Skocz do zawartości
Nebthtet

AC V1.1 - Patch Watch

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać na poniższym tickecie V1.1 nie ma co się spodziewać "teraz, zaraz, już". IMO jeśli będzie na weekend to dobrze.

Jeśli coś się zmieni to w tym wątku jest miejsce na pisanie o tym.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że otrzymamy dopiero jak skończy się StarCitizen demo czyli po 15.03.15.

Osoby które pierwszy raz testują darmową wersję SC z kodem PAX  mogłyby się zdziwić, że ponownie muszą ściągnąć nie 21 a chyba już 28-31GB (tyle ma PTU) aby pograć dalej.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Zresztą PTU też ma się skończyć 14.03.15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to cig .. opoznienia, w najgorszym wypadku bedzie wiekszy patch 1.1 + fps za kilka tygodni  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, po fiasku 1.0 oraz jak 1.1 wygląda w PTU. to nie mam nic przeciwko by na spokojnie popracowali nad bug-crashingiem. 

Wolę, by opóźnili, wyjście 1.1 o kilka tygodni, ale zrobili to porządnie:)

 

Inna kwestia, iż osobiscie czekam teraz bardziej na Planetside oraz FPS:)


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja mówiłem wam od początku, że weekend to zazwyczaj dzień patchowania bo nawet jak CIG się określi na inne dni, to i tak dostają no-go.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo - UK CitizenCon w październiku - gdy zaczną sprzedawać bilety trzeba będzie szybko wydusić urlopek w firmie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">  A do tego w tym samym miesiącu powinna mieć miejsce kolejna edycja targów FlightSim w muzeum RAF w Cosford. Szykują się dwa zarwane weekendy :wub:

Edytowane przez Marek2704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że AC 1.1 może (powtarzam może) będzie dziś w nocy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

https://www.youtube.com/watch?v=MFk4PCXoVms&t=2448

 

ps.

I tyle z moich powyższych teorii o terminie po końcu demo i końcu PTU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąć pod uwagę, że odparu dni reddit zakładał piątek, to nie jest jakaś straszna rewelacja.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Reddit to nie wyrocznia. RSI to główny HUB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu będzie figielek, QA guys znajdą kolejny bloker i wuj bombki jajka strzeli, świąt wielkanocnych nie będzie.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

.. a nagrania ATV odbywja sie we wtorki, przez 3 dni to im piorum w serwery moze strzelic wszystko skasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Oni używają Clouda, to z serwerów leci piorun  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.1 przesunięte na następny tydzień, mają blokera w MP free flight, za to w następnym mikro patchu do PTU zostanie dodany Retaliator do hangaru z tego co zrozumiałem.

 

https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/2yxgl2/no_11_today_delayed_till_next_week/

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba ;P

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_trollface.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Pach do PTU się pojawił jakby ktoś chciał testować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Ma być Retaliator do pooglądania w hangarze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Właśnie zasysam, a Retek na stronie PTU już ustawiony na Central Bay  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że nie można zająć miejsca strzelców  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png"> Ponadto statek ma sporo bugów można w kilku miejscach przejść przez ściany i wypaść przez podłogę.

 

Jednakowoż iż jest to alfa to wybaczam bo ogrom statku jest powalający. Genialna krypa ;)

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- brak możliwości zajęcia wieżyczek

- druga ładownia pusta

- brak możliwości wejścia na wyższy pokład

- są miejsca gdzie chodząc po statku można z niego wypaść do hangaru


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik na naszego YT kręćcie i wysyłajcie Dastrowi do obróbki.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nagram, ale bez komentarza  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Dastro podłoży swój voice :)


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Niektórym desperatom się to jednak udało  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Od 10.45 minuty

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ale co ja mam z tym zrobić?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ty wiesz co, przecież rozmawialiśmy dziś na ten temat. No.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego ATV: Patch 1.1 "later today". Zobaczymy jak będzie.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności