Skocz do zawartości
Dako

Skiny/malowania/skórki do statków Star Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Ben potwierdził, że od jutra będzie dostępna możliwość aplikowania skinów do naszych statków.

Na początku dotyczyć to będzie tylko Aurory. Mają być początkowo trzy:

  • militarny
  • piracki
  • i jeszcze jeden niespodzianka

System ma docelowo dotyczyć wszystkich statków i działać na zasadzie dowolnej aplikacji, można je nakładać i usuwać (nie będą trwałe)

 

Link:

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/4384154/#Comment_4384154

 

ps.

I znowu trzeba coś kupić w sklepie RSI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie skiny jakie są dostępne, ale nie mam Aurory  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_biggrin.png">  


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jako uzupełnienie informacja:

Nowe malowania do Aurory dostępne w sklepie https://robertsspaceindustries.com/pledge/extras?product_id=3

UEE Distinguished Service Skin

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dread Pirate Skin

Pirate01.jpg

 

Operation Pitchfork

Pitchfork01.jpg

 

edit:

dodane malowania

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle .. aurora the beta tester  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak się zastanawiam przy porannej kawie ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Ponieważ w wyniku wprowadzania konkretnych malowań dla Aurory znikają ze sklepu tzw. malowania "uniwersalne" czy CIG nie zrobi tak, że nowe "lepsze" malowania będą dotyczyć tylko konkretnego statku czyli do każdego rodzaju osobno tj Aurory, Cutlass-a, Hornet-a itp itd będzie trzeba kupić nowe .

Natomiast kupione wcześniej malowania nie przypisane do konkretnego statku będą "pasować" do każdego rodzaju w naszym Hangarze i trochę zaoszczędzimy aplikując jedno na wszystkie posiadane statki?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

W każdym razie są jeszcze trzy uniwersalne malowania w sklepie więc może warto zakupić (bo reszty już nie ma a stopić zawsze można ) ?

ps.

Kolejnym krokiem powinna być jak najszybsza możliwość umieszczania indywidualnego godła lub emblematu na swoim statku. Pierwsze projekty już są :devil:

 

LCnwy6c.jpg

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrze na ten skin na pitchfork i nie kojarzy sie on z pitchfork ... juz wiem ze go nie kupie, ani kolory, ani logo, ze nie wspomne o tym ze dali Trident a nie pitchfork do tego pierscienia.

Operation Tridenrt o ile dojdzie do skutku to bedzie grupa graczy ktora bedzie bronic Vanduul przed Pitchfork (tak, jest taka grupa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe są te skiny, zmiany bardzo mocno kosmetyczne, pewnie zauważalne tylko w hangarze po cichu liczyłem na coś więcej.

Mam nadzieje że uniwersalne skórki, które można było kupić wcześniej będą bardziej wyszukane  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film z skinami na Aurorze.

Niestety Aurora jaka jest każdy widzi i z powodu specyfiki i kształtu statku niespecjalnie malowanie na niej wygląda ...

Pozostaje czekać na minimum "trzysetki" lub Hornet-y gdzie będzie to ładniej widać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Zerat,

 

Problem z trójzębem znika jak zapodasz skina na Aurorę LN  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Ona ma inne wloty do generatora i nie ma na nich żadnego symbolu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawienie się skinow oznacza brak możliwości tworzenia własnych kreacji? Mam nadzieje ze NIE!

Ktoś ma jakieś info?

To cholernie duże pole popisu dla graczy. Zaraz odezwa się glosy ze będą malowania malo klimatyczne... Jeden wielki Bullshit!

Osobiście wole spotkanie statków "pikachu", "dragonballi", statków gumball3000. Dlaczego? W porównaniu z powtarzalnym i skinami to będzie cos kurde zdecydowanie ciekawszego niż... Malowania widywane co chwile.

Druga sprawa to statki charakterystyczne. Dastro może być kojarzony nie tylko po nicku ale np. po Hornecie w różowe groszki [emoji14]

To raz a dwa jaskrawe kolory przyciągają wzrok, tak wiec łatwiej będą się takie statki znajduje. Idioci szybko wypadną z gry [emoji14]

Malowanie ala 2ws. Ciekawie to wyglądało na kanonierkach w Wojnach Klonów.

Sam mam kilka pomysłów i będę bardzo zawiedziony jak będę skazany na marazm ślubów z RSI lub bazowe malowanie statku, no ale tak SC to w końcu full realizm a wiadomo zbyt duzo farby swoje wazy ^^

Nie kupuje argumentu ze technicznie się nie da, crap pokroju test drive'a unlimited 2 pokazał ze się da, co prawda przez zewnętrze programy się da i nie było z tym żadnych problemów.

A jak to ma być z logami? Można dodawać, i gdzie się chcę czy są tez tylko określone miejsca?

Kolejne pytanie czy latanie pod naszym logiem jest obowiązkiem czy np. dozwolona jest jakąś wariacja? Konkretnie chodzi o umieszczenie jedynie inicjałów AD na swoich maszynach?

Ktoś ma jakieś info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie  jestem tak namiętnie zaangażowany w własną produkcje skinów do statków jak s00p3l nie mniej jednak chciał bym zobaczyć cutlassa w camo asteroidy    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Oraz ciekawi mnie jakie multum camo ludzie by wymyślili, to było by naprawdę interesujące.

Edytowane przez Nekrag

#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr jaki s00p3l ? Jest tu taki ? [emoji14] pisać Sopel i po sprawie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Co do twórczości to byś się zdziwił jakie cudenka wychodzą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> W tdu2 ludzie ogarnialni takie skiny szczena opadała. A nawet miałem swoje 5 minut. Stworzylem unikat... Pomalowalem swoje Ferrari Italia w... Kremowo różowego kameleona, dodalem logo MyLittlePony na maskę, po pedzacym kucyku na boku i dostałem wyróżnienie za pomysł :D i od tej pory moje Ferrari było zwane "Kucykiem" ^^ pomysł bardzo ekstrawagancki ale jaki charakterystyczny :D jakąś sława była a jaki fun ^^

Co do SC. Z chęcią poogladalbym malowania wzorowane na 2ws. To jest mega klimatyczne, szczególnie z jakimiś graficznymi odniesieniami do Bekonu [emoji14] i chodzi mi tutaj o wariacje własne a nie z gory narzucone wzory.

Jeszcze co do graczy to uwierz ich wyobraźnia jest przeogromna, dac tylko możliwość i będzie tego wysyp.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jestem ciekaw pomysłów na skiny rajdówek. Zwykłe statki przynajmniej część pomaluje bardziej praktycznie niż ekstrawagancko.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności