Skocz do zawartości
Kyokushin

wts Madcatz Cyborg F.L.Y. 5

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam joystick madcatz cyborg fly 5. Nowy, nieużywany, niewypakowany, gwarancja chyba do kwietnia 2016. Sprzedaję bo mam dwa a ten leży w pudełku i się kurzy. Cena 160zł. Kurierem czy pocztą mogę wysłać, koszt nie wiem, pewnie do 30zł. Osobiście można odebrać w okolicy Wawy.

 

Otake:

http://www.cyborggaming.com/prod/v5stick.htm

Edytowane przez Kyokushin
TAGUJCIE POSTY BO NORMALNIE ŁEBKI POUKCĘCAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja bym brał, ale wysyłka do Holandii wyszła by więcej niż sam joystick.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_teehee.gif">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunęłam posty niewnoszące nic do dyskusji i niezgodne z regulaminem. Przypominam że w dziale Giełda w wątku można doprecyzowywać ofertę, pytać o cenę lub stan przedmiowu, ale osobistymi opiniami/wycieczkami dzielimy się na PM. Oferta się nie podoba? To co robisz w danym temacie? Oferta to wyłudzenie/oszustwo? Zgłaszasz do administracji. Tylko i aż tyle.

Bo Miecia wypuszczę, a wiecie że on jest ZAWSZE głodny  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_icon_miecio.gif">.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności