Skocz do zawartości
eerozeteen

wts Troche czesci komputerowych z mojej budy :)

Rekomendowane odpowiedzi

m.in. PSU, MoBo, Klawa, Mysz, Obudowa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Dla AD znizki od cen na pclab:

 

Wsio opisane tu:

 

http://forum.pclab.pl/topic/1032269-XFX-550W-Natec-RX66-AsRock-970-Ex4-Obudowa-Razer/

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zostawić sobie klawiaturę, klawiatury wbudowane w laptopy zazwyczaj nie są tak wygodne jak osobna klawiatura, a nawet jeśli masz wygodną klawe w lapku, to osobna będzie chłodniejsza (chociażby dyski się grzeją, a są montowane zazwyczaj na palmreście). I mniejsze ryzyko zalania laptopa na osobnej klawie, bo laptop sobie leży dalej od ciebie, najlepiej na podstawce chłodzącej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ze z chwilą jak oznajmiłem Zonie ze buda idzie w odstawkę i kupuje laptopa, to można tak powiedzieć, ze w tej samej chwili pozbyłem się biurka z pokoju  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Laptop nie jest gamingowy, (DELL e4310) i zależy mi na mobilności (dziś w pokoju, jutro w kuchni ;) ) wiec uwiązanie się do przewodowej klawiatury, która jest prawie 2 razy dłuższa od laptopa, nie jest dobrym pomysłem :)

 

Dlatego sprzedaje i ją. Chodź mi trochę szkoda, bo w ogóle nie używana...


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby jednak ktos chcial klawiature to lezy na allegro:

 

http://allegro.pl/klawiatura-gamingowa-natec-genesis-rx66-i5176659361.html Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bumpne temat - obecne w sprzedazy [kopia z pclab]:

- MoBo - Asroch 970 Extreme 4 - kupiona w saturione 2012/12 - 100% sprawna, pudelko, ksiazka, zaslepka do obudowy (musialbym sprawdzic co tam jescze bylo oryginalnie i czy wszytko mam) - jedyny mankament to to ze pewnego razu nie wykryla mi dysku podlaczonego pod port sata1 - nie wiem co sie moglo stac, dysk podpielem pod inny port (w sumie jest ich 5)  i działał bez zarzutów. Pracowala na 3 dyskach. Po upie biosu, nie sprawdzałem tego portu czy dziala, a ze obecnie nie mam nawet proca żeby to sprawdzić, pisze jawnie o tej przypadłości - no ale mamy jeszcze 4 porty sata  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> c. 180 zł

- Obudowa lc-power pro-925b - z 2 wiatrakami (120mm przod slim i mniejszym (chyba 92mm z tylu z 4 pinowa wtyczka)). USB3 w przednim panelu.
Mam do obudowy 3pary sanek do montazu dysków w koszyku + dorzucam worek rożnych śrubek do kompa.
Za obudowe chce 60 zł. Zdjecia i dodatkowy opis na olx -> http://olx.pl/oferta/obudowa-lc-power-925b-pro-usb-3-0-CID99-ID9GPoW.html

- 2x sanki/adapter 3,5" -> 5,25" (+srubki) - oddam po 5zł/szt -> http://olx.pl/oferta/sanki-adapter-5-25-3-5-CID99-ID9lj9w.html

- Mysz Razer DeathAdder 1800 dpi - mysz kupiona w 2007 roku w USA, przez cały czas nie było z nią żadnych problemów. Niestety przez ten okres czasu starła się po części ta powłoka "gumowa" wiec żeby nie wyglądało to głupio, wyczyściłem cala mysz z tego:) druga sprawa to brak ślizgaczów, można sobie dokupić na allegro. nie mam po niej pudelka, wysyłam w opakowaniu zastępczym. Cena 60 zł. Dla chętnych mogę dorzucić fotki.

- Monitor LCD Philips 190WV - rozdzielczość 1440x900, wejście VGA. Brak bad pixeli. 100% sprawny. Podstawka umożliwiające regulacje monitora w 3 kierunkach(odchylenie w pionie, w poziomie i obrot o 90 stopni) -> http://olx.pl/oferta/monitor-lcd-philips-190wv-CID99-ID9dOBj.htmlc. 130 zł - Tylko Odbiór Osobisty

- Kieszeń na dysk 3,5" IDE/ATA -> http://olx.pl/oferta/kieszen-na-dysk-3-5-ide-ata-CID99-ID8sJjB.html

Ceny wysyłki wg. cenników (do dogadania się na priv) Poczta, Kurier, Paczkomaty. Allegro jak najbardziej możliwe (+ prowizja). Ceny można negocjować

Przepraszam za literówki.


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności