Skocz do zawartości
  • 0
Morzan

Poruszanie się w trybie EVA

Pytanie

Dopiero zapoznaje się z grą i po pierwszym lądowaniu moim mustangiem, obejściem go do okoła zrobiłem to, co każdy szanujący się powinien zrobić. Mianowicie przeskoczyłem barierki i ze zdziwieniem stwierdziłem, że gra nie ma nic przeciwko odleciałem z platformy.

Po około 10'ciu minutach poświęconych na próby ogarnięcia co się stało moje ciało ponownie znalazło się na platformie. Tylko, że już bez pulsu...

 

Któryś z forumowiczów rozumie mechanikę posługiwania się jetpack'iem, bo ja po około 15 minutach kombinowania potrafię się skierować mniej więcej tam gdzie chcę. Niestety nie mam zielonego pojęcia jak sterować ułożeniem ciała (ostatnia próba wylądowania na głowie zakończyła się wniknięciem w platformę). Oczywiście rozumiem, że to "work in progres", ale chciałoby się trochę pobawić skoro już to udostępnili  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Postacią poruszasz się mniej więcej tak jak statkiem, z tym wyjątkiem, że kombinezon ma mniej silników manewrowych, które są dość słabe. Największym problemem jest bezwładność w kosmosie i jak się rozpędzisz to trochę czasu zajmie aż wyhamujesz, ze względu na pierwsze prawo Newtona  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Po jakimś czasie nabierzesz wprawy :)


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie ma jeszcze typowego Jetpacka w AC, taki z prawdziwego zdarzenia dopiero dostaniemy, a przynajmniej Ci którzy wspomogli grę jakiś czas temu.

Taki sprzęt będzie niezwykle przydatny w FPS module zwłaszcza jak ktoś wyłączy grawitację i założę się że będzie niezwykle szybko i mocno zmieniał kierunki lotu   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zgodnie z zasadą zachowania pędu i hamowanie powinno być istotne. Czołowe ze ścianą na pełnym gazie musi nieźle boleć.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  

Sprawdzałem kiedyś na rowerze - potwierdzam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_teehee.gif">

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Czemu ja przeczytałem za pierwszym razem "polecam"? :D


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja też, tylko że trafiłem szyją w poziomą belkę od trzepaka podwórkowego. Jakież było moje zdziwienie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png"> I nie, nie widziałem trzepaka, pomroczność jasna chwilowa.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zgadza się, hamowanie to będzie trudny manewr, trzeba będzie się obrócić za pomocą dyszy i krótkim impulsem wytracić prędkość, jak ktoś to zrobi źle to zamiast zahamować odbije się w drugą stronę i może jeszcze gorzej będzie.

Dlatego umiejętności gracza bardzo będą się liczyć w tej materii  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ja wiem, przy założeniu że to poważny i trudny Space Sim pewnie tak, jednak gdy pomyślę o SC jako o grze, czyli czymś co w założeniu ma bawić to już nie jestem tego taki pewien. Wszystko będzie trudne i nudne i po roku puste  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na tym etapie polecam zobaczyć film Gravity, to każdy będzie wiedział jak działa fizyka w kosmosie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Spoko oglądałem już go kilka razy i o ile zachowanie w przestrzeni kosmicznej jest,  to fakt że kosmonauta sobie lata w jetpaku wkoło stacji tak jako dla relaksu jak to robił w tym filmie Clooney to już jest totalny absurd :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może i absurd, ale nie dziwię mu się  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Zresztą w tych dzisiejszych jetpackach jest tyle paliwa, że raczej do głowy mu nie przyszło, że będzie się musiał zmagać z tyloma odłamkami.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No tak, w stosunku do filmów jestem dużo bardziej wymagający niż do gier dlatego się tego uczepiłem, ogólnie jest ok  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności