Skocz do zawartości
Jazz

NPC w Star Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się ukryć: NPC ważna postać. Macie jakieś ulubione postacie niezależne z innych gier, które charakterem pasowały by do SC?


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kotora - hk-47 uwielbiam tego droida - w sumie, czy w swiecie SC beda dostepne droidy?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ME:

Wrex i Grunt -  tak sobie myslę, iż by oni pasowali na Teravinów;p

Mordin

Ashley

Zaed Massani

 

Z KOTORa

 

HK-47

Atton Rand

Bao Dur

Mira

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eerozwteen "You are correct meatbag"
"Retraction: Did I say that out loud? I apologize, master. While you are a meatbag, I suppose I should not call you such."

Commander Sheppard na czele Operation Pitchfork .. wygrana w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ME to Joker jako główny as floty wojennej w super hornecie "Normandia" z komputerem pokładowym EDI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

W sq42 koniecznie ta reporterka z ME, co to wiecznie po papie obrywała, żeby móc kontynuować tą wdzięczną tradycję  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Baldursowy Minsc, jako jakiś bohater/weteran marines, koniecznie z Boo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
obawiam się, że Sheppardów w każdej możliwej odmianie pisowni będzie pełno  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym spotkać kogoś takiego jak Cain z "Diblo" który rzuca tekst w stylu: hello my friend stay awhile and listen, opowiada jakąś niewiarygodna historię i mówi odnajdź/zrób to a doświadczysz niesamowitych przygód  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

To było by coś :) 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazz, gdybym ten tekst usłyszał, to bym miał wrażenie deja vu. Za dużo tego w grach.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Will you come in? And please, leave here some of the happiness that you bring" z ust jakiegoś corpo managera?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dlatego napisał "W Stylu" równie dobrze może rzucić tekstem "hej koleś, postaw mi browarek i dorzuć coś na później, a ja ci powiem..." 

 

Chodziło mi o to aby było to sfabularyzowane spotkanie coś na kształt interaktywnej opowieści. Nie ukrywam, że jestem fanem "Planescape Torment". 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne NPC, ulubione czy nie ale jedno jest pewne, jednym z nich będzie Tommy Rich, mam nadzieje że będzie to mój ulubiony o ile go odnajdę ( nagroda za roczną subskrypcję ). 

Mam nadzieje że będzie to niezły cwaniaczek albo jakiś magnat Gildii kupieckiej, no co nie można sobie pomarzyć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

HK-47, Minsk, Grunt kilku by się jeszcze znalazło :)

 

[OT]

Co do "nagroda za roczną subskrypcję" to wydaje mi się, że to niekoniecznie będzie NPC z twoim nickiem, ja chyba wolałbym cos innego, np:. "BHVX your racer can't live without it! Best propelent for your thrusters - BHVX, for the best pilots on the track." :P

Generalnie nie wiadomo jak to będzie dokładnie wyglądało...

 

Pozdrawki

BHoleVX

Edytowane przez BHoleVX

sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A Boo?? Jak mogłeś zapomnieć o Boo?!?!?!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_angry.png">   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_angry.png">   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_angry.png">

 

 

"Po oczach go, Boo, po oczach!! Rrraaaaaghghh!!!"

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że tam będą nowi, fajni NPC a nie kalki. Tych, o których piszecie mam w innych grach - i tam idealnie pasują. A nie chcemy chyba by uniwersum w którym planujemy spędzić lata było kopią czegoś... Ale jeśli już, to NPC powinny być inspirowane postaciami z WC, Privateera czy Freelancera. 

 

Czyli jakiś wiecznie obrywający po paszczy od kobiet Maniac, czy posępny Hawk, albo porządny CO taki jak Eisen, barman jak Joe Kane z Sinner's Inn na Hermesie (tylko mam nadzieję że będzie serwować lepsze żarcie).

Lekko zakręcenie questgiverzy jak Wujcio Kashumai z Bex też czy Xavier Shondi z Hermesa by źli nie byli  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Ech... I znów mam ochotę wylatać parę godzin w WC...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają jeszcze naprawdę dużo czasu aby wymyślić ciekawych i oryginalnych NPC, tak więc nie martwmy się na zapas tylko poczekajmy na kolejną porcję wiarygodnych informacji, a później jak to mówią "See you in vers"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć jakiegoś niezależnego Bounty Huntera na podobieństwo Jango / Boba Fetty  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A ja właśnie nie.  Chcę ciekawe postaci, ale nie chcę mieć cały czas wrażenia, że gdzieś już ich widziałem.

 Ludzie mają wyobraźnię - kiedyś przeczytałem jakieś krótkie opowiadanie o zabójczyni do którego inspiracją był "Kopciuszek".  Nadal można wymyślić ciekawą, ale też w miarę oryginalną postać (będzie kogoś tam przypominać, ale nie musi tych najbardziej znanych).


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "na wzór", a nie copy pasta *.Fett  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Opowiadania Sapkowskiego o wiedźmaku? Np Renfri/Dzierzba wzorowana na śnieżce  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Czy śnieżka to kopciuszek?  To było dłuższe opowiadanie, które wypożyczyłem kiedyś z powodu nudy i braku książek jakie chciałem - "Szklany Tron" bodaj. Nie takie złe, ale czytałem lepsze. Zapamiętałem z osobliwego pomysłu (ciekaw jestem ile osób oprócz mnie czyta wstępy i posłowia/podziękowania?).  Ale odchodzimy od tematu.

 

 

NPCe mają być przede wszystkim żywe i reagujące na otaczający je świat.

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powinny być fajnie zrównoważone. Nie nadęte, nie pajacowate, ani supermeni, ani ciamajdy. W zasadzie powinni być jak najbardziej ludzcy - tak więc czasem powinni zachowywać się irracjonalnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

A jeśli mowa o opowiadaniach... [pozwolę sobie podlinkować klasyka]. Nie radzę pić/jeść podczas czytania.


Dla fanów [jeszcze to].


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wtrącenia na niebiesko do pierwszej przerwy w tekście nie dotrwał. Dzięki nim udało mi się do jednej trzeciej na oko, może to kiedyś skończę jak będę się wybitnie nudził (jednak w to wątpię). To wręcz boli, ale na swój kretyński sposób nawet śmieszne - problemem jest, że śmieszne raczej nie miało być.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie ten komentarz nadaje całości smaku... Jak daaaawno temu pierwszy raz temu to czytałam na jakimś nudnym wieczornym dyżurze w pracy to musiałam się konkretnie zatykać żeby nie emitować stentorowego śmiechu w okolicę (a w ten sposób 'kilka' decybeli potrafię wykrzesać, człowiek nie pali to płucka zdrowe  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nebthtet, a tak w ogóle to jak to znalazłaś, bo jakby to łagodnie powiedzieć są to dość osobliwe "dzieła".   Faktem jest, że bez komentarzy tego by się czytać nie dało.

 

Co do płucek zdrowych - nigdy nie pal, nabaw się ostrego zapalenia oskrzeli już prawie płuc i zyskaj kondychę nałogowego palacza. To jest nie fair. Człowiek się stara zdrowo żyć, a tu coś takiego. Zanim się to odrobi co zrobi głupie choróbsko chyba pełnoprawny SC wyjdzie (albo co najmniej porządna beta PU). Jednak nawet wtedy bym nie potrafił wydobyć z gardła za wiele dB, bo z moją gadatliwością to gardło nieprzyzwyczajone do takiego wysiłku i by zaczęło skrzypieć ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności