Skocz do zawartości
Tsogodar

Wiedźmin Gra Przygodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jeśli posiada ktoś planszówkę Wieśka w formie elektronicznej i chciałby zagrać to ja bardzo chętnie, lub jeśli jest ktoś z Olsztyna bądź okolic to możemy zagrać w wersje fizyczną, przy piwku czy coś :P

 

Sprawdziłem i nie zauważyłem takiego tematu, choć nie wykluczam, że mogłem przeoczyć za co z góry przepraszam:)


|Anime| |Gry| |PHP i bazy danych| |Folk metal <3|

Bez tego my lajf traci sens :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję elektryczną i mi się podoba. kilka razy zagrałem, ale zawsze długo się czekało na komplet graczy. Bo we 2 osoby to lipa.

Wysłane z mojego LG F60 przy użyciu Tapatalk


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra się super, nie jestem wielkim graczem planszówkowym, więc z początku przytłoczyła mnie złożoność samej gry i elementów, po kilku godzinach udało mi się rozpracować cały system. Zagrałem ze znajomym partyjkę i zajęło nam to jakieś 5-6 godzin (trochę zmodyfikowaliśmy zasady- graliśmy do 100 punktów, a powinno się do 3 zadał głównych). Bawiliśmy się świetnie. Wersja cyfrowa też elegancka, nie żałuje tych 200 zł na obie wersje i polecam gorąco każdemu :D


|Anime| |Gry| |PHP i bazy danych| |Folk metal <3|

Bez tego my lajf traci sens :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności