Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To zanim nowa wersja pojawi się oficjalnie trzeba na-stukać jeszcze trochę REC, choć przyznam że wynajmowanie broni jest naprawdę tanie i nawet posiadanie poniżej 100 k powinno skutkować długim czasem wynajęcia różnych zabawek, tym bardziej że takie wypożyczenie można przedłużać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że jest ten system REC. Szkoda, że nie ma się tego sprzętu na stałe no ale i tak jest dobrze. Dzięki REC mogłem sobie polatać takim Gladiusem, na którego prawdziwych pieniędzy nie chciałbym teraz wydawać. Latając Gladiusem szybko zarobiłem na jego ponowne wypożyczenie na kolejne 7 dób. Normalnie cena tego statku była po 9 000 REC a odnowienie spadło do 7 200 REC także kolejny plus. Z moich obserwacji punktów REC średnio zdobywa się około 1-2 tys. na grę. Najlepsi z wynikiem ponad 50 tys. dmg na grę zdobywają więcej REC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś informację co się stanie z REC jak już PU będzie grywalne? Czy zbieranie REC ma jakiś sens aktualnie? A może będzie jakaś wymiana REC na UEC?

Chyba że REC samo w sobie jest już ukłonem dla graczy i po prostu zlikwidują walutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, nie przypominam sobie czy coś konkretnie na ten temat mówili... W PU "gra" Arena Commander zawsze może służyć jako pokazówka statków, których się nie ma...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie REC zostanie. Wydaje mi się że będzie możliwość zamiany tej waluty na EUC, a REC będzie walutą w jakiej będziemy płacić za wypożyczenie statków i wyposażenia nie tylko z wypożyczalni, ale i od innych graczy. Gdzieś przeleciałem przez taką informację, będzie taka możliwość i to by miało ręce i nogi wtedy (chociaż nie mam pojęcia czy faktycznie zorganizują to w ten sposób, nigdzie się nie sprecyzowali). Trudno powiedzieć tylko kiedy mają zamiar zaprezentować tą mechanikę i czy będzie to wyglądać tak jak sobie to wyobrażam.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam opinię zbliżoną do Neb. AC w SC to gra i to gra raczej multi. Pewnie do tej gry REC pozostaną tak jak teraz są i faktycznych statków za nie mieć się nie będzie, ale tylko "cyfrowe" ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REC to waluta zdobywana w AC przy okazji smażenia bekonu (Vanduuli), wypożyczaliście sobie za tą kaskę statki i bronie. Czy takimi statkami można latać w 2.0 w Port Olisar ?


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak. Mam takiego Super Horneta. Mam go jeszcze na 3 dni. I w Port Olisar ten czas nie spada. Tylko i wyłącznie w Arena Commanderze liczy wypożyczenie :)

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wypożyczonego Horneta i normalnie mogę nim w Port Olisar latać :) 


MOBO: MSI B85-G43 Sc | CPU: I5-4570 3.6GHz | RAM: Kingstone HyperX 16GB 1600 CL10 (2x8 DC) | GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G |
HDD: Seagate 1 TB 7200rpm | SDD: Crucial MX200 | PSU: Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W | LCD: BENQ 21.5" LCD G2220HD | OS: Windows 10 Pro x64

IO9k0oz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy o tym wiedza ale chyba warto wspomnieć jak odblokować sobie w wypożyczalni (zakupy za REC)  ESPERIA VANDUUL GLAIVE za bagatela 35k REC

Otóż wystarczy wytrzymać wszystkie fale Vanduli i po wybiciu ostatniego Vandula pojawia się komunikat, że wspomniany statek został odblokowany i pojawił się w twojej zakładce z dostępnymi statkami. Normalnie są tam 23 statki i 1 puste miejsce w którym to pojawia się 24 czyli wspomniany  ESPERIA VANDUUL GLAIV. 

Jest jeszcze jeden ciekawy myk, a mianowicie, po podlinkowaniu przez kogoś owej pozycji wystarczy w nią kliknąć i dodaje się do zasobów, nie wiem czy będzie tak u wszystkich czy tylko u tych którzy kiedykolwiek przeszli wszystkie fale. Nie zaszkodzi sprawdzić.

Proszę oto link dla tych co go jeszcze nie mają ESPERIA VANDUUL GLAIV

P.S. Jak tego nie zmienili to po wynajęciu powinien być dostępny również na Olisar-ze

(Zauważył to @Lockon_Mick ale jakoś nie miał weny lub odwagi aby to opisać)

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

u mnie 404 i nic w EA sklepie się nie pojawiło, pewnie za mało grywam w SC ;-P

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tecon musisz być zalogowany na stronie RSI i potem wejść w link.

@Nexus Po prostu nie wiedziałem jak to dobrze ująć ;)


N3TdXNQ.gif

PC
Buda: SilentiumPC Gladius X80  |   MB: MSI Z97 Gaming 7   |  Procek: Intel Core i5-4690K @3,5 GHz   |  GPU: MSI Radeon R9 390 GAMING 8GB  |
RAM: 2x4 GB Corsair Vengeance 1600 MHz  |   Zasilacz: Corsair CX  Series 600W Modular |   SSD: 256GB Crucial SSD MX100   |  HDD: WD Black  1 TB |  
Keyboard: Roccat RYOS //MK GLOW  |   Mysz: A4Tech Evolution X740 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zalogowany to to jestem, pytanie czy np nie trzeba mieć skopiowanego PTU / pograć coś w EA itp. albo naprawili i musisz odblokować samemu ;-)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tecon Będę w domu to sprawdzę dokładnie.


N3TdXNQ.gif

PC
Buda: SilentiumPC Gladius X80  |   MB: MSI Z97 Gaming 7   |  Procek: Intel Core i5-4690K @3,5 GHz   |  GPU: MSI Radeon R9 390 GAMING 8GB  |
RAM: 2x4 GB Corsair Vengeance 1600 MHz  |   Zasilacz: Corsair CX  Series 600W Modular |   SSD: 256GB Crucial SSD MX100   |  HDD: WD Black  1 TB |  
Keyboard: Roccat RYOS //MK GLOW  |   Mysz: A4Tech Evolution X740 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

WTF? Ja tam mam 23 statki licząc Z Glaivem.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również link nie działa, tzn mam error 404. ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

no to trzeb widocznie dojść do ostatniej fali, a nawet ją przetrwać. Link działa bo ja mam w nim to:

zluEPnJ.png

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety trzeba przetrwać wszystkie fale. Mi się wyświetlił komunikat że odblokowałem Vanduula nawet jak wyczerpałem wszystkie życia ale nie wyszedłem z rozgrywki.


N3TdXNQ.gif

PC
Buda: SilentiumPC Gladius X80  |   MB: MSI Z97 Gaming 7   |  Procek: Intel Core i5-4690K @3,5 GHz   |  GPU: MSI Radeon R9 390 GAMING 8GB  |
RAM: 2x4 GB Corsair Vengeance 1600 MHz  |   Zasilacz: Corsair CX  Series 600W Modular |   SSD: 256GB Crucial SSD MX100   |  HDD: WD Black  1 TB |  
Keyboard: Roccat RYOS //MK GLOW  |   Mysz: A4Tech Evolution X740 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glaive za RECe jest dostępny tylko w momencie uzyskania Agressor Badge, tj. pokonania ostatniej fali vanduulskiego bekonu, przez ciebie, lub przez twoją drużynę jeśli sam w trakcie poległeś. Niektórym zaliczyło nawet jak wyszli z meczu ale reszta dotrwała do końca.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności