Już dziś zarezerwuj swojego 890 JUMP u najbliższego dealera Origin Jumpworks! Przemierzaj galaktykę w niezwykły sposób i ze stylem!

Star Citizen 890 Jump Crewquarters-Concept


Origin 890 Jump JUŻ TU JEST!

Star Citizen Origin 890 Jump Beautyshot Concept890 Jump to klejnot koronny oferty statków kosmicznych Origin Jumpworks. To nie tylko piękna sylwetka lecz w pełni wyposażony międzygwiezdny jacht gotowy do pełnienia kilkudziesięciu potencjalnych ról – nadaje się do handlu wysokiego bezpieczeństwa, kierowania organizacją czy dowodzenia i kontroli.

Origin 890 Jump jest rzadkim widokiem, ale zapada na długo w pamięć. Jego obecność jest oznaką władzy: używany jako transport personelu, 890 Jump jest cenioną własnością prezesów, polityków, gwiazd holo i podobnych osobistości. Czy podróżują z Ziemi na Terrę czy zwiedzają niezbadane gwiazdy, te statki prowadzą stawkę we wszystkim, co robią.

Potrzebujesz więcej broni? Mocniejsze osłony? Potężniejsze silniki? 890 Jump jest w pełni konfigurowalny, w takim samym stopniu, jak każdy statek ze stajni Origin! Firma zbudowała jak dotąd swój najbardziej złożony statek gwiezdny… Teraz od jego kapitana zależy, co będzie dalej!

Star Citizen Origin 890 Jump Beautyshot Space


Zewnętrze

Star Citizen 890 Jump Ship-Po-02_Vanduule nadlatują? Pirackie Cutlassy na wektorze do ataku? Kłopoty z miejscowymi celnikami? Dostaną to, o co się proszą. 890 Jump to nie tylko piękna sylwetka; jest fabrycznie wyposażony w zabójczą gamę defensywnych i ofensywnych broni o potędze pozwalającej stawić czoła wszystkim ciężkim „argumentom”, jakimi może posłużyć się wróg.

Nieproszeni goście zastanowią się dwa razy nim rozpoczną abordaż, kiedy znajdą się w zasięgu pięciu wieżyczek, dwóch wyrzutni rakiet oraz pary bateriami obrony punktowej. Do tego każda broń i komponent jest konstrukcją z z najwyższej półki wybraną z oferty najlepszych producentów w galaktyce. Każda strona jednostki jest kryta, a centralny mostek może w zaledwie kilka sekund przeistoczyć statek z pokojowego krążownika w siejącą piekielne zniszczenie jednostkę.


Wnętrze

Star Citizen 890 Jump kokpit Concept890 Jump jest szczytem luksusu, wyposażony w salę widokową, luksusowe kabiny, kwatery dla gości, hangar, dużą ładownię i wiele innych. Jest doskonałą platformą do prowadzenia korporacji, transportu pasażerów w niezrównanym komforcie lub po prostu do dzielenia się galaktyką z przyjaciółmi!

Wnętrza na 890 zostały zaprojektowane dla wygody i łatwości użytkowania. Statek posiada dwa opcjonalne centra sterowania – standardowy mostek oraz mostek bojowy. Każdy z nich pozwala pojedynczemu pilotowi na kontrolę nad operacjami na jednostce.

 

 

Star Citizen Origin 85X


85X – dwusiedzeniowy runabout

Star Citizen Origin 85XDodatkowo do każdego 890 Jump dodawany jest dwuosobowy runabout ORIGIN 85X, transport osobisty w całym tego określenia znaczeniu. 85X nie jest prostym byle myśliwcem jak ten który znajdziecie na większych jednostkach konkurencji. To sam w sobie statek z najwyższej półki w pełni zdolny dotrzeć w te kilka miejsc, gdzie 890 nie jest w stanie.

Aby dowiedzieć się więcej o 890 Jump od Origin (włącznie z planami pokładów) polecamy przejrzeć pełną broszurę handlową.

Zobacz broszurę