Skocz do zawartości
duszy

oddam Oddam Trustmaster T.FLIGHT HOTAS X

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę oddać tego hotasa ( no, za ew. koszty wysyłki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> ). Jest względnie nowy, kupiony parę miesięcy temu, używany +/- naście razy. Nie jest zachwycający, ale do gry starcza - ma skrętną rączkę, więc ew. pedały nie potrzebne.

W Wawie mogę gdzieś podrzucić/umówić się na odbiór


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zgłaszam się jako ewentualny drugi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszy, weź już rozwiej nasze wszelkie wątpliwości  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na paczkę Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> chyba rozwialem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Wysłane z mojego LG F60 przy użyciu Tapatalk


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma o czym gadać.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Neb za odblokowanie.

 

Jako ze doszedłem do wniosku, że nie stać mnie na sprzęt do grania w SC i SCAA nie chce zostać   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_trollface.png">   Hotas idzie w ręce osoby która druga wpisała się u góry. Duszy dostał ode mnie 24 pln na przesylke i piwko, ja zejde z ceny (sprzet caly czas traci wartość :D ) i oczekuje 23 :)

 

Gdyby Froster nie chciał jest następna osoba w kolejce :)

 

Pozdro

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Froster chce  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze dostępny ten joy przydał by się bo mój Cyborg EVO nie współgra z SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Not available  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Ale jak nie będę go potrzebował (w co wątpię) lub coś w tym stylu to oddam go dalej ;)


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wpisuję w kolejkę a obecnie życzę udanej gry!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, jeśli aktualny użytkownik sprzętu zdecyduje się dalej puścić go w drogę przez mękę to proszę o PM i znów się otworzy.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez komandor_tarkin
      Assassins Creed Unity - kod XBOX. Jak w temacie. Się rzuciłem na promocję zapominając że już mam na koncie toto. Więc chętnie oddam kodzik, niech się komuś przysłuży.
    • Przez komandor_tarkin
      Oddam kilka kluczy Steam za free, kto pierwszy ten lepszy, decyduje kolejność zgłoszeń. 

      Star Wars Battlefront II (2005)
      Star Wars Dark Forces
      Star Wars Jedi Knight Dark Forces II
      Hearts of Iron III Collection
      Mirrors Edge (stare)
      FTL Faster Then Light
      Limbo
      Mark of The ninja
      Trine 2
      Red Alert 3 Uprising
      Crysis 2 klucz  Origin
      Tomb Rider Underworld
      Tomb Rider Legend
      Tomb Rider Anniversary
    • Przez P107REK
      Witam, mam  kod do gry QUAKE CHAMPIONS który chętnie oddam, komuś potrzebny? 
    • Przez komandor_tarkin
      Kod steam do Grim Fandango Remastered - został mi z paczki HB.   Poszło.
    • Przez komandor_tarkin
      Oddam kupon -50% na Civilization VI Digital Deluxe  na Steam. 
      Edit: Ważny do 30 października
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności