Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W jednej chwili weszło kilka tysięcy osob, kilka sekund później kolejne kilka i za chwile było 10 tysiecy osob o 0100 aż tu nagle... Opóźnienie 30 minut  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

01:04 - pojawia się muzyka!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bwah... Coś długo to trwa... Ale co tam muzyka fajna jest  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


"A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat."- Dragnarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była by jeszcze lepsze gdyby od 45 min nie leciał w kółko ten sam fragment  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chciał zaprezentować jak ładnie statek się rozpada  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra się scrashowala  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

edit:

 

Ale póki co wygląda nieźle  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Edytowane przez St. Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć ze jestem pod wrażeniem. Spodziewałem się czegoś znacznie gorszego na tym etapie.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


"A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat."- Dragnarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem lekko zawiedziony tym, że nie zobaczyłem multiplayera. Sęk w tym, że jak połatają bugi to to będzie naprawdę mocna gra. Najgorsza według mnie była w tym wszystkim publicznosc, a szczególnie jeden koleś, który losowo krzyczał jakies bzdury  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Anywho było co oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja tak na bardzo szybko  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">
 

Ok, transmisja zaczela sie jak zwykle w RSI... z 15 minutowym poslizgiem :) Na scenie pojawil sie Erick Wingman rzucajac krotkie " sorry for dely, but don't worry it gonna kick 
 
ass".. i tak z 15 minut zrobilo sie 40... 
 
 
chris odpala hangar
wchodzi do horneta
wszystko w Physic Based Rendering
podrzuca sobie zawadiacko helmet, otwieraja sie drzwi hangaru
przed nim majestatycznie przelatuja 2 patrolujace hornety
wszystko wyglada niesamowicie
rozwala sie na starcie o czesc stacji
pierwsza zwiecha systemu
pokazuje efekt przeciazenia
pokazuje statek z zewnatrz kamery
wszystko wyglada oblednie...
powerslide i leci do tylu (pokazuje fizyke)
planeta w tle pelna detali, cos tam sie dzieje, wyglada na to, ze mamy do czynienia z jakas operacja wydobycia (rozrywania) planety na masowa skale.
Robi wrazenie i przeraza ;)
Niszczy komputerowo sterowane statki (nie jest w tym najlepszy ;P )
rozwala asteroidy na czesci
lata mnostwo smiecia, omija wieksze czesci.
podlatuje pod stacje
to pre-alfa a juz prezentuje sie niesamowicie
probuje wyladowac na platformie, rozklada podwozie, rozbija sie
 
odpalaja multiplayer
 
dogfight najpozniej w polowie/koncu miesiaca
 
Arena COmmander - maly tribucik (font wingcommandera)
latamy
aurora, 300, hornetem, niedlugo avenger i reszta
 
versja 2
multicrew ships, co op vs ai
 
3 wersja
boarding mechanics
capture the irdis itp
 
pozniej planetside, lokacje, podroze i reszta, fps
 
robia dogfighta dla 50 - 60 osob
 
Rusza dogfight.... po 2 zestrzeleniach... pada server...
zaraz potem kolejne problemy techniczne.
Chris lata jeszcze w okolo pokazujac lokacje
 
 
komentarze na chacie rozbierze, od zachwytow, poprzez ogromny zawod.
Nie do wszystkich dociera fakt, ze to jeszcze pre-alfa.
Gra jest jeszcze mocno zbugowana, trzeba ja dosc czesto restartowac,
jednak sama walka wyglada dosc stabilnie
 
kolejne problemy techniczne. Ewidentnie cos nie tak ze sprzetem na miejscu, scrashowal sie nawet monitor, chirs musi grac na 
ekranie projektora. Niestety nie obejrzelismy pelnego dogfighta, klopoty sprzetowe nie pozwolily odpalic polaczenia serveru
wiec jest troche fail, widac troche zawod u ekipy chrisa.
 
Wrazenia ? Jak najbardziej pozytywne, gra wyglada swietnie, zapowiada sie naprawde niezle, model fizyki lotu tez wyglada interesujaco,
wszystko bedzie zalezec tak naprawde od tego ile frajdy bedzie przynosilo latanie. Mimo łyżki dziegciu na koniec, poltorej godziny minelo jak 10 minut.

trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twitchu jeszcze gorzej... Kupa spamu i narzekania. Ale to nic nowego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


"A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat."- Dragnarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalaly mnie komentarze typu: Thanks Obama  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

No do niektorych ludkow nie dociera ze to PRE Alpha i raczej wierze ze w domu im to chodzilo lepiej. 

Gdyby nie robili tego pod taka presja to by pewnie stabilniej wyszlo, ale tez jestem zadowolony :)


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St.Anger, no dzialo sie, moim zdaniem oni musza przestac robic te spotkania w jakis miejscach gdzie sprzedaja alkohol bo zawsze znajdzie sie jakis nababiony pajac krzyczacy bzdury z widowni. Nie bylo zle, widzielismy gre i to dzialajaca gre, szkoda rzeczywiscie ze nie widzielismy pelna geba dogfighta. Jedno mnie cieszy bardzo, gra wyglada na trudna ! Sterowanie na pewno nie bedzie bulka z maslem a jesli dodamy do tego calkiem niezla fizyke to mysle, ze pojawia sie naprawde niezli wyjadacze + bardzo duze mozliwosci taktyczne (pokazywal chowanie sie za asteroidami). Jest dobrze.

 

Odkad pamietam, to wiekszosc ich streamow byla failem, zawsze cos nie dzialalo, normalka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Ich pierwszy stream byl tak zly ze nawet mikrofony nie dzialaly i skype odmawial posluszenstwa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mogli się zabezpieczyć na ta okazje nagrywajac jakiś dogfight u siebie w biurach i w razie gdyby nie dzialało to puścić go po prostu, żeby pokazać jak to wygląda.

 

edit:

 

Ale co jak co.. Czytając reddita widać, że większość ludzi jest mocno zawiedziona bo nie rozumie co to jest pre-alpha. Jeśli mam być szczery to jestem nieco zdziwiony, że pokazali gre w tak wczesnej fazie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez St. Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze chodzilo u nich na tyle stabilnie, ze nawet nie pomysleli o nagrywaniu czegos, ale faktycznie, ja bym sie zabezpieczyl i ponagrywal jakies spektakularne akcje nawet dla celow puszczenia czegos dla publicznosci gdy czekaja na start. Co do pokazywania wczesnego stadium...taki jest clue calego przedsiewziecia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

EDIT: W oficjalnym watku, ludzie raczej zadowoleni
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/119649/official-dfm-reveal-discussion-thread/p33


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności