Skocz do zawartości
Dako

Public Test Universe uruchomione!

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynają się kolejne PTU.

Szczegóły tutaj:

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14442-Public-Test-Universe-Launched

Jak to zrobić

1. Należy zalogować się na swoje konto na stronie RSI

2. W MY ACCOUNT/settings z prawego panelu wybrać PUBLIC TEST UNIVERSE

3. Kliknąć na przycisk Copy acount to PTU (nasze konto zostanie zduplikowane do PTU) i dostaniemy na email NOWE hasło.

4. Uruchomić Lauchnera SC zalogować się wybrać z prawego rogu Settings  z Game Channel list wybrać Public Test Universe

5. Ponownie się zalogować za pomocą otrzymanego na email hasła.

6. Ściągnąć patch-a PTU  - u mnie leci patch 4,5 GB i pozostało jeszcze 10 patch-y  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> W folderze z grą utworzy się nowy folder Public_Test (ciekawe ile PTU ma zająć miejsca)

 

Zmiany w patchu  V1.0.1:

Additions:

Weapons:
**Added fuel system to missiles
**Added IR signal to missiles so they can appear on radar

User Interface:
**Added UI and HUD overlays to display location of missiles that have been fired
**Added radar icons to differentiate between friendly and enemy missiles
**Added community request to allow ship roll to be bound to mouse input
**Buggy has been added to the holotable UI
**Added community request for invert option for analogue zoom

Art:
**Added new skins for the Greycat Buggy

Balance/Tweaks:

Ships:
**Avenger mass increased
**Avenger maneuvering thruster values adjusted
**Avenger center of mass adjusted
**Adjusted Cutlass thruster rotation speed
**Vanduul Glaive speed increased
**Corrected the amount of splash damage absorbed by shields

Weapons:
**Increased size and duration of chaff
**Increased amount of countermeasures per pod
**Flare lighting effect can now be seen further away
**Reduced missile ability to maintain its target
**Increased missile damage due to improvements made to shields
**Reduced acceleration of Rattler missile to extend fuel life

User Interface:
**Renamed “Controls” to say “Control Options”
**”Join” has been removed from the lobby UI since the “Launch” button has replaced its function
**When searching for a match, cancel and join will no longer display for players that are not the host
**Host can no longer cancel a search when a match is found

Other tweaks:
**Tweaked information that is reported to the leaderboards for changes in damage dealt and taken
**Updated some character animations for passing out and recovering from g-forces
**AI pilots will sometimes use a break away maneuver after using a flare to deflect a missile


Fixes:

Ships:
**The 350r is now able to mount missiles on its wings again
**Fixed a few issues where running towards the Avenger and using a door would result in an offset animation
**Avenger nose mount will now only accept the avenger Tigerstreik
**Fixed an issue where the Avenger’s Tigerstreik would continue to play weapons fire sounds when it runs out of ammunition
**Fixed an issue where the Avenger could only take damage from some directions
**Fixed some situations where the Avenger would deploy its landing gear while dogfighting
**Fixed an issue where Aurora LN would load in without a radar sphere
** Characters flying an Aurora LN and LX now show g-force animations while flying
**Mustang turret weapons are now bound to the correct weapons group
**Mustang Delta rockets will now explode when hitting 300 series ships
**Mustangs will no longer give the ‘forced error’ message when destroyed
**Hornet ladders will now have footstep audio when entering and exiting ship
**Hornets have had their missing missile rack returned to them
**Fixed an issue where the Hornet would fire its weapons through its nose at extreme angles
**Fixed an issue where the Hornet computer would say “Chaff offline” when activating chaff
**Fixed an issue that allowed for a Gladius to be flow in free flight
**Fixed an issue with Cutlass landing gear not deploying when near landing pad
**Characters flying a Cutlass will now show g-force animations while flying
**Fixed multiple objects in the base Freelancer variant that could not be used

Weapons:
**Fixed an issue where flares would only spawn client side
**Missiles will now detonate when they reach a flare
**Fixed an issue where rattler engine flare would drop out at large distances
**Fixed an issue where rattler missiles would not separate into their second stage in multiplayer
**Missile icons in the HUD now properly reflect the type of lock them missile uses
**Fixed a UI issue where changing power management tabs would show incorrect shield information if custom shield values were in use
**Fixed some of the issues that would cause a ‘forced error’ when killing opponents with missiles or ballistic weapons
Fixed an issue where the Tigerstriek would continue to play weapons fire sounds when it runs out of ammunition

User Interface:
**Blank chat messages can no longer be sent while dogfighting
**Closing chat while dogfighting now clears text from the entry field
**Holotable item stacks will no longer move position in the item list when they are used
**Entering a lobby will no longer request all the information from an accounts contact list at the same time
**Toggling gimbal lock and virtual joystick no longer resets virtual center of the screen
**Added a space between ‘New’ and ‘Horizon’ for the Old Vanderval race map
**Fixed an issue where changing the game mode in a lobby would reset a players ship choice

Gameplay:
**Fixed an issue where self-destructing would count as a final kill
**Fixed players being unable to connect to Vanduul Swarm Coop

Other fixes:

**Fixed an issue where getting inside the buggy would sometimes teleport characters outside of the hangar
**Fixed the attachment point for the characters hair
**Second story Self Land hangar bay doors now have audio when opened and closed
**Fixed an issue where the camera would snap to a scene of stars when sitting in pilot chairs or ship beds
**Fixed some flickering asteroids

Known Issues:

**Avenger maneuvering effects are green
**350r will sometimes spawn with damaged components
**Swashbucklers do not recoil when fired
**Paint objects in the Holotable are placeholder
**Missiles have a small portion of the ship targeting UI on them after being launched
**Character will sometimes spawn with the helmet on backwards
**Characters will sometimes spawn with red ‘replaceme’ spheres on them

Edytowane przez Nebthtet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pocieszenia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">  was, oto rozmiary tych 11 patchów:

 

(podane w przybliżeniu)

 

  1. 4 GB
  2. 1.7 GB
  3. 1.9 GB
  4. 1.5 GB
  5. 1.3 GB
  6. 2.5 GB
  7. 1GB
  8. 2.2 GB
  9. 1 GB
  10. 4.4 GB

Ostatni to jest bardzo mały że nawet nie zauważyłem go albo go niema, puki co wszystko tak jak napisane w patch notsach i brak CTD, NAPRAWILI CM I AVANGERA!!! :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dastro czyli wygląda na prawie całą dodatkową wersję PTU SC ( w sumie ma to sens jeśli testy mają funkcjonować niezależnie od pełnej wersji gry)

Ja sobie odpuszczę poczekam na opinie zresztą może ostateczny sprawdzony patch 1.01 wyjdzie w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tylko że w PTU masz możliwość przetestować nowe bronie, za darmo. (nie ma dostępu do nowej broni...) Ja głównie tylko dla tego powodu ściągam te PTU.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chwilowo prozaiczna przyczyna - mój SSD nie jest z gumy i nie pomieści już drugiego SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">.

Może kupię dziś kolejny :confused: albo po przeczytaniu opinii na temat PTU poczekam na oficjalny patch 1.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duplikacik  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/739-public-test-universe-launched-200115-200215/#entry15620


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to śmieszne, że nazywają to PTU skoro to nawet niepełny AC. Co tam włąściwie jest czego w AC nie ma po za kilkoma pomniejszymi dodatkami jak bronie, które i tak czeka 100 rebalansów?


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dmger

 

1.0.1 to łatanie dziur będzie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

1.1 to dodawanie contentu będzie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

No dziwne by było jakby 1.1 było by przed 1.0.1 :P

 

numerki zwykle oznaczają wersje i każda kropka się liczy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

major.minor.bug_fix

 

Pozdarwki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, jeżeli chodzi o VS na co-opie... to nie jest żadne wyzwanie (3 razy wygrałem z randomami wszystkie falę), a zwłaszcza jak CM już działają.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> BTW, musimy zrobić powtórkę rakietowej salwy, bo teraz to będzie na raz 56 rakiet! Czujecie to? :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BHoleVX wiem o czym piszesz. Ważniejsze jest to że według CIG po patchu 1.0.1 nie będzie już naprawiania bugów, choć mają do dyspozycji jeszcze 8 cyferek zanim wprowadzą 1.1


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, teraz naprawdę przyjemnie się gra, ale nie mogę uwierzyć ze zostawili 6 działek na super hornecie, miałem plan kupić 350r ale 3 działka na 6 to mi nikt nie powie ze skilla trzeba mieć bo wygrać to marna szansa, to tak jakby z dwoma 325a walczyć na raz. Kupuje horneta jak nic nie zmienią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Oj tam oj tam.

Śmieszne jest to, że dostaliśmy:

Beta patch do wersji Alpha modułu gry która jest na etapie pre-Alpha

Takie rzeczy tylko w SC ...

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Poszczuje Cię Ulatem który lata w swoim Mustangu Delta to trochę zmienisz światopogląd na ten temat, mój on zmienił. heheh  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma skila to nawet ogromna przewaga w ilości działek nie pomoże, choć przyznam zawsze warto mieć czegoś więcej !  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jakby było dość osob można by pograć squadron battle w swojej grupie. Zawsze to nauka współpracy, a i łatwiej o wskazówki

 

kurde, wreszcie się zainstalowało i strasznie zjechali boosta/manewrowość Avenger  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png"> Tzn spodziewałem się tego, powinna być raczej bliższa tej w mustangach itp, ale mimo wsio. Teraz trzeba się uczyć latać od nowa :P

Edytowane przez duszy

Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Mustanga Delty to się zgodzę, mam 325a i deltę i jednak 4 działka plus 36 rakiet air to air wygląda lepiej niż 3 działka i 4 rakiety których już się nikt nie boi.

skill skillem a siła ognia siłą ognia, poza tym chciałbym przetestować delta vs hornet bo coś za mocny ten pancerz w hornecie (albo za slaby w delcie), mam na delcie 2 lasery size 3 i 2 size 2 i jak hornet się nie rusza to naprawdę trzeba chwile w niego strzelać. Proponuje zrobić filmik z treningiem ile strzałów trzeba delcie na zabicie horneta i na odwrót, problem w tym ze po filmiku każdy będzie kupował horneta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
350 ma prędkość 300 - ona ma pod wieloma względami przewagę nad SH

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy, mowie o sytuacji w pierwszej 10 na tablicy liderów a tam już skilla każdy ma i własnie wtedy przewagę ma ilość działek, jeśli okaże się ze nie ma w pierwszej dziesiątce 70% hornetow to przeproszę wszystkich i powiem ze jestem ... albo nie powiem 

 

300, 325 = 220 top speed, 350 = 300 top speed, tak, maja przewagę w spierda.....niu 

Chciałem kupić 350r i zrobić pod walkę, ale po probie na mustangu omega zrezygnowałem, za duza szybkość to przeciążenia i cały czas mdleje 

Edytowane przez P107REK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka rola Horneta - to taki X - Wing z SW, a jakie były x'y każdy fan wie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">. Zresztą ma to polegać chyba na tym ze statek statkowi nie równy, nawet pod względem militarnym. A jak słyszałem Hornet to takie oczko w glowie Chrisa [emoji14]

O to czy każdy będzie chciał mieć Horneta... nie każdego w tej grze bawi tylko strzelanie. Latając Hornetem nie pohandlujesz, a piracenie tez może nie przynosić zysków bo jak ktoś juz będzie leciał z ładunkiem to raczej z obstawą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> (patrz Tommy, albo Zerat ze mną na gunnerze [emoji14])

Ale to PU, co innego w AC. No ale cóż... To chyba wiadome ze walcząc/ścigając się bierzesz to co najlepsze [emoji14]

I co do kupna Horneta... Zerat napewno go nie kupi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Hornet... A co dopiero Super Hornet i Bulldog.

Może to nie temat na to pytanie, ale są juz jakieś konkrety o Bulldogu? Trochę inne klasy myśliwców ale ciekawy jestem jakby wypadły w bezpośrednim starciu między sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czasu aż nie będzie kolejnego rebalansu. Z resztą to prawidłowe - delta to podkoksany starter.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hornecie poza wszystkim najbardziej podoba mi się kokpit, jest imo najczytelniejszy. W avengerze jak dużo się dzieje, czasem nie widać np info o rakietach itp

 

Wydaje mi się, czy vanduule dostali boosta?

Edytowane przez duszy

Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności