Fani Elite i innych gier od firmy Davida Brabena cieszcie się! Ogłoszono, że od tego roku będzie organizowane Frontier Expo – impreza dedykowana wszystkim tytułom tego studia.

Wydarzenie to odbędzie się 7 października 2017 w Here East, Olympic Park w Londynie – tak więc jest całkiem osiągalne nawet dla polskich fanów!

Bilety na Frontier Expo możecie nabyć na stronie imprezy – do końca lipca obowiązują promocyjne ceny (12,99 GBP za bilet ulgowy, 34,99 GBP za pełny, 69,99 GBP za bilet VIP). Uczestnicy imprezy otrzymają również zestaw gadżetów oraz zawartości cyfrowej.

A oto grafik prezentacji – jak tylko pojawią się dane na temat paneli, opublikujemy kolejnego newsa. Pamiętajcie, że widoczne godziny to czas GMT. Dodatkowo wieczorem odbędzie się impreza dostępna tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

11:00

  • Przemówienie powitalne

13:30

  • Coaster Park – przemówienie gościa. Coś dla entuzjastów budowania parków rozrywki.

14:30

  • Obce formy życia – przemówienie gościa. Eksperci będą wypowiadać się na temat życia na innych planetach.

15:30

  • Prezentacja Tajemniczego Gościa. Supertajna pozycja programu, która zostanie ujawniona w późniejszym czasie. Czyżby zapowiedź nowej marki o której pojawiają się pogłoski?

17:00

  • Elite Dangerous – 3304: Rok przed nami – odsłona specjalnej zawartości w grze. Development Elite idzie pełną parą i twórcy podzielą się z nami informacjami odnośnie tego, co nadchodzi po patchu 2.4 The Return (Powrót).
  • Planet Coaster – przemówienie rocznicowe. Odsłona specjalnej zawartości do gry. Spojrzenie na rok wspaniałej podróży z grą i odsłona nowej, przełomowej zawartości jaka zostanie do niej dodana.
  • Tajemnicze Przemówienie – odsłona specjalnego contentu. Ta supertajna prezentacja pokaże jeszcze nigdy nieprezentowane materiały na temat ściśle tajnego projektu będącego w trakcie tworzenia przez Frontier.

Elite Dangerous

No ale interesują nas przecież gry o kosmosie! Tak więc zobaczcie, co Frontier Expo ma dla fanów swojej gry.

Elite Dangerous od premiery wciąż rośnie. Po tym, jak użytkownicy konsol dołączyli do populacji galaktycznej gra jeszcze nigdy nie była bardziej aktywna. Developerzy chcą się więc podzielić ze społecznością informacjami o tym, co kryje przyszłość. A z planami na ulepszenia core gry wiedzą, że jej społeczność z niecierpliwością wygląda nowych informacji o roku 3304 w Elite Dangerous.

Prezentacja będzie prowadzona przez dobrze znanych developerów, którzy będą odpowiadać na pytania dotyczące gry.

Jeśli się wybieracie – pamiętajcie, że ilość miejsc siedzących jest ograniczona (część z przodu będzie zarezerwowana dla posiadaczy już wyprzedanych biletów VIP), oprócz tego będą dostępne miejsca stojące. Zalecane jest wcześniejsze pojawienie się, jeśli chcecie by nie zabrakło miejsca i dla was.

Wybieracie się? Czego się spodziewacie po tej imprezie? Podzielcie się opinią w komentarzach i na naszym forum!