Skocz do zawartości
facemob

Kupno gry, za ile i co oferuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry przepraszam jeżeli temat jest w złym dziale. Chciałbym się dowiedzieć:

1: Gdzie najlepiej i najtaniej kupić grę?

 

2: Co na dzień dzisiejszy ona oferuje? Można już w niej się nieźle pobawić?

3: Czy jak kupię teraz to będę musiał coś dokupywać jak pojawi się pełna wersja ukończona w tym 2016 roku?

Grałem w Elite Dangerous ale niestety ta gra jest strasznie nudna. A jak oglądam filmiki z SC to wygląda pięknie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Najtaniej jest kupić na allegro pakiet Star Citizen AMD Mustang: http://allegro.pl/star-citizen-pc-bonus-mustang-i-arena-commander-i5037656075.html . Dostajesz nie najgorszy statek (wyscigowy - baardzo dobra baza do ulepszeń) oraz dostęp do obecnych modułów.

2. Na obecny moment  gra pozwala połazić po hangarze i poglądać częsc zakupionych statków oraz polatać w AC, w trybach dogfighta oraz wyscigów. Latasz statkami które kupiłes, ewnetualnie zamiennikami. 

3. Jak kupisz pakiet (np. ten z linkiem u góry), to nie będziesz musiał nic dokupywać by grać w 2016 roku. Jednak do tego czasu będą wypuszczać powoli niektóre moduły (np.  FPS )- do modułów może być potrzebna przepustka.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ta osoba ma sporo negatywów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

ALe reasumując rozumiem, że jak to zakupię to moge latać na obecnym etapie gry mając oczywiście do dyspozycji jeden statek. Czy lata się już z żywymi graczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Facemob pozwol ze udziele ci kolejno odpowiedzi na twoje pytania:

 

1: Na stronie RSI https://robertsspaceindustries.com/  aczkolwiek mozna znalesc oferty na allegro z paczkami do gry oraz jezeli kupowales lub bedziesz kupował karty graficzne ATI z serri R9 to z kartą dostaniesz kod startowy do Mustanga Omega bodajrze ( moge sie mylic ).

 

2: Na dzien dzisiejszy Star Citizen jest modularnym PRE ALFA oferuje ona: Moduł Hangaru cobys mogl sobie pooglądac swoje statki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">,  Arena commander umożliwia walki miedzy graczami i botami ( death match team deathmatch, CTF, coop vs. NPC, free flight) tak mozna sie niezle pobawic ale gra jest prealfa wiec duzo bugow glownie z stabilnoscia rozgrywki bo sama rozgrywka LODZIO MIODZIO.

 

3: Jak teraz kupisz paczke z grą to dostajesz hangar statek dostep do bety piniadze startowe i dostep do Singleplayer (squadron 42), nic wiecej kupowac nie musisz, gra docelowo ma byc free too play, zakupy paczek i statkow maja na celu finansowanie rowoju gry i nic wiecej :], no oczywiscie Squadron 42 jest jedyna rzecza do ktorej osoby nie kupujace paczek nie beda mialy dostepu po oficjalnym wystartowaniu gry.

 

Mam nadzieje iż moja odpowiedź wyklaruje tobie pojęcie z czym na dzień dzisiejszy Star Citizen sie je.


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij w temat Tommy'ego, on też ma sporo na sprzedaż i nie jest przekrętem.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jak mam to rozumiec? Jeżeli nie będe kupować dodatkowych paczek to nie będę miał dostepu do Squadron 42 czyli co? DO misji czy jak?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakup jednej paczki daje ci automatycznie dostep do Squadron 42 

Gra Starcitizen  bedzie grą free too play ale Squadron 42 bedzie Singleplayerem dla ludzi ktorzy zakupią Squadron 42 ktory jest w kazdej paczce z gra jak podstawa.


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Żeby zagrać po wyjściu gry musisz kupić pakiet. Każdy pakiet zawiera pełną grę (to w zielonym). Żeby zagrać teraz musisz mieć dostęp do Arena Commander (to w czerwonym). Jest to połączone do niektórych pakietów, albo można dokupić za parę dolków. Gra jest podzielona na różne moduły: https://robertsspaceindustries.com/project-statusHangar jest dostępny dla każdego. Jeśli będziesz chciał spróbować pozostałych modułów, będziesz musiał dokupywać osobno dostęp do alfy kazdego z nich. Jesli poczekasz, to pełną betę masz w każdym module.

 

Teraz jesteś podwójnie poszkodowany.

 

1. Na początku do wszystkiego był dodany dostęp do całej alfy.

2. Wczoraj wprowadzili VAT, więc ceny podskoczyły o 23%.

 

To w skrócie, bardziej szczegółowo masz tu: http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/624-jak-wystartowa%C4%87/#entry13653

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Lolno. To pay to play. A poza tym:

 

http://www.penny-arcade.com/comic/2011/06/10

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Czy ten temat Tommiego może ktoś podlinkować bo nie widze na forum lub nie wiem o jaki chodzi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie giełda na pierwszej stronie forum  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/575-tommy-space-bazar/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz tego Mustanga z allegro to też będziesz mieć dostęp do aktualnej gry jak i po wydaniu - bo zawiera tryb multi i single.


Jedyna różnica jest taka że za każdy moduł będziesz musiał dopłacić 5$


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

AC nie jest jakoś super ciekawe w obecnej formie, jeśli ci się nie spieszy możesz poczekać z zakupem do wyjścia FPS module lub nawet planetside/social module, ceny i tak już chyba nie wzrosną a mogą się pojawić jakieś fajne promocje.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ceny tylko i wyłącznie rosną, a jak coś się pojawi fajnego, to może bezstratnie (o ile to nie będzie na podstawie Mustanga AMD) zmielić.

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goomich dobrze mówi. Za żadne skarby nie miel Mustanga AMD, bo mimo, że pakiet wart jest sporo to dostaniesz za to 0$ (to taki jedyny wyjątek, bo z akcji promocyjnej).


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Biedaku. Nie mogłeś tydzień wcześniej o tym pomyśleć, albo chyba 4 dni temu jak VATu nie było?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie - nie rozmawiamy o łamaniu prawa.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiano.  Przy okazji zawsze pozostaje giełda na forum, może coś znajdziesz dla siebie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę. W razie czego, proszę przenieść.

Taki "problem" mam. Na początku lutego kupiłem paczkę z Omegą. No i jak to w paczce dostałem wszystko co jest potrzebne, włącznie z hangarem SelfLand. Wczoraj zrobiłem CCU na Avengera (przy okazji zostałem Backerem) i ku mojemu zdziwieniu, po zalogowaniu się na RSI, w moim hangarze pojawił się Aeroview. Skąd on się wziął? Jakaś promocja jest? Czy może dorzucili go do najnowszego patcha?


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zrobiłeś Upgrade do Avengera, to masz to co ma Avenger. Selfland i tak zostaje. Jeśli byś kupił Carracka który ma Industrial, to miałbyś wszystkie 4 Hangary itd.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa widzisz. Nie spojrzałem na standalone i co zawiera, nie wiedziałem, że to tak działa. Dzięki za podpowiedź  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

szkoda ze tylko hangar sie pojawia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> mogliby by dorzucać inne składniki z paczki Avengera:
 
Avenger:
 
ALSO CONTAINS

  • Aeroview Hangar
  • Starting Money: 2,000 UEC
  • 6 Month Insurance
  • Digital Game Soundtrack
  • Star Citizen Digital Download
  • Squadron 42 Digital Download
  • Digital Star Citizen Manual
  • Beta Access
  • Digital Star Map

Musztang

ALSO CONTAINS

  • Starting Money: 1,000 UEC
  • 2 Month Insurance
  • Digital Star Citizen Manual
  • Star Citizen Digital Download
  • Squadron 42 Digital Download
  • Beta Access

 

IMO to bug, ale miły bug - jak o tym napisałeś, sam zrobiłem szybko UPa do Avengera - chodzby dla samego hangaru :D

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie bug, statek jest ściśle związany z hangarem. Reszty rzeczy nie otrzymasz z paczki bo robisz upgrade samego statku.

Edytowane przez Dmger

Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz hipotetycznie, co sie stanie jak zrobię upa do delty ?

 

hangar zniknie czy zostanie?

 

 

 (chociaz avenger wydaje mi sie byc bardizje uniwersalnym statiem w PU niz delta... ehh... kolejne nieprzespane noce i rozmyslenia - tak wiem wiem jest temat rzeka o tym...)


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności