Skocz do zawartości
Jazz

NPC w Star Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

A no nie takie rzeczy w Krakowie się znajdowało  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Co do płuc - znam to z autopsji, ale wtedy małym szczylem byłam... jak dostałam w dupsko serię zastrzyków z gentamycyny przestały mnie się zapalenia łapać, nagatywne bodźce czynią cuda  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Wracając do NPC (KONIEC OFFTOPU!!!) - mam nadzieję że nie będą jak główni 'bohaterowie' podlinkowanej przeze mnie TFUrczości.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o NPC, to patrząc na assety i grafiki koncepcyjne dotyczące samych NPC oraz ich garderoby jestem przekonany że nie ma się czym przejmować będzie ciekawie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

w3pTts8.png?1

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy! No, będziesz miał swoje implanty mózgu. Z tego obrazka Twitch je ma.  Zadowolony?

 

Mam nadzieję, że NPCe będą się zachowywać odpowiednio do swojego wyglądu, zajęcia i historii, bo jakby wyglądały ciekawie i różnorodnie, a zachowywali by się identycznie to bym się wnerwił.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Oczywiście że jestem zadowolony, inaczej bym nie postował akurat tego obrazka z wielu wielu innych  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

A jak wszyscy doskonale wiemy, każdy NPC będzie zachowywał się inaczej ze względu na swoje przeznaczenie czy działalność w dodatku obiecano nam bardzo wiele tych zachowań w stosunku do tego samego rodzaju NPC - kosztowało to darczyńców cały milion dolarów w którymś ze "Stretch Goals", bodajże na 54 milionach.

 

  • More Detailed AI Activities – we’ll add ten distinct types of AI character roles on planetside environments! At $54 million, this includes Bartender, Doctor, Entertainer, Nurse, Sanitation Worker, Security Guard, Shopper, Tourist, Vagrant and Vandal. Future AI roles will be added with future stretch goals! Each additional ‘class’ of character will be fully expressive and have a role to play in Star Citizen’s planetside interaction AND the game’s greater economy.

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny obrazek. Skąd? Może jak będzie więcej zwierzaków to niektórzy będą z nimi latać. Ja tam liczę na to, że będą se statki "udomawiać". Część przynajmniej.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Ci co latali ze swoimi zwierzakami np kotami, marnie kończyli - patrz Ellen Riplay   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ona to niemal jak pilot z EVE. Padłeś? Powstań klonie!


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Pewnie wierzyła że tak jak jej kot ma 7 żyć, ponoć ostatnie wcielenie wróci na ekrany kin niebawem ( więc coś w tym jest )  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz będę kontrowersyjny.

 

Jak już wiadomo przełamano tabu dotyczących orientacji seksualnych w grach takich jak SWTOR i ME. Czy uważacie, że  MPC ze środowisk LGBT powinny znaleźć się w SC?

 

I czy twórcy powinni dać możliwość nadawania orientacji seksualnej postaciom tworzonym przez graczy?  

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Doszli, że demokracja jest głupia, bo naprawdę jej daleko od ideału to pewnie też doszli, że to też głupie. Nowe planety też trzeba jakoś zasiedlić ^^

 

Tak na poważnie, to mnie mało obchodzi czy będą czy nie, byle nie byli natarczywi jak parady pedałów i innego czegoś. Ludziom do sypialni zaglądać nie będę, ale jak wychodzą z tak "prywatną" sprawą na ulicę to jest to irytujące i raczej chore.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie by mi to nie przeszkadzało, chyba że by przegięli z ilością/namolnością. Tzn jestem w stanie sobie wyobrazić np. planetę na której  podejście do seksu jest na tyle luźne ( albo po prostu panuje totalna dekadencja ), że wszelkie odmiany bi, homo, trans, whatever są dość powszechne, coś w stylu ostoi/mekki LGBT. Ale już dawanie na siłę w każdym porcie, na każdej stacji, po paru npc homo, trans i co tam się jeszcze pod tymi literkami mieści, byłoby dla mnie głupotą robioną dla czystej poprawności politycznej. W końcu statystycznie jaka jest na to szansa.

To mnie rozbija w ostatnich grach bioware, po prostu w każdej grupie towarzyszy musi się trafić co najmniej dwóch bi/homo - po jednym dla każdej płci  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszy całkowicie się z Tobą zgadzam. Świetnie kwestia orientacji seksualnej była rozwiązana w powieści Joe Haldemana pt. Wieczna Wojna. Nie chciałbym dyskusji jakie odbywały się nad orientacją Sheparda i nad romansami jednej płci. 

 

Nie ukrywam, że jestem wrogiem poprawności politycznej. A zarazem zwolennikiem demokracji a co za tym idzie dyktatury większości. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E? To samo pojawienie się postaci homo ( w sensie bez żadnych animacji, a'la me/da ) wpływa na pegi? A to Polska jest podobno taką ostoją nietolerancji, ciemnogrodu i faszyzmu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> A jeszcze nikt u nas nie próbował przepychać ustaw o karze śmierci dla homoseksualistów ;)


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym wy piszecie, wiadomo że NPC muszę być różnorodne, bo  SC ma być realistyczne, a ponieważ różnorodność jest wyznacznikiem realizmu to będzie masa freakwatych NPC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientacja nie wpływa na PEGI, na PEGI wpływa to co ci o różnych orientacjach robią  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Na PEGI, wpływa roznegliżowanie postaci - seksualny kontekst, ostry język ( w sensie obraźliwe słowa, przekleństwa, slang itp ), brutalność scen, występowanie krwi itp.

Jeśli chodzi o Star Citizena, bary, śmierć w kosmosie, sztuczne kończyny, narkotyki, handel organami itp. nie liczył bym na mniej niż PEGI 18, chyba że krew będzie zielona :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ciekawe czy taki NPC będzie mógł samodzielnie dostarczyć mi jakiś statek na jakąś bardziej odległą stację, żebym sam nie musiał zasuwać w tą i z powrotem tak jak to jest w E:D. Ale coś mi się wydaje, że taki delikwent będzie mógł pilotować statek o ile my fizycznie będziemy na tym samym statku.

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

pomysł chytry jednak z tego co gdzieś słyszałem przejęty statek nie wleci w strefę bezpieczną, bo jak wleci to zaraz spadnie więc jedyne co pozostanie to latać tylko w strefie pirackiej lub rozebrać go na części w jakiejś dziupli, a to z zyskiem jedynie dla posiadaczy reclaymera.

 

Co do MPC to może być ciekawe, już w armie II można było sobie zmontować pluton czołgów z NPC i kierować nim z jednego trybem rozkazowym, można było wsadzić kolesia w śmigło i kazać gdzieś polecieć, no tu lądowanie kończyło się różnie. Jestem przekonany że w SC będzie więcej możliwości i bardzo na to czekam.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak raczej nie będzie, podejrzewam że piloci NPC będą wykonywać specyficzne polecenia, której zostaną im przekazane przez konsolę na statku ( w którym my także się znajdujemy ), ewentualnie będą w stanie sami gdzieś polecieć na zasadzie wydanej komendy ( z ograniczonej pewnym wyborem listy ), z poziomy Mobiglass.

Możliwe że będzie to polecenie typu Fly to near hangar lub Fly to location ( z możliwością wskazania ), może CIG pójdzie o poziom dalej i pozwoli takiemu NPC'owi wskazać jakąś stałą trasę, co będzie bardzo przydatne dla handlowców mających konieczność częstego i żmudnego transportowania tych samych towarów pomiędzy dwoma lokacjami.

Ja jednak myślę że zbyt skomplikowane czynności u NPC nie będą bezpieczne w grze będzie się je traktować jako ciekawostkę czy ostatnią deskę ratunku ( jak ktoś lubi ryzyko ), to co się teraz dzieje w Mini PU pokazuje że nawet dobry gracz nie jest nigdzie bezpieczny a co dopiero mega schematyczni i głupkowaci NPC.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności