Skocz do zawartości
Chlebomat18

Be a newbie - cała dawka pytań od zupełnego nowicjusza.

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

LTI to ubezpieczenie jedynie kadłuba - wyposażenie i ładunek (czasami zapewne warte więcej niż kadłub) trzeba będzie ubezpieczać osobno. No i będą odmienne stawki obejmujące różne poziomy bezpieczeństwa systemów w których latasz. Niestety więc o PZU trzeba będzie jednak pamiętać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym na czym latam, a nie to co stoi w kolekcji do lansu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Edytowane przez Тесоn

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, dzisiaj kupuję swój pierwszy statek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> z paczuszką oczywiście no ale mam pytanie dotyczące heralda, tego info runnera, czy on był już sprzedawany, czy może jeszcze nie? Chcę mieć taką orientację. Jednakowoż jak patrzę tak sobie na te statki, to coraz bardziej chciałbym mieć takiego aegis vanguard, może jego wybiorę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już w concept sale. Będzie jeszcze raz wrzucony do sprzedaży gdy będzie hangar ready, już na stałe, za 110% ceny ze sprzedaży koncepcyjnej i bez LTI.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był sprzedawany. Cena jesli mnie pamiec nie myli 85$. Później też pewnie będzie sprzedaży, ale jeszcze nie teraz.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem zauważyć sprzedaż koncepcyjna jest tańsza i ma LTI, natomiast nie ma samych fajnych bajerów pokroju mapy gwiazd, troszkę części waluty w grze i paru innych tam. Więc tak czy inaczej czekam na hangar ready wersję, bo można sobie jeszcze pooglądać.

 

A co do mustanga alfa, to mówiłem, że dziś kupuję, jednakowoż czy lepiej kupić paczkę na stronie producenta czy może znacie jakieś strony, gdzie taką samą paczkę można kupić taniej, bo wiem, że wcześniej n allegro coś takiego było.

 

A no i jaki polecacie statek jednoosobowy to jakiś szybkiej walki, eliminacji, jakiś interceptor, bo i takie coś trzeba mieć, a nie tylko na heraldzie info runnerze się opierać.

 

I jeszcze jedno, ja bym sobie tak z wami pogadał, ale na tsie dużo ludzi nie ma i jeszcze chyba w PoE sobie pogrywają, może jeżeli ktoś ma czas i chęć wytłumaczenia tego i owego, niech wejdzie na czat, ja tam chętnie sobie poczekam.

 

Bo na razie to temat anonimowi citizenolicy stał się takim czatem z zapisem słów każdego z nas  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A o której wchodzisz? Przed dwudziestą dwudziestą pierwszą to fakt, ludzi prawie nie ma, ale potem to się zdarzało, że kilkanaście osób na raz rozmawiało.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

I tu mamy problem na tygodniu jestem do 21, a tylko w weekendy po 22. Tak mi się składa. Problem jest taki, że wy na forum to wszyscy siedzicie i patrzycie, ale wejść na tsa albo na czat forumowy to już nikt, żeby zapytać czy co. Boję się wiec jak to też będzie wyglądało z syndykatem, jeżeli np. będą jakieś rajdy, bo wydaje mi się, że taki grupowy przelot z zasadzką, albo jakieś grupowe przeloty handlowe będą organizowane, to nie wiem jak to wtedy godzinowo. Może mi ktoś odpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlebomat18 strzel 10tego posta i czat Ci się odblokuje (chyba tak to działało). Na czacie wieczorem napisz, że siedzisz na TS i masz pytania  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Tak jak Amb3r napisał obecnie Avengera uważam, za bardzo uniwersalną jednostkę. Postrzela, przewiezie i świetnie się nim lata :) W planach są jeszcze jego warianty (prawdopodobnie takie wersje: militarna, transportowa, zwiadowcza).


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy i inne takie tam nie są zawarte w statkach koncepcyjnych ani w hangar ready. Te rzeczy są w game package.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Więc jak mi się gra spodoba, no i kasa będzie to avenger jest mój. Co do wersji to tylko zwiadowcza, jak już może w zgłoszeniu do syndykatu pisałem, nastawiam się na statki szybkie, które nie walczą (bo ja się stresuję, jak coś mi nie wychodzi) i nie statki handlowe, gdzie trzeba czekać na przelot towaru, potem sprzedaż i takie tam i takie tam.

 

Ja chcę statek typu info runner. To mnie uszczęśliwia.

 

Chociaż tak teraz się na gorąco zastanawiam, może i walka jest przyjemna to wtedy militarne statki są dla mnie, ale jeszcze nie wiem jak model walki tu wygląda, bo nie grałem. Dziś kupuję i ściągam, zobaczymy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Taki aegis vanguard, chociaż i avengerem coś się pewnie postrzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na TSie mniej więcej za godzinę, więc możesz wbić z pytaniami  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlebomat jeżeli będziesz zainteresowany to mam przetłumaczone opis HUDa w ver. 1.1. Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się cały poradnik na pierwszej.

 

Mogę go tobie podesłać na prv w PDF. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakby coś już siedzę na TSie.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, zapomniałem sobie, że mam na 17 do kościoła i tak nieprzyjemnie wyszło, że jeszcze się przygotować musiałem.

 

Będę na tsie może jeszcze później, albo jutro.

 

AA, i takie elementarne pytanie, czy macie może problem z wiekiem względem innych w grze? Bo ja nie jestem jeszcze na tym wysokim (wysokie, względne słowo, no ale powiedzmy, że jeszcze nie jestem dorosły) pułapie wieku, tak tylko pytam, bo czasami na tsie jest problem (dlaczego ty masz taki głosik, dzieciak pewnie). Wolę więc mieć tę pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To będzie ciekawe doświadczenie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

A tak na serio to wbijaj śmiało, będziemy używać modulatorów głosu abyś poczuł się swojo :P


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Mam nadzieję, że aż tak źle nie jest. Z resztą wiek nie ma znaczenia w niektórych przypadkach. Jeżeli zachowujesz się jak 10 latek w wieku 20 lat to i tak jako 10 latka będą cię postrzegać. Nie zawsze ważny głos, a rozum (przynajmniej ja to bardziej cenię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie, przynajmniej bedzie latwiej zapamietac ze to twoj glos  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się młodo brzmiącym głosem. W jednym z klanów WOT w którym miałem okazję trochę pograć był chłopak z gimnazjum przed mutacją z tak piskliwym głosem, że trzeba było ściszać głośniki. Był etatowy arciarzem w klanie.

 

P.S.

 

Pytanko, Safeland ma 5 przedziałów do których można zaparkować 3xS, 1xM, 1xL. Czy mógłby ktoś napisać ile i jakiej wielkości statków mieści się w pozostałych hangarach? 


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ech Safeland - to nawet fajnie brzmi:)

W 3 podstawowych hangarach  czyli Selfland(Zniżkowy), Aeroview (Biznesowy), York (Luksowy) jest tak samo mamy 5 przedziałów, w każdym przedziale mieszczą się 3 mniejsze statki (Aurora, seria 300,Mustang, Avenger, Gladius, Hornet i chyba Gladiator), lub 1 średni (Freelancer i Cutlass) lub 1 duży (Redeemer i Connie). Jedyny wyjątkowe to asteroido-wy bodaj VFG hangar, zwany przemysłowym, gdzie na centralnej powierzchni można zmieścić jeden statek, bodaj tylko mały - poza tym tam jest normalnie.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności