Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może jako Syndykat zapiszemy się do tej akcji? W skrócie polegać ma ona na zaatakowaniu Vanduulów na sam koniec bety ze wszystkim co wszyscy mają. Ja się już zgłosiłem.

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/60679/invading-vanduul-space-at-the-end-of-the-beta-operation-pitchfork/p1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> nawet jak inwazja nie wyjdzie to zawsze możemy dobijać jak NKWD tych co się rozmyślili i uciekają przed Vandulami a później przejmować mienie :P
 

5666047820_7ee92ac4da_o.jpg

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Możnaby się nieźle dorobić, pod warunkiem że nie będziemy walczyć w pierwszej linii i zagrabimy nieco vandulskich skarbów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej linii niech się PMC tłuką  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem pewnie będzie to że inni też będą nastawiać się na taką strategię  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sporo zależy np od tego czy się np dorobimy Idrisa jakiegoś... Albo paru. Bo jeśli największe jednostki to będą Connie to możliwości nie będzie wielu. A tak to by część ludzi wlazła w Idri, a reszta mogła zaistnieć na myśliwcach i wsparciu. Ale póki co to i tak gdybanie bo nie wiemy jak się zachowa mechanika multi.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma nic do stracenia. Pod sam koniec bety, czyli przed finalną wersją gry i tak będzie reset, więc wszyscy zaczną 'od początku'. Ja tam się piszę, ciekawy jestem jak to będzie wyglądać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem wipe-y mogą być po drodze, ale plan jest taki by udostępnić PU na stałe przed premierą gry. O ile dobrze kojarzę to nawet wśród ludzi biorących udział w Pitchfork powstało z tego powodu małe zamieszanie ale ostatecznie zdecydowali się iść dalej.

 

edit:

Z posta opisującego operację:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Edytowane przez lethe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

After czyli po. Ogólnie rzecz biorąc będzie wipe na samym końcu bety, krótka przerwa i mamy premiere gry..

 

Jakośtam tłumacząc: "Z tego co ostatnio slyszalem CIG nie planuje resetu PO becie, więc zróbmy coś epickiego co mogłoby zmienić historię gry"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wydaje mi się, że pomysł nadal jest mega. Będzie trzeba zobaczyć już wtrakcie trwania Bety jak wygląda mechanika multi. Może okaże się, że będziemy w zasięgu wyrwania systemu vandulom i utrzymania go. Wtedy z tego co rozumiem, nie tylko sam fakt epickiej bitwy będzie nagrodą ale również dany system z jego dobrodziejstwami. Jednak póki co jest to mega gdybanie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> uważam jednak, że nadal jest to super pomysł, szczególnie jak będziemy mieli problem z rekrutacją wśród naszych członków na większe organizowane przez nas eventy ;>


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieraz robi się wipe w trakcie też - zwłaszcza jeśli z jakichś przyczyn są wprowadzane spore modyfikacje mechaniki. Tak więc na 100% tego się nie wykluczy bo nie wiemy co się może ujawnić w trakcie developmentu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli trafi się jakiś bug nad którym nie będą mogli zapanować lub będzie to niezbędne ze względów technicznych to go przeprowadzą.

 

Intencja jest taka by ich nie robić ale przy tak wielkim systemie ekonomii jestem pewien że ktoś znajdzie sposób na to żeby oszukiwać, więc wczesnych fazach testów wipe może okazać się niezbędny.

 

Pitchfork zmienił się z pierwotnie misji samobójczej "bo i tak nie będzie miało to znaczenia więc zróbmy zadymę" na misję trochę mniej samobójczą "świętując bliski release gry zróbmy zadymę która zapisze się w kartach historii". Event bardzo mi się podoba i zamierzam wziąć w nim udział, ale traktując go właśnie w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami odnośnie wipe.

 

Mam podobne rozumowanie do Ciebie lethe i też w taki takiej konwencji rozważam wzięcie udziału w tej akcji jako eventu który być może wpisze się w karty historii gry.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

W sumie racja. Mój błąd i źle zrozumiałem cytat z angielskiego. W każdym bądź razie i tak się pisze. Co mi tam poświęcić jeden statek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie byłem pewien szczerze mówiąc, ciężko się dokopać do oficjalnego stanowiska w wielu kwestiach.

 

Odnośnie poświęcania statku to w sumie zastanawiam się jak będzie wyglądała kwestia ubezpieczenia. Jestem ciekaw czy będzie potem problem z odzyskaniem statku jako że to niby misja samobójcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie nie działa w systemach o "niebezpieczeństwie" powyżej 5  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Więc statków nie odzyskamy z racji ubezpieczenia.

 

edit:

 

Coś źle pamiętałem. Statki odzyskamy, ale ulepszeń już nie "Some of the additional policies like upgrade or cargo insurance will be rated based on risk levels. Risk level 1 being the safest systems and risk level 5 being the most dangerous system that is insurable for cargo or upgrades. Any risk level over 5 is un-insurable. " ~ https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/12820-Insurance-FAQ-And-Update

Edytowane przez St. Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statku i bazowego wyposażenia jakie z nim dostałeś. Dopiero dalsze modyfikacje i ulepszenia trzeba dodatkowo ubezpieczać. Kwestia tylko tego czy LTI zostanie uznane w sytuacji gdzie świadomie ładujesz się w sytuację w której jest prawie pewne że sprzęt ulegnie zniszczeniu.

 

Chociaż jak w FAQ piszą o tym że taranowanie innych własnym statkiem jest dozwolone i zostanie uznane to raczej nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie kadluba (czyli takze LTI) dzialac ma wszedzie, bez wzgledu na poziom bezpieczensta systemu, wiec statku sie nie straci. Jedynie dodatkowy sprzet pojdzie w cholere. Mam nadzieje, ze bedzie do wyboru jakis ciezko uzbrojony wariant Connie (mogli by juz ujawnic te warianty bo mnie cholera z niecierpliwosci bierze), wtedy nie bede sie mial czym martwic, jako ze calosc bedzie "stockowa" czyli ubezpieczona. Na pewno sie na ten event wybiore, zalezy tylko czym. Jesli nie znajde chetnych do zalogi, lub tylko 1 osobe to polece S Hornetem (strzelec do ball turreta bedzie milym dodatkiem), a jesli uda mi sie zaokretowac 3 osoby na Connie to wlasnie ona pojdzie w boj.  Jesli nawet jakims cudem bedziemy w posiadaniu Idrisa to raczej nie liczcie na mnie, ze bede siedzial i cos obslugiwal  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idris może zostać wyciągnięty jak podstawowe jednostki padną  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Ale przypadkiem dałeś mi do myślenia, bo przecież większość z nas zawsze będzie wolała być w boju niż przy obsłudze "czegoś" na Idrisie :/ więc nawet jak się go dorobimy to chyba będzie ciężko obsadzić ludźmi :/


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu bym się aż tak nie upierała, np ludzie ze słabszym sprzętem zapewne rozważą taką opcję. Albo osoby które preferują eksplorację niż pew pew. Każda rola ma swoje uroki - inaczej w MMO by nigdy w ogóle healerów nie było  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności