Skocz do zawartości
Yoda

wts PlayStation 3 Super Slim 500 gb + gry

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiona w Eukasa.pl 06.2014 Na gwarancji do 05.2015

W zestawie to co na zdjęciu czyli:

- konsola Playstation 3 Super Slim 500 GB, w pełni sprawna, normalne ślady użytkowania (ryski na obudowie)

- pad Dual Shock 3 + kabel (pad oczywiście 100% sprawny, ślady uzytkowania)

- kabel AV + przejściówka na euro (konsola była używana na kablu HDMI - w razie podłączenia kablem AV proszę wcisnąć przycisk power na 5 sekund kiedy konsola jest w trybie stand-by)

- kabel zasilający

- gry:

- The Last of Us (eng) (kod do gry sieciowej już wykorzystany)

- Gran Turismo 6 Anniversary Edition (bonusy związane z edycją specjalną wykorzystałem)

- Metal Gear Solid 4 Anniversary Edition (eng) (w zestawie plakat)

- Red Dead Redemption Game of The Year Edition (eng) (bonusy związane z edycją specjalną wykorzystałem, kod do gry sieciowej również, w zestawie z grą mapa, zawiera dodatek undead nightmare)

Stan samych płyt określam na bardzo dobry. Konsolę zakupiłem w celu ogrania interesujących mnie tytułów których nie ma na PC.

Konsolę wysyłam paczką priorytetową z zadeklarowana zawartością (800zł) - stąd koszt wysyłki

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Praga Południe)

Na pytania odpowiadam przez:

- zapytanie allegro

- mail ilvar.7@gmail.com

- telefon 509772463

Tu link do mojej aukcji

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4996645285

Oczywiście tradycyjnie dla Ater Draco zniżka (od wylicytowanej kwoty 30 zł jeżeli cena przekroczy 650 - 50zł)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Riddick88
      Witam. Sprzedam konto Star Citizen ( brak czasu na granie ) posiadam Statek Freelancer MIS Combat (gun ship) 175 $ usd, mogę oddać za 140 eu. Pozdrawiam 
    • Przez Shivon
      Potyczki 5 na 5, Rebelia vs Imperium, ma mieć "kampanię" dla jednego gracza oraz "brak mikropłatności". Ale to EA, więc o czym gadamy...

• Przez Xeroeth
      Cześć, do sprzedania mam używany od nieco ponad dwóch lat radiator HWL Black Ice SR2 480MP Satin White. Szczegółów na temat specyfikacji nie podaje, seria Black Ice2 od HWL to najwyższa półka w chłodzeniu wodnym, więc łatwo znaleźć
      Są widoczne lekkie ślady użytkowania z jednej strony żeberek (zdjęcie w załączniku), oprócz tego stan radiatora jest idealny. Brak osadu, korozji etc. Działał tylko z wodą destylowaną i środkami anykorozyjnymi, antybakteryjnymi Mayhems Biocide i Inhibitor. Ciecz była wymieniana regularnie co pół roku. Miałem w zestawie 3 takie radiatorki, ale ze względu na zmianę konfiguracji, 3 już nie upcham, a jest mi całkowicie zbędny bo grafiki już nie woduje.
      Cena 550 pln + około 20 za wysyłkę

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności