Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że nie będzie można ciągnąć ładunku na linach stalowych za statkiem.... Już widzę oczyma wyobraźni jak Aurora ciągnie jakieś fragmenty z kilku Lancerów i sekcję silników z Idirsa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później jak Aurora hamuje a elementy rześko lecą dalej dziurawiąc jej kadłub niczym rzeszoto i chwilę później czerń kosmicznej pustki rozświetla przepięknie renderowana eksplozja  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Tylko sztywny hol albo tractory (fizyka skrzeczy).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tractorki moga byc zbyt slavbe jesli chodzi o dlugotrwale holowanie, cyba ze cos wiekszego lub kilka jak to jest w statystykach tego statku gorniczego w Ships Specs na RSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

eeee no ale przestrzeń kosmiczna jest 3 wymiarowa... Hol można odczepić oblecieć nasz kosmiczny złom i zaczepić z drugiej strony i rozpocząć kilkuset kilometrową operację wyhamowywania, troszkę podobnie jak to robią holowniki w portach.

 

Tylko dobrą stalówkę trza skombinować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to nie jesteście jedynymi, którzy o tym myślą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">. Największe organizacje, które będą brały w tym udział na pewno będą miały ekipę wyznaczoną do odzysku z pozwoleniem na niszczenie potencjalnych złodziei wyposażenia ich kumpli. :).  Trzeba będzie uważać, żeby nie ugryźć więcej niż zmieścisz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już sobie Traktora kupiłem, tylko jakoś nie umiałem go ostatnio na Connie zamontować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam to nasuwa mi się tylko jedno. Trzeba całą operacje dobrze rozplanować i możliwie jak największymi siłami ruszyć...

Gdy zaczniemy wspólnie latać to się wyjaśni jak z naszym zgraniem, zaangażowaniem i wtedy łatwiej będzie podejmować decyzję. Z drugiej zaś strony tyle tu jest mowy o zbieraniu złomu że chyba sobie skup złomu założę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

nie mogę się doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba poczytac pierwsze 2 posty watku pitchfork na RSI
ogolnie komunikacja miedzy orgami podczas akcji bedzie cierzka
odpowiednio wczesniej dzieki wiedzy zdobytej przez zwiadowcow poszczegolne orgi dostana ogolne instrukcje, , ale podczas samej akcji to juz kazdy org solo bo nie wiadomo z kim wyladujesz w instancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z planowaniem raczej trzeba by było poczekać do terminu bliżej operacji, nie wiadomo jakimi środkami będziemy dysponować do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liny sa mozliwe Neb. Hamowanie trudne ale takze wykonalne. Wystarczy zmienic kurs o pare stopni lub delikatny strafe i lekkie hamowanie, poczekac az holowane moduly zaczna wyprzedzac, a potem napreza line i hamujemy biedna Aurora.Da sie? Da sie. Zreszta co by sie nie mialo dac. Ja mam doskonale doswiadczenia nabyte w Inzynierach Spejsowych. Drzwi moglem wam rozwalic to i poholowac na linach moge...


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bungee ze stalową liną podobno też się da

...raz  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragnarek ! Ty z Coni najwyżej będziesz ratował moją Aurorę ciągnącą złom, jak zacznę orbitować w okół zbyt dużego skrawka złomu który chciałem zaciągnąć do hangaru....


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie w pitchforku podoba to ze bedzie to wysokiej jakosci stresstest dla serverow  instancji i matchmakingu .. zorganizowany przez graczy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
a fakt ze bedzie pozno bedzie pokazywal czy gra jest gotowa na premiere i nowych  ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A ja mam wizję takiego gigakawału żelastwa i takiej maciupkiej aurorki latającej dookoła jak mucha owocówka dookoła jabłka.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki pokonuję siłę grawitacji mogę ciągnąć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> no ale to już zależy od nich czy aż tak uszczegółowią fizykę w kosmosie.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a potem bedzie jak na Space engineers, rozpoczynasz procedure hamowania i ci sie uran konczy 800m od asteroidy na pelnej predkosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, fajerwerki będzie widać nawet na powierzchni planety  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zawsze byłem ciekawy genezy powstania tej operacji, w sumie dużo się o tym mówiło i wymyśliłem sobie własną teorię, która jak się okazała jest nieco odmienna od moich wyobrażeń   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z Lore UEE nie chce rozpetac oficjalnej wojny z Vanduul, wiec pitchfork (wsciekly tlum z pochodniami i widlami) zrobi to czego lokalne wladze sie boja i pownerwia troche naszych nielubianych sasiadow ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli norma. Nie możemy czegoś zrobić? Wróbmy w to kogoś, nawet zaplacmy, ale jak przyjdzie co do czego to się do nich nie przyznamy.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mi się podoba, to zapowiedź CIGu, iż jeśli w operacji Pitchfork uda się odbić jaki system (czy to Tiber czy Orion) oraz ustanowić odpowiednie warunki (stałe linie zaopatrujące etc.) to wówczas UEE wkroczy i zaanektuję powtórnie system - co daje wręcz niesamowite możliwości rozwoju oraz RP. Innymi słowy: ja na pewno będę ostrzył swoje widły oraz powiększał swoje działa w oczekiwaniu na Pitchforka   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Fajnie by było, ale to takie gadanie. Jak im to nie pasuje zrobią to po prostu misją niewykonalną, ale fajnie by było gdyby była naprawdę realna możliwość.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wykonalna? Ja wiem, ze nasz doborowy synykat z tym sprzętem co ma to sam KingShip Vanduli by zdobył  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności