Skocz do zawartości
  • 0
Daroll

Cutlass free week

Pytanie

Witam o/

Mam pytanie co do testowania cutlassa black w tym tygodniu, z tego co zrozumiałem z ostatniego Around the 'verse będzie on dostępny za darmo / bądź już jest przez ten określony czas, natomiast nie mam go nigdzie u siebie na koncie, ani nie moge go wybrać w AC, czy to może być spwodowane tym że mam pakiecik od AMD i nie mam statusu backer? Jeżeli nie to czy trzeba go w jakiś specjalny sposób 'zclaimować' na stronie RSI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Masz go u siebie, przy wyborze trybu gry możesz go wziąć z listy swoich statków w lobby, a jeśli chcesz obmacać go w hangarze - wyrzuć wszystkie statki z miejsc na stronie www, to Cutlass załaduje ci się domyślnie na centralnym miejscu, a pozostałe statki będą obok.

 

Ja też kupowałem na start pakiet od AMD, a w tym masz pełnoprawnego claima więc... Z tą różnicą że przetopiłem statek na Avengera ale nie powinno mieć to żadnego wpływu.

 

Sposób na cutlassa w hangarze dzięki:

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/423-cutlass/page-6#entry18754Dako :*

Edytowane przez szympekmajster

Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tu akurat się nie zgodzę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Robią zakup CCU z Omegi na Avengera w sklepie RSI uzyskałeś status BACKER-a.

Kolega tego statusu nie posiada więc może rzeczywiście w tym jest problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poważnie? Możesz rzucić jakimś źródłem? Nigdy nigdzie takiej informacji nie znalazłem... Dziwne bo to różnica niecałych 5E w kwocie...

 

EDIT:

 

No i pytanie czy darmowy swap na gammę też zalicza? Powinien

Edytowane przez szympekmajster

Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No właśnie wydaje mi się że to może być problem z tym brakiem Backer-a bo ani wybrać go w AC ani obejrzeć w hangarze po wyrzuceniu swojego mustanga - co lepsze po wyrzuceniu mustanga dalej tam stoi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Backerem zostajesz jeśli cokolwiek kupisz ze sklepu RSI, nawet za 50 centów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Z tym, że najtańsze coś, kosztuje właśnie 5eurasków chyba.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

O właśnie. Dzięki za koretkę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Źródła niestety nie podam bo to tylko moje spekulacje.

Znając CIG i definicję "nie kupujemy statków tylko wspieramy grę a statki otrzymujemy jako podziękowanie"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> to cóż mogę napisać ...

Pozostaje liczyć na Kolegę Daroll-a, że coś kupi np malowanie do statku lub wspomniane wcześniej CCU  do Avengera  i dzięki Niemu poznamy prawdę pt. "darmowy weekend statku (tu wpisz dowolną nazwę) dla Wszystkich (a może jednak tylko dla BACKER-ów)"

Przepraszam ale naprawdę nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No nic, dzięki za pomoc, najwyżej przetestuję cutlass-a w finalnej wersji SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Podpytam jeszcze znajomego, kóry też ma ten sam pakiecik od AMD jak to u niego wygląda

Edytowane przez Daroll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Guzik na "nóżce"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Taki mały niebieski okrągły. Są nawet 2! Jedno otwiera tył a drugie wysuwa drabinkę.

Edytowane przez Blaze

reddeer_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności