Skocz do zawartości
Dastro

Mój szalony pomysł na event Dev Vs Community

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak:

 

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/232133/event-idea-devs-vs-community-16-02-2015

 

Założyłem ciekawą propozycję na forum RSI, jak CIG by się zgodził, a reszta dała rade by się zjawić to będziemy mieli całkiem ciekawe show.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Możecie ewentualnie "popadać w euforię" w tym temacie z powodu tego pomysłu. :P Może się uda? ;)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł przedni, ale myślę że nic z tego nie wyjdzie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

CIG nie poświęci reputacji swojej żeby 4 topowych graczy skopało im tyłki - pewnie do 0  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł poparłem na forum, ale prawdę mówiąc, bądźmy szczerzy: to będzie rzeź. Może gdyby to były 4 mecze, w każdym 4 devów przeciw 1 topowi graczowi, to mieliby jakieś szanse:)


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, może się uda.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że cały event to tylko godzina, biorąc pod uwagę ilość chętnych i szybkość ładowania się AC trudno będzie ustrzelić pana CR !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie słaby pomysł, po prostu chcesz sobie zagwarantować mecz z Chrisem Robertsem i to w dodatku streamowany  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

CiG raczej na to nie pójdzie. Poza tym, jak ktoś gdzieś wcześniej napisał, to może być po prostu zwykły stress-test. Event trwa tylko godzinę, ile meczy zdąży rozegrać CR? 2? 3? O ile nie padną wcześniej serwery.

Śmieszy mnie już trochę to bumpwanie tematu przez Aterdracon, przy braku komentarzy ze strony innych graczy to wygląda już trochę jak jakieś kółeczko wzajemnej adoracji... Moglibyście pomyśleć nad zainteresowaniem też innych graczy, klanów a nie tylko samotnie nakręcać temat.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Świetny pomysł z tym zainteresowaniem innych graczy i klanów... widzę tu dla Ciebie duże pole do popisu !

Tak więc nie ma co marnować czasu zwracaniem uwagi skoro ma się takie genialne pomysły tylko pora działać ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dastro, bez obrazy. To że znalazłeś sposób przy pomocy innych graczy aby być na szczycie leadeboarda nie znaczy że z każdym sobie poradzisz. Tam już ten sam numer co z Vanduulami nie przejdzie.

A i jeszcze jedno. Przestańmy lizać własne jaja na RSI.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Olaboga, koniec świata! Pierwszy raz się z Tobą w czymś zgadzam :/

Chociaż Dast'ro pewnie by sobie poradził z Robertsem, to żaden wyczyn  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Po tym jak widziałem grę Chrisa i jego ekipy przy prezentacji AC śmiem twierdzić, że niemal każdy członek naszego syndykatu poradziłby sobie z nimi bez większego problemu.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Po primo, gdyby nie to że system pozycjonowania działa w taki sposób że trzeba tłuc godziny na innych trybach, (skromny mode on) to bym gościł na każdej 5 (skromny mode off). Przy pomocy innych, czytaj pojawienia się więcej Vanduuli (no dobra, lekkiego odganiania ich na siebie też), bo puki co każdemu możemy zaoferować taką pomoc ale nie widzę jakoś wszystkich na pierwszej piątce, chodź są osoby które są temu bliskie. I nie wiem czy widzisz, ale klakierstwo na RSI to jest rzecz normalna (wzdycha), inaczej nie przykujesz uwagi innych, life is brutal.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wszystkim zastanowienie się co jeszcze można zrobić, aby polskie community było widoczne (pozytywnie) na RSI. Bo wiecie, bez obrazy ale krytykować łatwo, zrobić coś już trudniej.

 

Co do "lizania własnych jaj" - cóż poradzisz że mamy małą społeczność której gros jest w AD? Faktycznie pole do popisu dla Was w budowaniu kontaktów i ściąganiu innych by na temat głosowali. Jakoś nie widzę w temacie multi bumpów, ani nie dostałam od nikogo skarg na ludzi od nas spamujących gdzie nie trzeba.

 

Inne organizacje też jeśli coś robią, to wewnętrznie wspierają tworzone przez siebie akcje. To takie polskie aby się wstydzić, że jest się w czymś dobrym lub nie chwalić osiągnięciami... I nie mam na myśli nadęcia i obnoszenia się. Warto się zastanowić jak zachowalibyście się, gdyby na taki pomysł wpadł ktoś z innego orga będący na szczycie drabinki.

 

PS - skoro tak łatwo te 1 miejsce zrobić z pomocą kumpli to zachęcam do tworzenia teamów i regularnych zmian na tymże. I okupacji szczytów innych kategorii.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja to raczej widzę jako organizację osobnego, konkretnie ustawionego meczu niekoniecznie w tym samym czasie co stress-test


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Skoro zamierza poświęcić "aż" godzinę społeczności i jeszcze się tym chwali to nie sądzę, aby chciało mu się poświęcać drugie tyle dla pięciu "najlepszych" graczy...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przecież w tym teamie nie musi być sam CR, ja nawet liczyłem/liczę że zwykły team z modów forumowych RSI podejmie wyzwanie.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Co w tym śmiesznego? W jedności siła. Chcemy być rozpoznawalni to stójmy za sobą murem.. D'astro jest obecnie debeściak więc możemy to wykorzystać... Co do lizania własnych jaj, to już lepiej lizać własne niż cudze..  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> mam nadzieje, ze dev team podejmie rzuconą rękawice.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Teraz mnie już trochę wyprowadzasz z równowagi drogi kolego, za przeproszeniem widzę ch%ja robisz w ramach RSI a piszesz tutaj "moglibyście", myślę że mówiąc takie coś masz coś w zanadrzu więc proszę Cię, podziel się tym ze wszystkimi, albo zrób coś z własnej inicjatywy a nie dusisz to w sobie...


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No tak, ale też chciałem nagrywać jak mi by się jakiś trafił, sugestie? Shadow Play 2 na raz czynności nie potrafi.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

EDIT:

 

Chyba że zaraz obczaje OBS na stream a shadow play na nagrywajkę. :)

 

EDIT2:

 

Ogarnięte i dopisane, stream zacznie się od: 

 

3.30PM PST/0:30 CET

 

I prawdopodobnie przez 1.5h będę na nich polował, dla tych co nie dadzą radę to nagram i wrzucę na YT (o ile jakiś Dev się nawinie) ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Upolowałem 2 Dev'ów:

 

https://forums.robertsspaceindustries.com/profile/Andrew-atx-cig

 

 

Oraz

 

https://forums.robertsspaceindustries.com/profile/Zyloh-CIG

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wcloaf.gif"> :wcloaf:   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wcloaf.gif">   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wcloaf.gif">   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wcloaf.gif">   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wcloaf.gif">    

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he niezłe, ten Zyloh-CIG to chyba jakiś początkujący bo staty 0-2 na koniec meczu to mniej więcej mój poziom  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_unsure.gif">

 

gratuluje Dastro pomysłu i zaangażowania w rozwijanie naszego orga na arenie międzynarodowej, angielski jednak na razie nie jest naszą najmocniejszą stroną ale temat Event Idea zrozumiały  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_unsure.gif">


4090237266.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dastro to ZUO ]:>

 

I bardzo łądna rozgrywka szkoda ze poszedlem spać to bym sobie obejrzał  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Edytowane przez Nekrag

#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności