Skocz do zawartości
facemob

Kupno gry, za ile i co oferuje

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Liczby, jak wy je kochacie. Ater Dracon to jest największa polska organizacja w SC i raczej nie skłamię, że najaktywniejsza.

Redakcja star-citizen.com.pl (wyróżnionego na RSI jako jedna z najlepszych nieanglojęzycznych stron o SC) też należy chyba w całości lub większości do AD. No i jest tu fajna atmosfera.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Można śmiało powiedzieć, że cała redakcja to członkowie AD. Co do tych wyróżnień były 3 na tle AD/SC PL. Jedno o którym napisałeś, drugie za fanmade trailer który był stworzony na nasze potrzeby oraz osobno został też wyróżniony mój jeden, humorystyczny filmik.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> A w przyszłości zapewne jeszcze mamy szanse na tle literackim jak tylko książka o losach Ater Dracon "Draconis" zostanie przedłożona na język angielski autorstwa naszego kolegi z redakcji/AD, Jazza.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Do tego w szeregach AD mamy przynajmniej 3-4 pilotów którzy mogą się równać z resztą najlepszych, aktualnych pilotów w Star Citizen.

 

Żeby nie siać OT, to można powiedzieć że gra oferuje grę/działania z nami, bez najmniejszych przeciwwskazań, wystarczy zostawić aplikację w odpowiednim dziale i witamy na pokładzie! ;) 

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Największą obecnym zrzeszeniem tak jak koledzy pisali jest Ater Dracon. Mamy zamiar zajmować się wszystkim, od legalne sprawy po nielegalne.

https://robertsspaceindustries.com/orgs/ATERDRACON


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Na start wystarczy, za jakiś czas wprowadzą możliwość zarabiania waluty "ingame" za którą będziesz mógł kupować na określony czas, inne statki,wyposażenie etc. do symulacji Arena Commander, więc jak ktoś nie chce topić dużej kasy w grę, to jest idealny wybór na start.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Aurora nie jest złym statkiem startowym - co ważne, jak się na nim nauczysz grać, to będziesz umiał latać na innych statkach. 

Ma jedną ważną zalete - jest stosunkowo mocna - znacznie trudniej ją zniszczyć niż np. Mustanga czy 300i. Jest też paru topowych graczy którzy latają Aurorą na PvP. 

Prawdopodobnie będzie można też na niej zamontować większy moduł do transportu,  który wg. oszacowań blogerów może mieć nawet do 100 SFU - ale tą są oszacowania, nic oficjalnego.

 

I taka jedna rada: pamiętaj, iż statystyki statków na stronie RSI są aktualne jakis miesiąc od ich wstawienia - a większosc statków nie jest aktualizowana. Takie statki jak: Aurora, Avenger czy Freelancernie były aktualizowane od baaardzo dawna. 


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedzi.

Z chęcią przyłącze się do Ater Dracon.

 

Kolejne pytanie.. wszedłem wczoraj do jednego z dostępnych trybów, nie mogłem strzelać i od razu otrzymywałem komunikaty, o tym że statek jest ostrzeliwany a po minucie wybucha. To jakiś bug ?

 

Czy w fazie w jakiej znajduje się gra zdobywa się jakieś doświadczenie, gromadzi jakieś statystyki?

Możecie podać jakieś przykłady, co można robić aby się nie nudzić ? Jeszcze nie wszystko widziałem dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zakładam, iż wszedłes do tryby przeciw graczom -  zdarzają się tam różne bugi - a jak gracze zobaczą kogos kto się loguje, to od razu go zaatakują zanim będzie gotowy do walki.

 

W tej grze w ogóle nie będzie czegoś takiego jak doświadczenie - wszelkie umiejętności maja być w głowie gracza. Są prowadzone statystyki dla publicznych meczów multiplayerowych - i są one dostępne tutaj: 

https://robertsspaceindustries.com/community/arena-commander

 

SB,BR,CR - to są tryby PvP

Vanduule to coop PvE

 

Póki, nie wiele można robić - ta gra jest w fazie alfa. Polecam latać przeciw Vanduulom, a jak masz wiarę w swoje umięjętnosci to i przeciw graczom. Niedługo wyjdzie system REC pozwalający zarabiać na statki w grze. A za jakies 2-3 tygodnie ma wyjsc moduł FPS niestety póki co tylko PvP - CIG nie lubi PvE


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REC jest w PTU dla 1.1 - odpowiadając na wątpliwość z wcześniejszej strony - tylko, że nie działa. Punkty nabijają się w bitwach (w miarę przyzwoita runda Battle Royal dała mi ok. 1900REC), niestety na stronie się nic nie aktualizuje. Dalej okrągłe zero


Szukasz finansowego wsparcia? Nie nadążasz z kontraktami? Chcesz dołączyć do sprawnej ekipy, z którą pomnożysz stan swojego konta? Dołącz już dziś do [url="https://robertsspaceindustries.com/orgs/WSSC"][b]Wide Spectrum Solutions Co.[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Uwielbiam FPSy i tylko PVP, dlatego ucieszyłem się na tą informację, widziałem też gameplaye.

Ciekawe, oby tylko w miarę konkretnie rozwijali tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
Ja wolę PvE:) 
A grę będą rozwijali, jeno idą na jakosc, nie na szybkosc, innymi słowy trochę potrwa zanim tą grę dokończą Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
Zapraszamy do orga oraz na TSa wieczorami - sporo się można dowiedzieć Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ty to zawsze musisz mnie rozmontować od czasu do czasu. xD

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kolegach zawsze można polegać. A swoją drogą pytanie, w przytaczanej powyżej tabeli widnieją wyniki graczy którzy posiadają wykupiony :pakiet startowy" ?


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez pakiet startowy? Jeśli chodzi o pakiet gry to tak, bo te osoby z drobnymi przetasowaniami są od dłuższego czasu.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Na razie gram w darmową wersję z F7C Hornet do testów. W tej wersji w trybie Vanduul Swarm jest limit trzech spawnów, a w poradniku https://robertsspace...nual-1-0-V6.pdf przytoczonego przez kolegę Dyszy w inym wątku jest podane że po pokonaniu każdej fali przeciwników dodawana jest dodatkowe odrodzenie. A to daje dodatkową przewagę nad takimi graczami jak ja. Nie żebym się w związku z tym żalił po prostu jestem ciekawy.

Edytowane przez Berecik26

Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Te odrodzenie się nie sumuję z posiadanymi odrodzeniami. Innymi słowy jesli twoi skrzydłowi (czy jakims cudem NPC) czy (bardziej prawdopodobne, acz z czego rozumiem, to darmowy dostęp nie ma coopa) gracze z którymi latasz w coopie, ukończą falę z bossem, kiedy ty już nie nie masz odrodzeń, to się nie odrodzisz - ale to im samym nie dodaa odrodzenia do puli odrodzeń


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie się podpytuję, bo instrukcja sobie, a gra sobie. Ale nie ma co się dziwić gra cały czas jest rozwijana i wszystko podlega ciągłym zmianom.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat. Zauważyłem na stronie RSI, że Star Citizen Starter Package jest nie dostępny. Najtańsze są startery ze statkami np aurora ale to już 45 euro. Czy coś wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie dostępny jeszcze tańszy starter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Już chyba nie będzie. Promocyjna pula 5000 szt została wyprzedana w listopadzie

Imho taniej nie będzie - coś w tym temacie napisałem już tutaj: http://star-citizen.com.pl/forum/index.php?/topic/1615-pticu-comming/#comment-33297

I co warto kupić tutaj: http://star-citizen.com.pl/forum/index.php?/topic/1534-co-znajdziecie-w-star-citizen-alpha-200/#comment-33226

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu. Próbuję upgradować mojego Avengera na Gladiusa. Mam 30$ w store credits i nie mogę ich wykorzystać do opłaty upgrade. Czemu?

EDIT: Już ogarnąłem, post do skasowania.

Edytowane przez PanKrolik

MOBO: MSI B85-G43 Sc | CPU: I5-4570 3.6GHz | RAM: Kingstone HyperX 16GB 1600 CL10 (2x8 DC) | GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G |
HDD: Seagate 1 TB 7200rpm | SDD: Crucial MX200 | PSU: Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W | LCD: BENQ 21.5" LCD G2220HD | OS: Windows 10 Pro x64

IO9k0oz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A na czym polega problem?

1. Robisz sobie upgrade https://robertsspaceindustries.com/pledge/Upgrades/Avenger-To-Gladius-Upgrade

2. Dodajesz do koszyka klikasz CHECKOUT później NEXT STEP i dopiero w  PLACE ORDER AND PAY klikasz na przycisk Credits&Coupon i tam wpisujesz w Use Credits te 30 USD następnie klikasz Apply. Zaznacza te dwie opcje i kupujesz przez "Place order and Pay"

3. Później w zakładce My Hangar aplikujesz upgrade na Avengera ...

ps.

Gladius i Hull B kosztują tyle samo więc spraw sobie do czasu zakończenia sprzedaży kilka darmowych upgrade pomiędzy nimi bo może kiedyś jednak zajmiesz się handlem ;)

 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Docelowo to będzie Freelancer, więc upgrade na Horneta już mam :)


MOBO: MSI B85-G43 Sc | CPU: I5-4570 3.6GHz | RAM: Kingstone HyperX 16GB 1600 CL10 (2x8 DC) | GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G |
HDD: Seagate 1 TB 7200rpm | SDD: Crucial MX200 | PSU: Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W | LCD: BENQ 21.5" LCD G2220HD | OS: Windows 10 Pro x64

IO9k0oz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności