Skocz do zawartości
  • 0
Morzan

Nietypowy problem

Pytanie

Co po niektórzy pewnie kojarzą: latam Mustangiem Delta.

Po ostatnim patchu Wyszedł problem, który właściwie uniemożliwia grę w SC. Mianowicie maszyna ni z tego, owego zmienia roll o jakąś 1/10 obrotu (niestety nie wiem, jak to powiedzieć za pomocą rodzimego języka :/ ), a czasami włącza się nawet "błąd krytyczny" i maszyna zaczyna się w niekontrolowany sposób obracać jak to czasami bywa przy krytycznych uszkodzeniach.

Owe problemy prawdopodobnie mają jakiś związek z dopalaczami bo "błąd krytyczny wstępuje głównie przy wykonywaniu manewrów przy zwiększonym ciągu, a problem z "rollem" też często występuje po wciśnięciu "Shift".

Jutro wypróbuję inną klawiaturę i sprawdzę czy to nie ona (staruszka) powoduje jakieś problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ech. Ostatnio problem urósł do tego stopnia, że odechciewa się grać. Wygląda na to, że będę miał przerwę do następnej wersji AC.

 

Nie wiem, czy warto zaczynać nowy temat.

 

Zastanawiam się, czy gracze będą będą mieszkali razem ze statkami, czy będą osobne mieszkania? Czytałem co nie co, o kolejnych pomieszczeniach w hangarach, ale nie pamiętam, o czym konkretnie była mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W weekend trochę dokładniej zbadałem problem

 

Goomich raczej nie to, chociaż może to być częścią problemu. Latając 300i też miałam taki problem, ale na wiele mniejszą skalę. Niedawno powsadzałem do Mustanga elektronikę od Aegis Dynamics i problem się częściowo zmniejszył (możliwa autosugestia). Pojawia się tylko po dłuższym czasie używania pojazdu i nieco rzadziej, ale przy wykonywaniu trudniejszych manewrów zwykle biorę to pod uwagę - latam nieco ostrożniej. 

Czasem przy uspokajaniu statku po intensywnym manewrowaniu pojazd zmienia delikatnie kierunek. Podaję przykład: roll  4°, yaw 6°, pitch 2° następnie roll -9° yaw -11° pitch -4° (przynajmniej coś w tym guście). dzieje się to mniej więcej w sekundę. Czasami mocniej czasami słabiej, ale proporcje zwykle są podobne. Nie uniemożliwia to gry, ale z pewnością ją utrudnia. Sprawdzałem inną mysz i klawiaturę. To też odpada. Jestem ciekawy, czy na innym komputerze też wystąpi ten problem. 

​Ogólnie wygląda to, jakby procesor na statku nie wyrabiał. Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam to samo, po prostu jest to bug na mustangu delcie, chociaż mimo tego aktualne 4 miejsce na battle royale wywałczyłem własnie mustangiem deltą. Bez tego problemu pewnie podbijałbym na 1 bez większych problemów.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki Dastro. Właśnie tak myślałem, ale potrzebowałem potwierdzenia. Mi też nie idzie tak źle nim 8-9'ta fala w singlu bez śmierci ,ale co z tego jak w końcu wyrzuci mnie za "brak połączenia z siecią"?

 

A miałeś też problem z radarem? Do momentu, kiedy podłączyłem komponenty od aegis radar nie rozróżniał wrogów od sprzymierzeńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Spróbuj niewidzialnym kursorem wcisnąć ok, i będziesz mógł grać dalej.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi w delcie momentami jakby blokują się osie joya - z tego co zauważyłem to głównie przy przeskakiwaniu między coupled/decoupled. Jeśli przy przechodzeniu na decoupled mam podciągnięte pitch, to w decoupled nie jestem w stanie użyć yaw/roll.
Swoją drogą ciekawe ile ten statek straci jak przy okazji poprawek takich bugów, poprawią to, że można na nim montować broń większą niż teoretycznie hardpointy pozwalają  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

1. role-play

2. bonusy w postaci "jak sie nie wybierzesz pod prysznic to NPC zaoferuuje gorsza oferte bo gracz smierdzi, wyspisz sie i zjesz obiadek to wytrzymasz wiecej G bo bedziesz "wypoczety""

Jakby ludzie ogladali lub CZYTALI 10 do krzeselkowego to by znali odpowiedz juz ponad 3 tyg temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zerat nie wszyscy mają czas żeby przyswoić wszystkie info z SC... Forum jest również do zadawania pytań  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> i dzięki za odpowiedź sam się nad tym zastanawiałem, jakie bonusy da "życie" w grze. Tylko jak ja wyczuje swoją wirtualną postać?


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie będziesz musiał, co miesiąc będziesz grał nową Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> albo częściej :)

Tapnięte z F60


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak w zasadzie to Zerat odpowiedział na pytanie retoryczne. Czytałem ostatnie "10 dla człowieka na krześle" i wiem o tym.

Nie. Nie uważam, że SC ma przypominać Simsy. Po prostu zastanawiam się, czy żeby się wykąpać będę musiał lecieć do mieszkania, czy będzie za drzwiami do garażu? Jak pisałem powyżej wiem, że CIG wspominało coś o kolejnych pomieszczeniach w hangarze, ale nie pamiętam czy te "pomieszczenia" obejmują też mieszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kolejne pomieszczenia już są w PTU ver 1.0.2 tyle tylko, że nic nie dają.

Co do prysznica - ja mam w kilku statkach, między innymi w Taurusie.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prócz tego że wiele statków ma miejsca tylu łazienka i kibelek, a te będą dostępne na stacjach planetach i w hangarze, to nie sądzę żeby korzystanie z nich było jakoś wymagane czy konieczne.

No chyba ze CIG wprowadzi dodatkowe reguły, chcesz być po stronie federacji musisz być czysty i zadbany jesteś banitą i piratem musisz śmierdzieć ( nie myć się ) i również zapachem bronić swojej reputacji  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Żeby gra była bardziej RPG, zostaną dodane specjalne statystyki których trzeba będzie pilnować - heheh taki  żarcik :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To jest dobre. Przed bitwa będziesz musiał odwiedzić ubikację, bo jak ci się zachce w trakcie to spadną twoje statystyki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, ale nie będą one bez dna  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> jak się zapełni to kiszka:)

Tapnięte z F60


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

automatyczna filtracja i możesz pić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> System zamknięty ;)


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A odzyskana wodę możesz wypić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> cóż smacznego, swoja drogą Freemenom na Diunie to nie przeszkadzało. 

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tylko taki system nie odprowadza tylko moczu ale i pot też (jak u kosmonautów). także 2L może być mało. no chyba że będą jakieś specjalne tabletki i technologia bo to przecież trochę odległa przyszłość. A ciekawe czy w kiblach będzie papier czy muszelki(jak w pewnym filmie;))

Tapnięte z F60


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

no toć o tym mówiłem. I to już przecie istnieje
http://www.universetoday.com/101775/an-inside-look-at-the-waterurine-recycling-system-on-the-space-station/
A wizyty w toalecie w trakcie walki, to już Tony Stark ogarnął  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W statku będą specjalne rury które wsysają z zasobników nieczystości a następnie za pomocą jednego przycisku wyrzucą wszystko w przestrzeń kosmiczną która natychmiast wymrozi takie sprawy czyniąc nich dodatkowy materiał wypełniając przestrzeń, a jak myślicie dlaczego w trakcie lotu jest tyle latających tam drobiazgów ?   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Najlepsi piloci będą robić z tego broń, zrzut fekaliów na przeciwnika osłabi znacznie jego morale, a także może doprowadzić do uszkodzenia systemów :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności