Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak ty ale jak ja się uczyłem jeździć to wpierw jeździłem jako pasażer i tłumaczono mi co i jak. Potem dopiero siadłem za kierownice i zaczęła się faktycznie nauka jazdy. Czyli teoria + praktyka =  pilot  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zadowolony z tego jak to obecnie wygląda. Miał być realizm to jest realizm, nikt nie mówił że ręczne opanowanie statku będzie łatwe a trudność latania w dużym stopniu będzie można kontrolować pokładowym systemem sterowania.

 

Z tego co kojarzę jego podstawowe wersje mają dawać tylko fly-by-wire i dopiero upgrade-y pozwolą na wyłączanie kolejnych partii elektroniki i bezpośrednie sterowanie bez wspomagaczy. Także między tym rozwiązaniem a dodatkowo IFCS/RCS o którym była mowa w trakcie streamu wydaje mi się że właśnie będzie to system typu easy to learn, hard to master.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, mialo byc Pay to win  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Chris nie cierpi takich rozwiazan. Jedyna kasa ma byc za statki (nie wszystkie) i za skorki (tez nie wszystkie). 


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie wydarzenia przez RSI: 

 

 

Od 23 minuty zaczyna się demonstracja rzeczy których nie było na streamie.

 

Muszę powiedzieć że z każdym takim filmikiem mój entuzjazm rośnie, szczególnie ze względu na to jak dużą uwagę przywiązują do tego żeby gracz czuł się jak w prawdziwym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się naprawde fajna zabawa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Nie będę spoilerował :P niech wszyscy se obejrzą a później poobśliniamy się domyślając się czego jeszcze możemy się spodziewać :)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link.

Bardzo dobrze to wszystko wygląda  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_cool.gif">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać że to zupełnie nowa jakość rozgrywki...jak pomyślę że to wszystko będzie się działo w wielkim PU i jeszcze z użyciem facetrack albo Oculusa to czuję się podekscytowany  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facetrack nie jest latwy, nie spodziewam sie dobrych wynikow, poza tym nie bede jezcze nowej kamerki internetowej pod to kupowal  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Facetrack raczej jest kiepski ale Freetrack z kamerą SONY od PS3 http://www.free-track.net/english/ jest całkiem dobrym budżetowym rozwiązaniem i co najważniejsze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcik, nie lepiej X52 z Saiteka?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie czytalem tak bardzo, jednak alternatywa jest http://www.komputronik.pl/product/108806/Strefa_Gier/PC/Saitek_Joystick_Cyborg_FLY_5_PC.html
I w sumie nie wiem ktore lepsze (niby sitek lepszy)

 

EDIT: Marys, pewnie ze lepiej, ale ponad 2 razy drozej :/

@ Demonides : Na wszystkich ustawieniach oporu drazka ? Bo wiesz, w tym modelu jest regulacja oporu + rozne rodzaje sprezyn z tego co widzialem)

@

Edytowane przez Artsalah

trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie to mialem tylko jakiegos innego trustmastera poprostu czujniki w srodku mialy taki luz ze nie bylo wazne co jak zrobisz fizycznie nie wylapywala elektronika i tyle

 

Teraz mam Saitek Cyborg Evo i bardzo fajny tylko przepustnica w chujowym miejscu ale coz

ja bym brak saiteka ale poczytaj jeszcze i do tego  nie na komutroniku

 

Tylko wlasnie cos z wersji X a nie ten fly bo to tez na sprezynie


"Jesli szukacie porządnego Joy-a to omijajcie ten wyrób z daleka. Lepiej kupić droższy X52 lub X52pro albo x65.
Tak to wydacie 200 złoty na coś co tylko wygląda... bo luzy i nie dokładności dadzą o sobie znać szybciej niż wam sie wydaje.
Przerabiałem ten joy na Flight Simulator i to był błąd i strata forsy."

Edytowane przez Demonides

6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem go w kilku miejscach za nieduza cene, zastanawiam sie jaki miales, moze starszy model ? z konstrukcji widze ze niezly, facet tez ma recenzje, na descent freespace sobie latal bez problemow

. Fajna sprawa w tym Thrustmasterze jest to, ze mozesz trzymac caly czas reke na przepustnicy (mozna sobie polozyc po lewej i prawej stronie, majac pod reka kilka przycskow caly czas, dodatkowo joystick przy spuscie na slide... moze bys dobry do SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, X52 to rtroche jednak dla mnie przerost formy nad trescia, to tylko space sim nie prawdziwszy symulator.

W sumie znalazlem niezle porownanie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">
http://www.bit-tech.net/hardware/peripherals/2012/07/04/cyborg-fly-5-vs-thrustmaster-t-flight-hotas/3

EDIT: Choc zobaczymy, moze sie targne na tego Xa...

 

Edytowane przez Artsalah

trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O joy-ach każdy zainteresowany może poczytać sobie tutaj:

http://yoyosims.pl/ w dziale hardware. Polecam również forum na tej stronie.

Imho w Polsce to najlepsza strona dotycząca symulatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja choruję na X52... Ale to mogę poczekać, pozbierać kasę spokojnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Do DFM wystarszy szczur i klawa.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to dozbieraj na wersję Pro.

Jest różnica w jakości i możliwościach.

Zresztą w ofercie Saitek/Mad Catz jest już X-55 Rhino  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">http://www.saitek.com/x55/

Co do X-65 to jakoś nie jestem przekonany brak ruchomego joy-a jakoś do mnie nie przemawia w Falocn-ie czyli symulatorze F-16 jest to ok ale w silnikowych maszynach z I i II wś oraz FSX-ie jest niepraktyczne i męczące. Może w SC będzie to rozwiązanie idealne  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności