Skocz do zawartości

Witaj na pokładzie !

Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez naszą społeczność. Po zalogowaniu możesz zakładać tematy, odpowiadać w istniejących, przeglądać i dodawać zawartość galerii, korzystać z systemu reputacji, prywatnego komunikatora i wielu innych opcji!

Ten komunikat zostanie usunięty, gdy się zalogujesz.

Poradniki Star Citizen

Potrzebujesz drogowskazu? Skorzystaj z naszych poradników!

Porozmawiajmy na żywo!

Chcesz pogadać na żywo? Dołącz do nas na Discordzie!

Dołącz do Ater Dracones!

Szukasz wyborowego towarzystwa do gry w Star Citizena i nie tylko? W Ater Dracones znajdziesz sporo interesujących osób, wsparcie i fajny klimat, a także największą lecz posiadającą własny charakter praktycznie najstarszą aktywną polską organizację w SC.

Mimo iż jest nas wielu cenimy sobie indywidualność naszych członków, a aktywni mogą liczyć na możliwość kształtowania losów klanu.

Fajerwerki 3...2...1...

Vanter

Z albumu:

Fajerwerki 2018

 • 10 grafik
 • 0 komentarzy
 • 0 komentarzy do grafik

Informacje o zdjęciu


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Podobna zawartość

  • Przez trurl3
   Wiele jest map do Star Citizen w sieci, ale myślę że taka mapa w schematyczny sposób pokazując a wszystkie ciała niebieski oraz stacje w punktach Lagrange systemu może być komus przydatna.
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
  • Przez Nebthtet
   Historia lubi się powtarzać i po wrzuceniu jednej z istotnych funkcjonalności w 3.5.1 długo po udostępnieniu "dużej" wersji mamy opóźnienia w 3.6... Co się nie zmieści? Banu Defender, 890 Jump, mechanika wypożyczania statków.
   Na Spectrum są ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
   Aktualizacje roadmapy publikujemy w tym temacie:
    
   I screen pokazujący ekran kiosku do kupowania statków:
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
  • Przez trurl3
   Zrobiłem kilka zadań z 'ciemnej strony' i ni z tego, ni z owego, stałem się przestępcą. Status niezbyt miły - brak normalnych zadań no i zaczynają do Ciebie strzelać... Warto wrócić na łono prawa. Można to zrobić na dwa sposoby.
   Pierwszy - poczekać aż zostanie na Ciebie wystawiony kontrakt (Bounty) i dać się zabić po czym Twój status przestępcy zostaje wykasowany. Sposób bezwzględnie skuteczny ale dość drastyczny, prawda?
   Drugi - wybrać się do stacji Kareah na orbicie Cellin, księżyca Crusadera. Tam, w centralnym komputerze, znajduje się główna baza danych elementu przestępczego. Wystarczy zalogować się, dać  się rozpoznać i zażądać wykasowania statusu czarnej owcy. Z pozoru proste i skuteczne. Jednakże droga do tego celu nie jest bynajmniej usłana różami. W pobliżu stacji zazwyczaj krąży kilka monitorów, które strzelają skutecznie do każdego przestępcy. Poza tym często kręcą się tutaj inni gracze, którzy lubią postrzelać do skruszonych złoczyńców przybywających po rozgrzeszenie. Kiedy już uda Ci się dotrzeć do stacji, wewnątrz spotkasz się z oddziałkiem najemników NPC, który w znacznym stopniu utrudnia dostęp do komputera. Trzeba ich najpierw wyeliminować. 
   Jak sobie poradzić z tym problemem.
   Najlepszym i najprostszym jest zebrać ekipę dzielnych towarzyszy i razem wyrąbać sobie dostęp do komputera z bazą danych. Zakładam, (ale pewności nie mam) że jeśli to kolega, który nie ma problemów z prawem, weźmie Cię na pokład swojego statku, nie będzie problemów przynajmniej ze strażnikami w przestrzeni wokół stacji oraz wieżyczkami samej stacji. Innych graczy, którzy chcieliby na Was zapolować, trzeba skutecznie zniechęcić. Stacja ma działające lądowiska gdzie można zostawić statek, jednak lepiej go zamknąć. Po wejściu do stacji należy spodziewać się wymiany ognia z NPC stacjonującego tam oddziału. 
   Niestety, plan optimum nie zawsze jest możliwy. Co zrobić, jeśli jesteś zdany na tylko na siebie? Powiem Ci z własnego doświadczenia - próbować, próbować i jeszcze raz próbować, aż do skutku. Mnie się udało chyba za 12-tym razem. Przewidująco zadokowałem na Olisar, żeby mieć blisko przy kolejnych próbach i ruszyłem swoja wierną Aurorą do boju.
   Po pierwsze - musisz trafić na sytuację, że w pobliżu stacji Kareah nie będzie żądnych wrogich statków, bo jeśli będą, prawdopodobnie nie uda Ci się nawet dolecieć do stacji (mnie taka sytuacja zdarzyła się trzy razy). Wtedy zbliżaj się ostrożnie do stacji podchodząc od dolnego końca, aby jak najbardziej być zasłoniętym przed wieżyczkami. Posuwaj się ostrożnie w stronę lądowisk i wejścia, ale nie próbuj nawet wylądować na padzie. Musisz pozostawić statek w odległości kilkuset metrów i resztę drogi przebyć 'na piechotę'. Aby wejść do środka, musisz  znaleźć się nad lądowiskiem - staraj się wtedy być jak najbliżej jego powierzchni, ponieważ  grawitacja lądowiska ściągnie Cię na dół i możesz nawet zginąć, jeśli będziesz za wysoko. Teraz możesz wejść do stacji i wykorzystać swoje umiejętności walki we wnętrzach do wyeliminowania obsady stacji.
   Jeśli Ci się to uda, to w centralnej hali dolnego poziomu znajdziesz komputer z wielkim ekranem ponad głową. Zaloguj się i zażądaj usunięcia statusu przestępcy. Komputer zacznie procedurę, która składa się z 6 etapów. Tak wygląda przedostatni z nich:
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /uploads/monthly_2019_06/image.png.b374f66fd4f6ed05b4cfd1e6f07dc4fd.png" src="/applications/core/interface/js/spacer.png" />
   Zwróć uwagę na ikonę w prawym górnym rogu ekranu - to był własnie mój status przestępcy, maksymalny poziom (tzw. 5 kresek). Tak zaawansowany status wymaga powtórzenia całej procedury wymazywania 5 razy co może trwać do 15 minut, bądź cierpliwy i rozglądaj się dokoła, czy NPC-e z ochrony nie powrócili z zaświatów, jak to mają w zwyczaju.
   Jeśli Twoje umiejętności strzelnicze nie są zbyt wysokich lotów (tak jak w moim przypadku), możesz liczyć na łut szczęścia, że tuż przed Twoim przybyciem ktoś inny wyeliminował ochronę stacji. Wtedy pozostaje wykorzystać sytuację i jak najszybciej zresetować swój status przestępcy zanim ochrona się zrespawnuje. Tak było własnie w moim przypadku. Jednakże nieznajomośc procedury spowodowała nadmierne przedłużenie mojego pobytu w stacji i tuz przed końcem 5 przebiegu zostałem zgrabnie odstrzelony, nawet nie wiem przez kogo. Tak czy inaczej, mój status przestępczy został zresetowany i koniec końców uważam całą operację za udaną, aczkolwiek dość pracochłonną (12 razy budziłem się w stacji Olisar po porażce i startowałem do kolejnej próby).
    
  • Przez Vanter
   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /applications/core/interface/js/spacer.png" />  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
   DOCS.GOOGLE.COM Ship Weapons Name,Size,DPS,Fire Rate,Olisar,Grim HEX,Levski,Lorvile,ArcCorp,CRU L1,CRU L3,CRU L4,CRU L5,HUR L1,HUR L2,HUR L3,HUR L4,HUR L5,ARC L1 9-Series ,1,154,98,-,-,-,-,7 152,-,-,-,-,-,-,-,-,-,- Attrition-1,1,184,330,-,-,-,3 691,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,- Buzzsaw,1,200,320,-,-,-,-,6 789... Ceny znacząco podrosły ale zazwyczaj pomimo zniszczenia statków powinniśmy mimo to otrzymać z powrotem zmodyfikowany statek*. Serdeczne dzięki za pomoc przy zbieraniu danych.
   *jest parę błędów które powodują iż nasze komponenty znikną albo się rozmnożą
    
    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
   DOCS.GOOGLE.COM info sc alpha 3.5.1 ship and component data,by,-AotW- malogos 3.5.1-1798586,starcitizendb.com,video guide,SC4 Discord,rsi,reddit,twitch These spreadsheets contain Star Citizen ship and component data found in the game files (except the ship_matrix, which is pulled from the rsi site) Note that th...  
  • Przez Nebthtet
   W patchu 3.5.1 do gry trafi nowa funkcjonalność pozwalająca na dostosowywanie statków w Star Citizen do własnych upodobań. Seria 300 od Origin otrzyma ją w pierwszej kolejności. Na animacji poniżej widać podstawowe opcje oraz to, jak będzie wyglądać konfiguracja statku.
    
   Nowa funkcjonalność została zaprezentowana 23 maja w 5 odcinku Inside Star Citizen, którego spora część została poświęcona właśnie jej:
    
   System dostosowywania: iteracja pierwsza
   Początkowo do nabycia i wykorzystania użytkownicy będą mieć opcje od producenta:
   Zestawy wyposażenia zawierające m.in. elementy uzbrojenia generator osłon generator zasilania Elementy wykończenia wnętrza fotel pilota wolant wykończenia w kokpicie (różne kolory i materiały) gadżety np. system stereo ekspres do kawy ramka na zdjęcia holozegar pościel Malowania kadłuba
   Docelowo również (ale raczej nie w 3.5.1) powinno być możliwe indywidualne malowanie elementów uzbrojenia.
   Ale jeszcze w pierwszym wcieleniu systemu nowinką, która ucieszy wiele osób nawet bardziej niż różnorakie kolory nadwozia jest to, że gra ma "pamiętać" jak gracz skonfigurował statek i jakie wyposażenie zamontował - co będzie oznaczało koniec żmudnego przekładania komponentów po kolejnym odzyskiwaniu (claim) maszyny.
    
   Jak to będzie działać?
   Na odpowiedniej podstronie RSI będzie można skonfigurować statek według swoich upodobań korzystając z bezpłatnych i płatnych opcji - jak już to uczynimy system podliczy ile musimy zapłacić, aby nasza maszyna wyglądała tak, jak sobie zaprojektowaliśmy. Jeśli wybrane zostały płatne opcje to niestety - trzeba skorzystać ze store credit lub karty kredytowej. UEC nie przyjmują.
   Tak skonfigurowany statek będzie w tej postaci trwać poprzez wszystkie odzyskiwania po różnorakich powodach jego utraty - z ubezpieczenia gracz nie dostanie gołego kadłuba, tylko dostosowaną przez siebie maszynę.
    
    
   Co w przyszłości?
   Docelowo system ma służyć również do obsługi modularności statków - czyli właścicielom Retaliatorów pozwoli na podmianę przedziału torpedowego np. na ładownię, posiadacze Endeavorów będą mogli podpinać moduły badawcze, do uprawy roślin czy medyczne. Mniejsze statki również powinny być obsługiwane - w końcu zamierzenie było takie, że cele w Cutlassie Blue, czy sprzęt medyczny w Cutlassie Red też nie są zamontowane na stałe.
   Kolejne iteracje systemu dostosowywania mają umożliwić korzystanie z części niepochodzących od producenta - będzie można sobie przemalować statek na odważniejszy kolor, nanieść wzór, czy wstawić do niego coś, czego nie ma w katalogu firmy, która zbudowała naszą maszynę. Przy okazji Q&A developerzy prosili społeczność o propozycje różnorakich dostosowań.
   CIG chciałoby również, aby ozdoby które w pierwszej iteracji można tylko kupić, w przyszłych stały się możliwe do użycia przez postać - czyli by gracz mógł wypić wirtualną kawę, czy włączyć system stereo.
    
   Przeczytaj również...
   Więcej o systemie dostosowywania, a także redakcyjną ocenę tego, jak może wpłynąć na grę znajdziesz w poniższym tekście:
   Nie zapomnij również zagłosować w ankiecie:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności