Skocz do zawartości
Dako

RSI Orion

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zgodnie z zapowiedzią w sklepie pojawił się RSI Orion ( a właściwie jego obrazek ) cena  z VAT to 400 USD  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">

W komplecie dostaniemy LTI, VFG Industrial Hangar, poster i model od Takuetsu

Sam statek ma mieć 170 metrów długości (jeszcze 2 h temu było 158 m :) )

 

Obrazek

RSI_Orion_Situ1b_150219_GH.jpg

RSI_Orion_UnderView1A_150220_GH-2.jpg

RSI_OrionOrtho_150220_GH.jpg

RSI_Orion_SideCU_150219_GH.jpg

 

Specyfikacja*

 

  • LENGTH - 170m
  • BEAM - 50m
  • HEIGHT - 50m
  • NULL-CARGO MASS - 5,400,000 Kg
  • CARGO CAPACITY - 600 standard cargo units (SCU)
  • BULK ORE CAPACITY - 16,288 SCU
  • MAX CREW - 6 persons
  • MAX POWER PLANT - 6
  • FACTORY POWER PLANT - Coming Soon
  • MAX ENGINE (PRIMARY THRUSTER) - 4x TR6
  • FACTORY ENGINE - Coming Soon
  • MANEUVERING THRUSTERS - 12x TR3
  • MAX SHIELD - 6
  • SHIELD - Coming Soon
  • CLASS-4 - 4 x Size 4 – Tractor Beam
  • CLASS-4 - 4 x Size 1 – Flak Guns
  • CLASS-1 - Size 6 Mining Laser

*Oczywiście w imię balansu wszystkie parametry mogą ulec zmianie :tongue:

 

Więcej o statku https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14518-Rugged-Colossus-Orion-Mining-Platform

 

Więcej o górnictwie i Orionie na stronie RSI

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14522-Star-Citizen-Careers-Mining

 

edit:

Jeszcze animacja lotu

 

 

 

 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nawet jak cenę "bez watową" nie mam aktualnie tyle na zbyciu, a palić w hangarze nie mam za bardzo co, znaczy mam ale jakoś nie widzi mi się palić heraldy z LTI.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

No cóż, będzie to jeden z pierwszych zakupów ingame, przynajmniej będę miał na co zarabiać w grze. :)

 

No i z tego co widzę, nawet jak ktoś kupi takiego, to będzie potrzebował "ogarniętej załogi" więc w tym wypadku Orion na łeb, jest dość mało opłacalnym biznesem. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:

 

Ja na pewno nie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> ale chętnie najmę się na twoim statku jako operator któregoś z urządzeń :)


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No coz ... mining platform to ming platform 170m jak nic

class 1 size 6 mining laser .. oby byly mniejsze tez  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

asymetryczny kokpit .. I like it ;]

4 drony gornicze

dla skali prosto z holoviewera
jRz2Zkb.jpg

Edytowane przez Zerat_KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega statek, ale szkoda mi palić cokolwiek, a na czysto trochę drogo... Ale statek mega!

Czy napisłem już gdzieś, ze to jest mega statek?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ale żal Carrack topić za niego.


I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those… moments… will be lost in time, like tears… in… rain. Time… to die.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś zapalonym górnikiem, ale muszę przyznać, że jest niesamowity. Najmę się u kogoś kto ma tylko po to żeby móc nim polecieć, zobaczyć z bliska i od środka. No zarobić też by było miło, a załogi to to będzie na pewno potrzebować ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja też nie jestem zapalonym górnikiem i chyba trudno będzie nim latać bez dobrej i wiedzącej co robić załogi   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Ale ponieważ jest to wielki tłusty i latający madafaka zjadający skały to i tak kupiłem !!!  :woot:

 

Niebawem będę musiał dostać  :krzeslo:  w wątku dla anonimowych starcitizenocholikach  :poke:


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Gdyby nie ty ten wątek byłby nudny. Btw ile Ty już masz statków?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 30 przestałem liczyć, niektórych mam kilka sztuk z tego samego rodzaju lub podstawowy hull i kilka różnych wariantów, w dodatku nie da się tego wszystkiego wstawić do jednego hangaru, a sporo statków to tylko karteczki na stronie mojego konta no ale kto by tam je teraz liczył  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nick to masz doskonały.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to czysty przypadek, bo nick nadany z 10 lat temu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przebłysk jasnowidzenia  :biggrin:


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To naprawdę duży statek ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

 

 

 

edit:

 

dodane porównanie z Reclaimer, Carrack i 890

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Piękny nawet bez tekstur i światełek wygląda wręcz oszałamiająco i na całe szczęście jest w moim posiadaniu :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, ten Orion mi się mniej podoba, niż myślałem - nie chodzi nawet o to, iż sam statek jest brzydki, bo wygląda naprawe nieźle, tylko, o drobny fakt, iż ma te 170m długości - prawie 3 Connie lub 5 Freelancerów! Dla 80-metrowego Oriona może bym się przemógł, i wyłożyłbym te 1100-1300PLN - ale dla 170metrowego kolosa? Ja lubię małe (dobra średnie) statki! To jest za duże. Biorąc to pod uwagę oraz fakt, iż wg zapowiedzi Devów na jego zakup pewnie potrzebne tylko 2 tygodnie zbierania kasy od startu PU..... 

 

Ciekawą kwestią, jest, to iż przy nim napisali, iż jest on pierwszym większym statkiem o poprawnej masie - i teraz będą poprawiali masy innych statków, które mają teraz rewizję - spodziewałbym się, iż Connie i Freelancer będzie miała zwiększoną teraz znacznie masę


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orion, jak Javelin to chyba [spekulacja] taki czubek 'góry lodowej' statków swojej klasy- o ile dobrze pamiętam(z czytania opisu parę godzin temu) RSI Orion jest określony jako platforma dla bardziej prywatnych górników, czyli "Ciekawe czym wydobywają wielkie korporacje NPC?"(oprócz całych stacji górniczych)

I jeszcze jedno- byle się nie wpakować czymś małym w te młynki Oriona ;o


Ten moment-kiedy chcesz kupić statek, ale dealer nie przyjmuje gotówki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Może jak będzie się latać po 20h dziennie to się uzbiera tak szybko  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Dla mnie to trochę abstrakcyjnie wygląda.

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg obecnej stawki za UEC ze sklepu pledge, Orion powinien być wart około 300 000 UEC

 

zakładając że 10 000 UEC (12 dolarów - około 40 złotych) będzie można zarobić w grze przez 4 godziny gry (10 złotych na godzinę - typowe nastawienie na zarabianie w grze a nie latania i podziwianie widoków lub dogfighting) to wychodzi 120 godzin gameplay w trybie 'money making' co przy 4 godzinach zarabiania dziennie daje miesiąc gry

 

jest to kalkulacja optymistyczna gdzie zgodzicie się że 10 zł/h w grze komputerowej to dużo, zakładając że nie każdy będzie cały czas zarabiał bo będzie robił inne rzeczy i też wydawał UEC na inne aspekty gry to może się okazać że na Oriona zbierać będzie nawet 6 miesięcy

 

to tylko pokazuje jaką wartość statki w SC sobą prezentują i są w pewnym sensie wyznacznikiem statusu materialnego który przenosi się z real life do PU, nie wszystkim może się to podobać ale gdyby nie backers gra by nie powstała w takim zakresie jak powstaje


4090237266.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna uwaga:

Jeśli dobrze pamiętam to statki w grze mają być dwa albo trzy razy droższe niż cena w której "wspieramy rozwój gry" (kupujemy).

No chyba, że coś się zmieniło ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na razie sprzedali około 3000 Orionów w grze która może mieć na starcie nawet milion aktywnych kont a przy szybkim rozwoju dojść do 3 milionów

 

to by dawało że na starcie 0,1 % populacji całego PU ma bardzo drogie statki i może robić rzeczy bardziej dochodowe jak reszta

 

jest to odsetek mniejszy jak w rzeczywistym świecie gdzie 'aż' dwa procent populacji to ludzie bogaci sterujący losami świata

 

są to oczywiście czyste spekulacje ale zmierzam do tego że pledging w tej formie w SC nie zaburzy balansu PU na starcie

Edytowane przez Seagrams78

4090237266.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu opisów Oriona oraz ramówki o górnictwie martwią mnie dwie sprawy:

- manewrowanie tym ryjkowcem w środku pasa asteroidów, gdzie będzie można znaleźć najcenniejsze skałki, oraz ewentualne "szybkie" ucieczki przed wybuchającym g(ł)azem zahacza już nie o szkołę pilotażu, ale o seminarium kapłańskie...

- jakikolwiek materiał o SC bym nie czytał pada słowo "piraci". Czy zatem latanie na kopanie nie będzie kończyło się na przykład tuż po zatrzymaniu okrętu w pobliżu paska (albo i wcześniej)? :]

 

Wiem - okręt jeszcze nie istnieje, na możliwość oblatania go poczekamy jeszcze wiele, wiele miesięcy, czy piraci będą rządzić grą okaże się dopiero po premierze, ale i tak martwię się na zapas czy gracz nie zaangażowany w PVP będzie mógł liczyć na fun, a nie tylko na ubezpieczalnię:

 

- Ooo jak miło Pana widzieć trzeci raz dzisiaj, panie Zdziśku. Znów pana zestrzelili ci okropni przestępcy? Jakże mi przykro. Jak wypełniać nasze formularze to już pan wie, nawet nie muszę podpowiadać co i jak. Tu ma pan długopis, kawkę zaraz zrobię, taką jaką pan lubi, nawet zostały jeszcze ciasteczka na talerzu po pana poprzedniej wizycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marek2704 Poruszyłeś ciekawą kwestię, ale jedno mogę ci powiedzieć - ciasteczka by nie zostały. Dostanie nowego statku będzie trochę trwało, a jak za często cię niszczą to ten czas ma się wydłużyć.

 

 

Jak piratów będzie dużo i będą uciążliwi to od czegoś jest syndykat? Może jeszcze tego nie zauważyłeś, ale mamy jednego z najlepszych pilotów w całym SC (Dastro). 


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności