatki  $      5.00 ORIGIN RACING SUIT- dodatki  $    10.00 UEE ENVIRONMENT COAT- dodatki  $      5.00 ADVOCACY TOOLS- dodatki  $      5.00
  • Przez Nebthtet
   Zapewne wielu z was chciałoby zobaczyć na własne oczy coś większego niż Starfarer czy Caterpillar. Cóż, póki co jedyna opcja to pooglądać sobie wrak. Rozbitego Javelina znajdziemy na powierzchni Daymar - jak tam trafił nikt z nas nie wie.
    

    
   A oto sposób na to, abyście mogli zobaczyć go na własne oczy:
   Należy udać się na orbitę Daymar. Następnie lecimy do OM2 przy pomocy quantum drive. Ustawiamy się dziobem w kierunku OM1 i lecimy na normalnym napędzie, aż dystans do owego punktu będzie wynosić 472 km. Kierujemy się dziobem w kierunku powierzchni Daymar celując w to, co jest zaznaczone na poniższym screenie. Lądujemy i zwiedzamy.  
   Warto pamiętać, żeby udać się tam za dnia - w nocy nawet jeśli znajdziecie wrak to niestety nie pozwiedzacie, bo nic nie widać. Ale za to wyśmienicie wyglądają statki z włączonym oświetleniem pozycyjnym. No i nie biegajcie za szybko, żeby nie brakło wam tlenu .
    

    
   Podzielcie się ciekawymi screenami z wycieczki i wrzucimy je do naszej galerii!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności