Skocz do zawartości
Dastro

Masz więcej niż jedną paczkę z grą? Koniecznie przeczytaj! SLOTY NA POSTAĆ

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tutaj pośród nas nie jedna osoba która posiada więcej niż jedną paczkę na swoim koncie, tak więc zapraszam was do lektury tego artykułu z RSI:

 

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13288-multiple-package-clarification

 

Tak więc oficjalna definicja paczki to:

 

  1. Statek
  2. Trochę kredytów na start postaci
  3. Postać którą będziemy grać

A w skrócie to wygląda teraz tak:

 

  • Jeżeli np: posiadasz 4 paczki z grą na jednym koncie RSI to masz do dyspozycji 4 postacie (wszystko na tym samym koncie)
  • W przyszłości jeżeli kupiliśmy coś za real kasę (działa,ozdoby do hangaru itp) trzeba będzie ustawić która postać będzie używać tego w konkretnym momencie
  • Będzie można przepisać cały dobytek pod jedną postać, a resztę po prostu nie ruszać.
  • Jeżeli w paczkach duplikują się nam cyfrowe dobra jak Mapa do SC,ścieżka dźwiękowa z gry itp, będziemy mogli giftować to znajomym.
  • W miejsce "naszej" postaci możemy stworzyć sobie własnego NPC!!! (np masz 3 dodatkowe paczki, to możesz sobie stworzyć na czas ich "off-line" graczy NPC i ich używać)
  • Różnica między standardowym NPC a naszym "prywatnym" jest taka, że możemy edytować wygląd,imię itp, gdzie przy zatrudnionych nie będzie takiej możliwości.
  • Każdy z naszych znajomych będzie mógł w każdym momencie "wskoczyć" w miejsce danego npc, po prostu logując się do gry i przejmując nad nim kontrole.
  • Nasze postaci NPC będą mogły służyć jako "spadkobiercy" po śmierci naszej postaci, gdzie z powrotem staną się grywalną postacią.
  • Będzie możliwość giftowania dodatkowego slotu na postać (bark konkretnych informacji na ten temat, ale ma być in-game podatek za to itp)
  • Na stronie RSI będzie możliwość zakupu slotów na postać/NPC. (tak więc to nie jest skok na kasę, żeby każdy kupował całe paczki na RSI)

Zapewne cały, przetłumaczony artykuł pojawi się niedługo na naszej stronie, ale możecie tutaj prowadzić debatę, co myślicie o tym wszystkim.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ale masz na paczkę jedną, nikt nie każe Ci dokupywać dodatkowych, a nawet jak masz tylko 1 to przy śmierci pewnie automatycznie dostajesz nową, za darmo, bo slot będzie się "respić".  :P

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chętnie przygarnę OST i mapę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja również :) jestem nawet w stanie wyłożyć połowę wartości w zielonych  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Na pewno u nas dużo tego, a nawet może ktoś nie będzie chciał tego z podstawowego pakietu to otworzymy dział na forum do tego.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dobra wiadomość, mam dużo pakietów i zrobię sobie z nich własne NPC, za które nie będę musiał płacić i będą nazywać się tak że nie będzie wstydu z nimi latać, dodatkowo przejmowanie przez gracza takiego NPC to fajna sprawa to daje sporo możliwości !

 

Tak więc fajna sprawa, no i mam dużo własnych NPC, ciekawe czy będzie można ich jakoś skilowa ( czy czasem nie będą mieć najgorszych statystyk ), bo ci NPCowi będą się nimi różnicować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahhaha przegięcie, ale mój NPC na pewno nie będzie nazywać się "Pszemek"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Cock ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_tongue.png"> 


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie nie nie, ja wiem chłopcy że pamiętacie jeszcze moje kryształki w logu syndykatu no ale bez przesady !

 

PS. Wacek też nie itp ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Juzek?

 

:devil:


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem .... Mieciu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

:wcloaf:


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ten ustęp mnie najbardziej zainteresował. Z jednej strony wydaje się, że będzie tak jak napisał Dastro - zwyczajne zrespienie, ale zaczynam się zastanawiać, czy nie wymyślą czegoś, co sprawi, iż śmierć postaci będzie ekstremalnie nieopłacalna. Zastanawiam się, czy nie będzie trzeba pilnować, żeby zawsze mieć jakiegoś "spadkobiercę". Może klona? Może sam Cris jeszcze nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjaśnili tego do końca, będzie pewnie kilka opcji żeby było ciekawiej, a różnice będą w opłacalności.

Klona ponoć ma nie być, ale będzie można zreifikować się w kogoś z rodziny ( zrespenie ), teraz doszło do tego nowa postać NPC w którą będzie można się wcielić, co do tego jeszcze dojdzie ? No nie wiadomo, opcji na pewno będzie kilka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam rozumieć że taka reinkarnacja to już granie pod nowym imieniem i nazwą? To jak dla mnie lipa bo trzeba tworzyć już listy z imionami

Wysłane z mojego LG F60 przy użyciu Tapatalk


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie doprecyzowali tego, domyślam się że to będzie nowa nazwa postaci, lub stara z jakimś dopiskiem ale w takim przypadku racjonalne by było żeby ta nowa postać odziedziczyła wszystko, hangar, sprzęt kontakty, kontrakty itp...


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat już były wielokrotne wzmianki. Dziedziczenie będzie - ustalisz czy na rodzinę czy znajomego (będzie można sobie zrobić nową postać zależnie od tego jaką ogólną fabułę ktoś chce tworzyć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale przy takim systemie i rozwiazaniu, gdzie co tydzień gramy nowa postacia, caly RP idzie psu w d... ekhm... Mieciowi w zęby...

 

nie ma sensu wymyślać sobie bio postaci i utożsamiać sie z nia...

 

W EVE jest to fajniej rozwiązane - kapsularze, klony (fajnie jest to w ksiazce napisane).

 

Powinni cos tutaj tez cos takiego wymyslec, jakos mi sie nie widzi granie "od poczatku" co tydzien (a moze i codziennie....) i wymyslalnie nowych imion... (np. eerozeteen20231827389127392107432740)


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może uśmiercić gracza wcale nie będzie tak łatwo. Być może walki między graczami będą faktycznie rzadkie i wywoływane w akcie desperacji. Na przykład gracz, który kupi grę po jej wydaniu na początku będzie musiał się wybić ponad slumsy. Będzie ginąc i tracić dorobek życia. Do czasu, aż uda mu się zarobić. Zacznie grać ostrożniej, poszuka porządnego ubezpieczenia, lekarza, spadkobiercy i kiedy niefortunnie trafi na piratów, jego statek zostanie zniszczony, a on widząc co się święci szybko katapultuje się ze swojego statku. Po tym wcieli się w swojego spadkobierce. Pogra 2 tygodnie realnego czasu, z poczuciem, że coś jednak jest nie tak. Za ciężko zarobione pieniądze kupi obstawę NPC, poleci w układ gdzie się katapultował i odnajdzie kapsułę. Po chwili na ekranie pojawi się komunikat. Odnalazłeś kapsułę ratunkową XXX. Skanery wykryły zahibernowane ciało XXX YYY. Czy chce wcielić się na powrót w swojego dawnego awatara?

Za taką historię byłbym w stanie przetrzymać to, że znajomi mają ciągle inne twarze i imiona. Tylko, czy gracze pogodzą się z myślą, że ich wykoksowana postać może tak po prostu zginąć? Czy wystarczy nam to, że będzie my się mordowali na potęgę w symulatorach? Być może w PU wszyscy bogacze będą omijali szerokim łukiem miejsca, gdzie można łatwo zginąć. Tylko, czy wrogie sundykaty nie naślą na przywódcę nowo-założone konto, z postacią, której jedynym celem jest samobójczy atak? Jak się przed tym bronić? Czy będzie można przywrócić do życia postać, która wyleciała z kokpitu w próżnię, z nieszczelnym kombinezonem?

 

Czy to co piszę ma jakikolwiek sens?

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To chyba dość daleko wysunięte wnioski jak na linijkę tekstu.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_huh.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie Death of a Spaceman, do któego linkował Goomich. Bo póki co ja nie widzę powodów do paniki - było tam i w 10ftC wielokrotnie mówione że zginąć można, nieśmiertelni nie będziemy, ale i nie będzie tak że co chwilę będziemy "kopać w kalendarz".

 

Ja wiem, że jedną z dodatkowych postaci wykorzystam na eksperymenty  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam , że była na ten temat obszerna informacja. Zginąć  nie będzie tak łatwo , będziesz za to miał  szramy , cybernetyczne części ciała no chyba, że będzie stać Cię na części bioniczne. Obywatel ma żyć około 150 lat. Potem  ktoś będzie dziedziczyć najczęściej z rodziny (syn, córka  , żona , brat itd.) W przypadku śmierci "przedwczesnej" istnieje szansa,

dla bardzo bogatego  jegomościa, że przywrócą do życia  z zachowanych komórek znalezionych na miejscu wypadku. Gotówka tu będzie grała ogromną rolę np. gdy  wezmą Ciebie w niewolę lub do więzienia to masz szansę się wykupić.

Co do początku gry będziesz mógł zacząć grać jako  doświadczony gracz (ale ponosisz ryzyko ,że możesz stracić  mienie)  lub idziesz na "unitarkę" - tam się szkolisz i nie ponosisz prawie żadnego ryzyka. (To wszystko założenia Chrisa co z tego wprowadzi poczekamy zobaczymy).

Zresztą ma też dziwne przemyślenia na temat rozmów bo jest za tym , że jak będziesz rozmawiał z jakimś NPC (handlarzem itp. ) i przewijał rozmowę to NPC ma się obrazić i odejść.

Przypuszczam ,że większość będzie niecierpliwa (no bo dlaczego niefart ma na mnie spaść a tak szybciej się dorobie) zacznie grać jako doświadczony Gwiezdny Obywatel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo model "żywota" postaci jest bardzo intrygujący natomiast ja się obawiam, że na początku częstotliwość przechodzenia do historii będzie ogromna. I ten system może bardzo zniechęcać ludzi przyzwyczajonych do tworzenia 'immortalsów'. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności