Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem oglądać. Gameplay zademonstrowany przez Chrisa w pierwszej części prezentacji wyglądał bardzo fajnie, widać tu ogromny potencjał. Przestrzeń, asteroidy i planeta w tle - miodzio, wszystko prezentuje się niesamowicie. Animacje, HUD, pew pew i przeciążenia wyglądają świetnie. CryEngine daje radę. Jeśli wszystko zostanie dopracowane, to każdy gwiezdny obywatel powinien cieszyć papę bez końca.

 

Co do samej prezentacji natomiast, to niestety, ale dość słabo to wyglądało: opóźnienia, przerwy, bugi i crashe. Po doświadczeniach z prezentacji na żywo z zeszłego roku, myślałem, że usprawnią to i owo, i będzie przynajmniej stabilnie. Oczywiście wiadomo, że bugi i problemy techniczne zawsze mogą wystąpić, i wynika to głównie z faktu, że jest to jeszcze niedopracowana wersja DFM.

 

Nie zrozumcie mnie źle - nie mam im tego za złe, po prostu żal mi ich, bo widać było, że są strasznie zawiedzeni - zapewne liczyli, że wyjdzie im to dużo lepiej. Problem polega na tym, że teraz ludzie będą chcieli dostać DFM jak najszybciej, a po tym co można było zobaczyć wydaje mi się, że w miarę grywalna i stabilna wersja byłaby w stanie wyjść za jakieś dwa, trzy miesiące. I teraz pytanie co zrobią? Mogą wypuścić wersję może ciut lepszą od tego, co było w prezentacji za miesiąc. Ludzie się w pierwszym momencie ucieszą i polecą testować, ale później będą pewnie sfrustrowani i źli bugami oraz crashami. Opcja druga to olać to co zapowiadali, dopracować DFM i oddać do testów powiedzmy za dwa miesiące. IMO tak byłoby lepiej i dla nich, i dla nas.

Edytowane przez Nathaniel

... just like you imagined ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nathaniel, niekoniecznie masz racje, na poczatku mowili o tygodniu, maksymalnie koncu miesiaca. Te problemy mogla spowodowac usterka fizyczna (widziales pod koniec padlo wyswietlanie na monitorze, musial grac na projektorze. Naprawde, mogla byc to jakas pierdola. Mam takie samo odczucie co Ty, jednak szczerze, chyba pracowali pelna para nad modulem i dlatego tak wyszlo. Ja sie ciesze. Fizyka powala ! Obkrecanie sie, latanie tylem, slidy... bedzie duuuzo nauki latania  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Na początku być może tak, później Chris już zmienił wersję i mówił o końcu miesiąca, początku przyszłego. Poza tym chyba nie zrozumiałeś sensu mojego posta. Nieważne kiedy mówili, że wypuszczą, po tym co widziałem, wolałbym i uważam, że dla wszystkich byłoby lepiej, gdyby wypuścili DFM nie za tydzień, a za dwa miesiące. Usterka fizyczna, pierdoła? Chciałbym, ale wątpię.

 

Owszem, pracowali pełną parą nad modułem w ostatnim czasie. Po obejrzeniu ostatniego Wingman's Hangaru zresztą już wiedziałem, że nie zapowiada się to najlepiej, skoro wszystkich zaprzęgli do pracy, więc z pewnością mają panic mode.


... just like you imagined ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W live eventach to oni jakos nie sa najlepsi ;p
Ze 40 min temu skonczylem ogladac event, wyraznie widac ze to alpha, ale wyglada ladnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
Fajnie ze nie tylko Hornetem bedzie mozna latac ... pozostaje czekac, moze na majowke ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieli... teraz po mega negatywnych komentarzach jakie ich zaleja to dopiero beda biedacy spieci  :> Nic, ja tam cierpliwie czekam, masz racje, moga opoznic nawet dluzej, choc nawet zbugowana wersja by mi nie przeszkadzala tak bardzo, chcialbym po prostu to to zobaczyc, nawet polatac z botami  (choc to bedzie dopiero w wersji 2)


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że się tak bardzo stresują, powinni się bardziej wyluzować, zabrać trochę naszych pieniędzy i zrobić sobie krótkie wakacje, bo jak tak dalej pójdzie, to całkiem nam zmarnieją. Chris to już w ogóle jak cień człowieka wygląda. Komentarzami też nie powinni się tak martwić. Ludzie teraz może ponarzekają przez jakiś czas, ale jak już dostaną grywalną wersję w swoje łapska, to będą zachwyceni.


... just like you imagined ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało, szkoda mi ich.. Żeby na zawał nie zeszli :/ bo stres teraz pewnie mają mega...


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Podoba mi się to co pokazali. Model lotu, interfejs, grafika, czyli to co na dzień dzisiejszy najbardziej mnie interesowało, idzie moim zdaniem w bardzo dobrym kierunku. Problemami bym się nie przejmował, bo np. w ED kilka tygodni temu było gorzej niż w tym pokazie SC, a już olbrzymią większość poprawili i ich odpowiednik DF działa już całkiem dobrze. Nie widzę powodu by SC się z tym nie uporało (chyba faktycznie mieli też problem sprzętowy, bo „duży człowiek” ciągle coś przy switchach majstrował). Co więcej, może nawet chłopaki jeszcze bardziej się zmobilizują, żeby żadnych baboli nie przepuścić. Jest dobrze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na reddicie piszą największy bajzel chyba robił koleś z goonrathi albo ktoś w jego okolicy. Myślę że durne zachowania na widowni to nie tylko kwestia alkoholu ale i buractwa. No ale są ludzie i parapety niestety.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no CR pod presją zachował się zawodowo. Żadnego chamstwa, krzyku na współpracowników jedynie napięcie na twarzy i milczenie. Czy później dostali bure to nie wiadomo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> natomiast na samym evencie to bardzo dobrze dawał rade ze stresem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> jedyne co bym zmienił to bym posadził chłopaka który jest najlepszy w biurze w DFM przy kompie :P bo ciężko się gra i gada, co było widać na filmiku. No i również przez to była ta pierwsza kraksa ze stacją  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Tak jak pisaliście, gierka idzie w świetnym kierunku. Jeżeli utrzyma poziom to latanie ze wsparciem będzie miało jak największy sens. Mam również wrażenie, że jeżeli utrzymają poziom to latanie statkiem będzie fajne ale również trudno/ryzykowne przez co sporo graczy będzie na poziomie FPS lub przy obsłudze statków wielozałogowych. To spowoduje całkiem inną jakość gry, gdzie łączenie się w klany grupy syndykaty będzie nie tylko fanaberią ale raczej obowiązkiem który pozwoli w pełni czerpać wszystko z gry.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zdecydowanie CR pokazuje zawsze klase, jeden raz mu sie zdarzylo pamietam powiedziec do Ericka Wingmana Shut up  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> na tym dlugim streamie, wtedy jednak byli wszyscy zmeczeni.


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem trochę zawiedziony jeśli chodzi o dopracowanie. Co chwila jakieś bugi itp. (chociaż może to wina tego sprzętu, co go tam mieli). Natomiast na + fizyka i ogólnie wszystkie te fajne ficzersy typu zamglenie wzroku - wyglądały bardzo fajnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Ogólnie dogfighting wygląda całkiem spoko, mam nadzieję że udostępnią go jak najszybciej... Ja chcę już graaać!

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Crisem na PAXie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> 

 

 

Czyli znamy przyczyne i jak ladnie sobie potem ludziki graly !  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Wszystkiemu winien patching system :) Kurde, maja pecha chlopaki, po prostu pech :)

 

 

 

EDIT> Nie podoba mi sie tylko Interface przy namierzaniu, za duzo tam lata (albo niech to przyspiesza albo zrobia mniejsze), reszta to cudenko !  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Ludziki sa bardzo zadowoleni z gry z tego co czytam, owszem bylo troche gliczy przy respawnie, ale calosc chodzi dosc stabilnie. Spokojnie powinni zdazyc do koca tego meisiaca....

 

 

i na koniec... i give u.... gwiazde wczorajszej nocy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">
http://gfycat.com/EsteemedSpottedCurassow#

 

Komentarze gosci :

 

http://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/22rv35/so_i_got_to_play_some_of_the_dfm_last_night/

 

After the presentation ended the machines were opened up to play on. While it was not the multiplayer version it was the one the Chris was demoing at the beginning. Below are some thoughts and experiences.

Control Scheme:

I played with both the mouse and with the 360 controler (our tables didn't have a HOTAS) and the the experience was fairly smooth. There didn't appear to be anything more than basic flight controls mapped for the M+KB but it's possible I just couldn't find them.

The mouse's vertical handled pitch, the horizontal was yaw (I'm fairly sure, I'm a bit foggy here) making A and D roll. Look keys were the arrow keys.

The 360 controler had a ton of stuff mapped to it. So much that it seemed that you needed a modifier key be be able to use everything. Left analog was flight surfaces, right was camera. The response was very quick, quicker than the mouse's (since the mouse had a bit of a dead zone it seemed like). Overall it was a better experience than I thought it would be since I'm not very used to controllers. Still they will need to figure out how to manage the already large amount of things you need to map.

Stability:

Beyond a graphical glitch the first time I launched it I had no issues. However I watched people play for over an hour and there seemed to be fairly consistent issues with respawning after death (it's possible it's not setup in this demo). OVer all though it seemed much more stable than Chris's experience with the multiplayer build.

Performance: I don't know what it was running on but it ran smooth as butter and as I'm sure you saw it looked amazing. The details around the cockpit are breath taking.

Miscellaneous:

  • Our Hornets have lost their flip up displays. There now appear to be a few MFDs within the dash itself but they were blank atm (they will have nonessential information in the future I'm told).

  • I think the game will work well with a HOTAS since it obviously require a shit done of mappable buttons/keys. They should be a good middle ground between controller and mouse.

  • Gforces look really cool. However I feel the tilting animation is a bit strong atm. The pilot should be strapped into the chair so I don't think they would move a solid 45 degrees each time. Still it's going in the right direction.

  • You'll begin to see more and more video coming as people post them. There were a bunch of people taking shakycam footage of us playing.

  • Guns demonstrated convergence.

 

i smaczek na koniec  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, bardzo fajne toto, ale wydaje mi się, że jak na grę online o lataniu w kosmosie, gdzie będzie bardzo dużo graczy posiadających jednoosobowe statki, latanie wydaje się być trochę za trudne. Trudno się spodziewać, by dużo osób kupiło SC dla modułu FPS czy po to, żeby być majtkami na statkach innych osób. Ta gra raczej powinna do siebie przyciągać lataniem, a może być zbyt hardkorowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to być kolejna łatwa gra gdzie twórcy prowadza cię za rączkę to ja dziękuję.  Wolę za to trochę się  namęczyć, zdobyć skila i wymiatać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> 

 

A co do reszty to zboczymy teraz wyniki ich ciężkiej pracy :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ja tez wole wyzwania... mysle ze spore wyzwaniem bedzie tutaj sterowanie grupami statkow (nabierze to nowy wymiar). Bedzie tak jak w Xwingu czy moim ulubionym Freespace 2, bedzie liczyc sie grupa i taktyka, podejscie wektorowe do grupy, odpowiednie rozdzielenie celow itp. Nie moge sie doczekac...

 

a tymczasem

 

trade fish anyone ?  (ノ º _ º)ノ<><

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Chyba po wczoraj rzuce sobie to do podpisu....


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też liczę na trudny model lotu. To daje większe możliwości doświadczonym pilotom  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> A ja uwielbiam symulatory i ogólnie wymagające gry


"A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat."- Dragnarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbudowany model lotu, gdzie jest dużo, również i bardzo trudnych, manewrów do opanowania, a najlepsi będą najlepsi, to coś, co bym chciał. Ale żeby nie było tak, że przeciętny gracz nie polata nawet przez kilka minut, bo po prostu się rozbije. Najlepszy system to jak dla mnie taki, że łatwo panować podstawy, ale żeby jakieś akrobacje robić, to już trzeba dużo skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mechanika á la Blizzard ;P


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Przeciętny gracz po to będzie startował jako majtek na innym statku żeby poznać mechanikę tej gry i nic nie trzeba ułatwiać. To jest jak nauka na prawa jazdy, jednym idzie to szybko drugim wolniej, a nie ma co graczy rozpieszczać. Nikt nie zapłacił żeby ta gra była łatwa.

Edytowane przez Smaily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności