Skocz do zawartości
eerozeteen

wtb Kupie GTX 670/760/660 Ti/680

Rekomendowane odpowiedzi

W niedalekiej przyszłości będę planować kupno gtx 670/760/660 Ti/680

 

może ktoś ze smoków również w niedalekiej przyszłości będzie planować wymianę "oczu" swojego blaszaka i aktualnie posiada w/w soczewki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Oczywiście cena do ustalenia (aczkolwiek zastrzegam sobie prawo do odrzucenia oferty, gdyby mój portfel miał tego nie wytrzymać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Proszę o info na priv - najlepiej z data pozbywania się oczu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kolega poniżej coś ma na stanie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

ihYzQCB.jpg


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weź :- będę mieć koszmary! Temu Panu źle z oczu paczy!

Wysłane z mojego LG F60 przy użyciu Tapatalk


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Co wolno wojewodzie...

 

Poza tym jak już się czepiać to oczek w pierwszym poście też by można  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy dokładnie planujesz zakup, bo w niedalekiej przyszłości to również wyjdzie SC, a dla przypomnienia nie będzie to szybko  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem target na 670/760/660 Ti/680 - mogę brać od zaraz  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak moj mistrzu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> a co mi tam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności