Skocz do zawartości
Goomich

Zmiany w sklepie CIG - VAT od lutego 2015

Rekomendowane odpowiedzi

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14433-VAT-Change-Announcement

Od 1 lutego muszą doliczać vat do wszystkiego.

Na osłodę zrobią kolejną sprzedaż różnych unikalnych statków od 26 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lipa dobrze że wcześniej dużo kupiłem, teraz mam nikłe potrzeby i nie będę trwonił kasy na dodatkowy podatek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: "Kto szuka, ten znajdzie" rozwiązanie.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Święte słowa :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodawać store credit w wysokości podatku, byłoby po temacie. Wiem, że dla mnie raczej z zakupami koniec po tej "bombce".


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie taki problem.

Wystarczy "zamieszkać" w polskiej ambasadzie lub u cioci/wujka w USA  i mieć inny e-mail np. z gmail-a

Coś jak w przypadku zakupów z amerykańskiego Amazona:

http://lowcygier.pl/poradnik-jak-kupowac-gry-cyfrowe-na-amazon-com/

 

Z drugiej strony 26.01.15 może uda się ładnie zmodyfikować swoją kolekcję i nie będzie potrzeby już zakupów w przyszłości.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

 

ps.

Oczywiście tylko o takiej możliwości słyszałem ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

I like this idea ^^

 

Ogolnie nie fajnie, ale moge sie zalorzyc ze ktos znajdzie jakies obejscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrypt dodawania VATu będzie opierał się na adresie nabywcy. A jak wiemy, można mieć kilka zapisanych adresów.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gogu jest tak jak napisała jaśnie szefowa, kupujesz grę za która cenę x w dolcach, a ze w ojro jest VAT, to różnice dają w kredytach sklepowych (u nich nazywa się to chyba fair Price -pisze z pamięci) nie miałbym nic przeciwko.żeby rsi zrobiło coś takiego

Wysłane z mojego LG F60 przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To mnie przeraziłes ....

Choć inna kwestia to po dzisiejszym zakupie Freelancera Plus (jakby ktoś jeszcze nie wiedział: https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14428-Physical-Items-Available-For-A-Limited-Time)to mam 2 pakiety których przetapiać nie będę mógł (Freelancer+  + Mustang Delta zrobiony z Omegi).


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cicha nadzieję że 26 stycznia uda mi się kupić super horneta... ale to cicha nadzieja.
A co do podatku to martwi mnie inna rzecz... Do tej pory planowałem zakupienie nowego Joya i to właśnie tego który powstanie na potrzeby SC, ale teraz zaczynam się bać. Dolar podrożał u nas dość znacznie, a teraz jeszcze nasz kochany VAT. W efekcie sprzęt który szacowalem na koszt 250$-300$ zamiast pokosztować mnie jakieś 900zł skoczy przynajmniej do 1200zł ;( a to już niebezpiecznie zbliża się do TM Warthog'a...
A ominąć podatek w taki sposób jak ze statkami raczej się nie uda bo wolał bym wysyłkę jednak otrzymać do domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Polak potrafi wiele rzeczy, ale tego się chyba jednak nie obejdzie.

Choć znając życie ktoś wymyśli jakiś pokrętny sposób i na to.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze ile wynosi VAT w innych krajach UE. Bo gdzie niegdzie mam znajomych/rodzinę, która by pomogła. Pytanie tylko ile się na tym oszczędzi i czy warto kruszyć kopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Bez obrazy ale Google umarło?

Wiem, że wiki nie do końca wiarygodne ale pojęcie daje. Szczegółów zawsze można poszukać.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stawki_podatkowe_w_Europie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w NL mam 21% (albo 15 dla bóbr cyfrowych, muszę sprawdzić).  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawianie się nie oznacza że potrzebuje pomocy w odnalezieniu danych, przynajmniej puki nie będzie prośby o pomoc, więc proszę nie nad interpretować moich wypowiedzi.
To co mówi Wiki już czytałem. Moje "rozmyślania" raczej dotyczyły opłacalności przy kosztach kolejnych przesyłek i posiadania wtyków w konkretnych krajach.
Inna sprawa dotyczy przetapiania. Tutaj raczej doliczać już nic nie mogą gdyż w takiej sytuacji mogło by się zdarzyć kilkukrotne naliczenie. Chyba że na końcie wprowadzą oznaczenia dolarów z podatkiem i bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze nnasz kolega zza oceanu IOON bedzie nam teraz kupowac nowe zabawki a nastepnie je giftowal
Pytanie tylko o koszty przelewu do jego banku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności