Skocz do zawartości
zaraz

wtb 2x Mustang Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Kupię dwie Omegi w cenie troszkę lepszej jak na alledrogo.

 

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście lepszej dla mnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na fakt, że Tommy Rich (chyba główny handlarz na stronie) nie ma, a same Omegi są bardzo popularne i z allegro też szybko znikają to wątpię, że:

a. ktoś jeszcze ma

b. odstąpi tanio (faktyczna wartość tego pakietu to coś koło 70$ - Omega to w sumie Gamma)


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że "a nóż się trafi" chociaż jedna sztuka nie potrzebna u kogoś :> Z drugiej strony tak własnie spojrzałem, to nawet z allegro wymiotło pakiety od AMD.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Kody były akcją promocyjną do kart AMD, która się skończyła ergo wszystkie kody od jakiegoś czasu to resztki serii, że tak powiem.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ale zawsze można zmienić w całkiem fajnego Avengera. Sama Omega nie robi jakichś fajerwerków, ale Avenger to już przyzwoity statek.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Niewidzialna ręka rynku. Podaż spada, a popyt zostaje jak nie wzrasta.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

fakt, też przegapiłem, ale do wydania gry jeszcze praktycznie cały rok mamy. Jeżeli w item shopie nie planulą sprzedawać statków to jestem pewien, że zrobią jeszcze bardzo dużo ciekawych wyprzedaży, albo przynajmniej $ trochę spadnie 

Edytowane przez Kwaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dolar może spadnie, może nie. Wyprzedaże wcale jakieś takie pewne nie są, a im bliżej premiery tym drożej będzie raczej. Nie sprzedają pakietów z alpha access to i pewnie za jakiś czas betę też trzeba będzie sobie dokupywać.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tyle co przegapiłem, tylko po prostu za późno się zainteresowałem SC :> I właśnie też mi się wydaje, że już taniej jak Omega i jego upgrade'y to raczej nie trafię do wydania gry. Celowałem w Deltę, Avengera i Horneta, no ale z braku Omeg wyjdzie mi wybrać tylko jeden z tych statków...


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się spóźniłeś kolego, gdybyś zainteresował się kupnem parę miesięcy wcześniej pewnie złapałbyś taniego avengera za 60-70 zł a tak to masz trochę pod górkę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Możesz poszukać na reddicie, tam chyba jeszcze sprzedają. Na alledrogo nie ma już co patrzeć, sprzedawcy się wycwanili i jeśli ktoś ma kod to stara się sprzedać jak najdrożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Normalka - kup tanio, sprzedaj drogo.   Ceny by nie podskoczyły gdyby nie schodziły jak świeże bułeczki.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tylko że w większości przypadkow to nie kup tanio, tylko ukradnij/zrób w chu*a nieświadomych kupujących i sprzedaj drogo...

Kolejny dowód na to że ludzie to kur*y jednak są :j

Tapnięte z F60


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dlatego trzeba pilnować swoich interesów, ale fakt "Naród wspaniały, tylko ludzie kur*y".  Zawsze mi się podobają reakcje takich cwaniaczków jak ktoś wie, że próbuje się go zrobić w konia i się upomina - to zmieszanie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście na reddicie jest kilka mustangów, nawet w całkiem niezłych cenach się trafiają... Kupował już ktoś od ludzi z tego portalu? Bezpieczne to to?


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Pewne ryzyko zawsze jest, wcześniej byli pośrednicy co sobie wyrobili reputację uczciwych. Za ileś tam % marży (chyba 10 to było) marży masz już wtedy niemal pewność, ale teraz ci nie pomogę, bo nie pamiętam nicku żadnego, ani nie wiem czy chodzi o gift czy kod, bo to inaczej działa od kiedy zmieniła się polityka w tek kwestii.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kody. Napisałem do gościa zapytanie, zobaczymy co wyjdzie z tego. On ma tam dość dużo pozytywnych komentarzy, także może będzie dobrze bez pośredników :>


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie kupowałem, ale sprzedałem swoją aurorę i nie było problemów, kasę otrzymałem pakiet wysłałem. Zależy na jakiego sprzedawcę się trafi, jak na allegro.

Jeśli płacisz przez paypal to najpierw sprawdź, czy konto jest zweryfikowane bo inaczej możesz nie otrzymać ani pakietu, ani zwrotu pieniędzy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest nowa aukcja na allegro z mustangami 15 sztuk. 

 

http://allegro.pl/star-citizen-pc-bonus-mustang-i-arena-commander-i5104913246.html

 

Złapałem jedną chociaż jeszcze nawet nie mam na czym grać... ale jak to miałoby podrożeć... to bym sobie pluł w twarz.

 

 

 

@Edit: do znawców, czyli polecacie zrobić z niego najpierw gammę a później avender'a?

Edytowane przez Kwaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja właśnie tak zrobiłem. Na wyścigi to pewnie jakiś statek będę miał kiedyś tam w przyszłości ale na samym końcu garażu. Nie wiążę z tym przyszłości w SC. W walce jest bezużyteczny, nie ma miejsca na cargo poza 2 ukrytymi schowkami (można je otwierać, kto znalazł?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">) więc czemu by się nie przerzucać? Pytanie co dalej ale od tego masz już temat z serią 300 vs Avenger  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Ja kupiłem pakiet AMD, pobawiłem się w wyścigi, podenerwowałem kolegę z Hornetem, przetopiłem na Avengera i teraz bawię się w AC na Vandull Swarmie i walkach między graczami. Nawet przez chwilę nie pomyślałem o powrocie. Gdyby była opcja przetopienia na jedną z lepiej uzbrojonych wersji Mustanga to pewnie bym na jakiejś Becie czy tam Alfie został ale tak... No i jestem zboczony na punkcie pokładu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> 

Edytowane przez szympekmajster

Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 sztuki sprzedały się w ciągu 20 minut i sprzedawca chyba poczuł o co loto bo natychmiast zamknął aukcje i wystawił kolejną ale już 15 zł drożej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

http://allegro.pl/star-citizen-pc-bonus-mustang-i-arena-commander-i5105031309.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca już kilkakrotnie wystawił Mustangi Omegi na sprzedaż - ja kupiłem od niego najpierw za bodaj 60PLNów, później już za 99 PLNów - widać, iż to wciąż idzie w górę.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności