Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj mnie dokładnie, piszę ROZMIAROWO nie kształtem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Ja tam wolę i tak caldarskie wizualnie, matarskie najczęściej wygladają jak latający kawałek złomowiska  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że nie mam za dużo gotówki aktualnie!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 Zawsze coś, ale mimo wszystko przy takich cenach VAT daje nam ostro po czterech literach  :(


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przetapiasz statek / pakiet, a na konto trafia jego wartość w dolarach bez VAT, jednak przy zakupie nowego statku przy użyciu "Store credits", VAT już nie jest liczony ( czyli nie płacisz go ponownie ).

Tak więc niczego się nie traci, no może za wyjątkiem możliwości przekazania na inne konto  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze Sneak Peak to któraś z mniejszych wersji Hull-a.

Raczej nie będzie to latający zestaw kontenerów doczepioną sterówką i silnikami (a początkowo wydawało mi się, że Starfarer) .

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

I wygląda na to, że statki z serii Hull będą miały naprawdę duże ładownie ;)

We wczorajszym RtV padło stwierdzenie, że BanuM (ładownia 6 tys jednostek) ma większą ładownię niż wersja A i B ale mniejszą niż pozostałe ...
Pozostaje czekać do wieczora :tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Małego Hull A ( tzw inwestycja na przyszłość w SC) i Elite (świetna zabawa już dziś)

Będzie Pan zadowoloooony ... ;)

 

ps.

Osobiście poważnie rozważam zakup największej wersji Hull-a ale to zależy od parametrów, wyglądu :tongue:  no i liczby załogi koniecznej do odpalenia tej maszyny ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako

 

Jak zobaczyłem ten  obrazek ze Sneak peak, to moje pierwsze skojarzenie jak u Ciebie, Starfarer  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

A później pomyślałem, że to jakiś żart albo informacja pozbawiona sensu, bo sylwetkę dawno widzieliśmy, są już rendery statku oraz było masę materiałów pokazanych w strefie subskrybenta. Więc nie ma innej opcji to musi być Hull, stawiam na wersję B ... A dlaczego by nie  :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

@Tommy masz rację pewnie to będzie B.

Co do Starfarera obrazek bardzo go przypominał i po cichu liczyłem, że z zaskoczenia wrzucą go do Hangaru :D

 ps.

Prawie 6 rano a Hull-a jak nie było tak nie ma w sprzedaży  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Niektórzy już mają pewnie odpowiednio przygotowaną na takie okazje klawiaturę ... :devil:

 

0UXjSbP.jpg

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIG przeszło samych siebie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Nowe statki dla mnie to jedno wielkie  :LOL:  ...

Sam nie wiem jak się ustosunkować do koncepcji zestawu latających kontenerów ze sterówką na przodzie i silnikami z tyłu.

Wielkość ładowności i możliwości handlowe porażają ale to jak to wygląda i pewnie jak będzie latać ...

W wersji bez ładunku wyglądają świetnie są tak brzydkie, że aż fajne ... Ogólnie jest przeciw a nawet za :P

 

 

 

Hull_ALL_NC.png

 

 

HullC-Landed_closed_001.jpg

 

Hull_E_4_compflat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Hull weszły do sprzedaży - tak jak większość podejrzewała, kontery są tu przyczepiane na zewnątrz

Hull A - 75 cargo capacity

Hull B - 600 cargo capacity

Hull C - 4 800 cargo capacity

Hull D - 21 600 cargo capacity

Hull E - 153 600 cargo capacity


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej je sobie trochę wyobrażałem, nie wiem może za dużo gwiezdnych wojen się naoglądałem. Hmm oby była możliwość upgradu na większy model bo będzie wtopa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna ważna uwaga w kwestii porównania ładowności serii Hull do poprzednich jednostek.

Na stronie RSI można przeczytać

 

"The Hull series measures carrying capacity in Standard Cargo Units, or SCU. The SCU value for previously released ships can be determined by dividing the total capacity by four. The stats page will be updated with proper SCU data shortly. For more information in cargo interaction in Star Citizen, check out today’s design post !"

 

Czyli aby wyliczyć pojemność np takiego Banu dzielimy jego ładowność (6000 FU) przez 4 i wychodzi nam, że aktualnie ma 1500 SCU i ma mniejszą niż taki Hull C ( co zgadza się z info z ostatniego RtV)

 

ps.

Poprawka w wyliczeniach.

Przez moją chorobę i temperaturę mam problem z dzieleniem przez 4 bo 6000/4 to jednak 1500 a nie jak 2000 które wyszło mi wcześniej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki Taurus ma 1900/4=475 SFU - mniej niż Hull B.  A Hull A będzie miał pojemność mniej więcej na poziomie Freelancera(no Freelancerowi przewidują nieco wyżej, ale to już szczegół). Prawdę mówiąc, zmienia to dla mnie mocno kwestie który Hull wybrać - nie chce mieć Hulla który się funkcją pokrywał będzie z Freelancerem, więc pewnie kupię Hull B.

 

EDIT: W sumie to będzie pasować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Do małych transportów pewnie będe miał Relianta, średnich/niebezpiecznych Freelancera, dużych Hulla:)

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre zestawienie. Teraz widzę, że posiadanie Cutlass Black jako małego transportera nie będzie takim złym pomysłem. A seria Hull, no cóż to inny wymiar transportu.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem warto zwrócić uwagę na jedną kwestię  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Seria Hull nie ma silników manewrowych tzw w specyfikacji mamy oznaczenie N/A (WTF ?)

O ile w przypadku kolosów C,D i E rozładowywanych w kosmosie jestem w stanie to zrozumieć to  A i B które podobno mają mieć możliwość lądowania na planetach wygląda to trochę dziwnie

Pomijam tu bycie latającą tarczą strzelniczą dla wszelkich wrogów gotowych ulżyć nam w ilości przewożonych kontenerów ...

Imho ewentualne latanie za pomocą sterowania ciągiem silników głównych będzie przypominać operowanie dzisiejszym statkiem w trakcie płynięcia przez Kanał Panamski tzn tylko do przodu bo skręcić nie można  ... (coś jak na tym obrazku)

 

PANAMA-CANAL-ROUTE.jpg

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie całkiem dobre z jedną wada - cześć statków tak jak np Aurora czy freelancer nie miały dostosowanych wielkości cargo do poprzednich przeliczen. Co za tym dzień wcześniej statków można brać stare (w sensie że baaardzo stare) wartości jako poprawne w najnowszej iteracji systemu


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako  Wszystkie HULL'e sa dostosowane do ladowania na planetach (o niskiej grawitacji), Ai B moze ladowac z ladunkiemm, od C w gore aby wyladowac mui byc "spakowany" .. takze jakies silniki musza byc. Fakt w artykule pisze ze HULL E jest tak duzy ze jest bardzo nie sterowny, ale to nie jest space engineers gdzie mozna latac statkiem ktory ma 1 silnik

Vim ma racje, statki takie jak Hornet, Aurora, Freelancer, seria 300, freelancer i cala reszta nie opublikowanych praktycznie nie miala dostosowaneych statystyk do tego co bylo uzywane niedawno.. trzeba a czekac az wroca do tych statkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vim

Tak jak zaznaczyłem to jest na dziś bo CIG pewnie specjalnie nie zrobiło tego ( tak wiem może przesadzam ale to działa )  już teraz aby podnieść sprzedaż Hull-a.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

A za jakiś czas dopasują to tak aby posiadacze Connie, Banu i Cateplliar-a byli zadowoleni ...

@Zerat_KJ

Dzięki za wyjaśnienie czytałem o tym ale N/A w tabelkach a na grafikach też średnio je widać wprowadzają pewne zamieszanie ...  ;)

 

ps.

Znalazł ktoś informację jakie Hangary są przypisane do poszczególnych wersji?

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności