Skocz do zawartości
  • 0
Amb3r

Statki limitowane i nie tylko

Pytanie

Starałem się wyszukać, ale możliwe, iż przeoczyłem coś z tego co tu napiszę.

 

Statki unikaty/limitowane

Po pierwsze czy będą takie bardzo limitowane serie (jeśli wiadomo to jakie). Czy są statki, których nie będzie można zdobyć ingame, bo o np. Omedze słyszałem, że tylko z kodów AMD będzie, ale też, że będzie można ją zwyczajnie zdobyć, ale bez skina AMD.

 

Squadron42

Online/offline - pewnie oba, ale też widziałem parę razy posty o  drobnych nagrodach. O tym, że prawie na pewno będą to wiem, ale czy są już jakieś propozycje i czy to będzie zależeć od osiągnięć, stała czy nie wiadomo (co by nie było dziwne).

 

Skiny

One będą tylko przez sklep jako pomoc dla twórców? Pewnie tak, ale jak już tyle pytań zadaję...

 

Ordo Ater Draconis

Jest to grupa steam syndykatu z SC czy coś innego o bardzo podobnej nazwie?

 

 

 

To by było na tyle. Będę tak samo wdzięczny za pomoc jak i połajankę, że jest na forum/łatwo znaleźć lub coś w tym stylu.

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na początek - wszystko jest przetłumaczone na stronie głównej.

AMD to to samo co Gamma. Na moje.

Link do grup tez jest na forum i stronie głównej. Javelina na przykład już nie kupisz.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na steamie nie da się zmienić nazwy grupy, tak więc jak zmieniałam nazwę orga to tam już zostało po staremu. W sumie trzeba będzie tę grupę zaorać - jest Star Citizen Polska i tylko się robi niepotrzebny śmietnik, a nie mam roboczogodzin na moderację tam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Generalnie statki limitowane nazywa się takie, które w sprzedaży są tylko przez krótki okres czasu ( zazwyczaj 10 dni ), są to najczęściej najmocniejsze lub najbardziej specyfikowane wersje kadłuba.

Zdarza się też że chodzi o statki które, ogólnie można kupić tylko ten jeden raz ( choć z CIG to różnie bywa ), są to takie statki jak Vanduul Scythe, Origin 890 Jump, Idris-P, Idris-M czy wreszcie Javelin  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> 

 

Mustang Omega jest tu swego rodzaju unikatem, bo dostępny jedynie przez program AMD, w PU będzie dostępny ( pewnie głownie za sprawą sprzedaży graczy ), natomiast nie należy się go spodziewać jako statek dostępny w sklepiku RSI. 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No i zdarza się, że statki czasowe, jak np Freelancer MIS, czy Super Hornet pojawiają się ponownie 'w sklepie', choć generalnie też są unikalne, bo nie można ich kupić na co dzień.

Z javelinem (na pewno) i Irdisami (chyba) było tez ograniczona ilość dostępnych statków do sprzedania dla graczy (np Javelinów jest tylko 2000).


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dlatego napisałem że z CIG różnie bywa jeszcze się okaże że znów będzie okazja kupić Javelina i wtedy Tecon będzie miał kompana w kosmicznej podróży tytanów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Czym są to rozumiem, ale chyba źle też sformułowałem pytanie. Chodziło mi czy będą statki, których ilość jest konkretnie ograniczona (Javelin) i statki zdobywane przez kody czy coś jak Omega, których w "sklepie" nie było i chyba nie będzie. Można je będzie potem zdobyć tylko odkupując od graczy, czy tak? Przynajmniej tak zrozumiałem.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

ad 1. Jest taka duża lupa w prawym górnym rogu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

ad 2. Przez kody jedynym na ten moment jest Omega czy będzie jeszcze jakiś do pozyskania to chyba nawet jeszcze Pan CR nie wie :) Pozostałe tak jak napisałeś czyli Javelin, Idris, Scythe, 890 Jump to statki które już raczej nie będą do nabycia w sklepie ale możesz je kupić na grey markecie ( już dziś od innych graczy za  odpowiednią cenę) Co do kupowania od innych graczy w PU to po pierwsze statki w grze będą 3 x droższe niż teraz po drugie nie wiadomo jak będzie wyglądał handel statkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tę lupę zupełnie przeoczyłem.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif">

 

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wiem, że do nawet bety PU jest trochę czasu i to, że nie wiadomo jak wiele rzeczy będzie wyglądać nie jest specjalnie dziwne. Na razie trzymam sobie Omegę i pakiety do przeróbki na Avengera, ale chyba poczekam aż trochę więcej informacji na ten temat będzie. Posiadanie dość unikatowego statku nawet jak jest, co tu dużo mówić, mało użyteczny jest interesujące, a może i być zyskowne ^^ .

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zapraszam na TS, znajdziesz tam ponad 2 Gb materiałów dostępnych tylko dla subskrybentów RSI. 


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Takie jak Omega, trudno powiedzieć, może jeszcze jeden z okazji nowego partnera się pojawi, pewnie tym razem ze stajni Nvidia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Statkiem limitowanym ilościowo był nie tylko Javeli ale także Idris-M oraz Idris-P, do tego grona dołączył również Constellation Phoenix oraz Orgin 890 Jump, te statki były dostępne nie przez krótki okres czasu tylko w ograniczonej ilości sztuk.

 

Np Orgin 890 Jump, będzie miał też ograniczenia w dostępności w PU, więc Ci co kupili mogą czuć się wyjątkowo :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dokładnie o takie mi chodziło. Nie tyle, że w sklepiku była ograniczona ilość, ale w PU będzie bardzo mało, lub wręcz nie do zdobycia.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To tak będzie z Javelinem, Idrisem-M oraz Orgin 890 Jump, do tej ekipy dołączą jeszcze inne.

A no nie należy zapominać że takim rarytasem będą statki Vanduulskie, jeśli już będzie gdzieś go można dostać ( nie wiadomo jeszcze gdzie i jak ), to na pewno nie będzie to łatwe tanie ani dostępne dla wszystkich  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak. Nawet możesz wypełnić swój hangar takimi samymi (czyli chyba 5 obecnie).


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jedyny problem był z Mustangiem AMD, bo bez pomocy supportu da się aktywować tylko jeden na konto. Ale nic nie szkodzi na przeszkodzie by kolejne otrzymać Giftem (tylko, że wtedy dalej już się ich przekazać nie da)

 

W każdym razie nic nie słyszałem o jakichkolwiek ograniczeniach na ilość jednocześnie posiadanych statków.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Zależy który Hangar i jakiej wielkości statki, bo np. Revel&York zapełnisz mustangami w ilości 15 sztuk.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Fakt, mój bład. Jest pięć slotów, a na każdy wchodzą 3 małe lub 1 duży lub jeden średni statek. Chyba tylko Industrial aka asteroidowy ma inaczej.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

W Industrial mieści się tylko jeden mały lub średni w centralnym doku, więc 13 mustangów max  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To źle myślałeś. Jak kupisz jakiś pakiet do przeróbki to możesz go trzymać i trzymać i ostatecznie go nawet nie użyć tylko przetopić na coś innego.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tylko pamiętaj że upgrade musisz użyć lub przetopić przed wypuszczeniem gry inaczej stanie się bez użyteczny !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ważna uwaga, a czy jest możliwość cofnięcia upgradu jakiegoś statku jak nam nie bedzie pasował następca ?


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Są upgrady także w "dół", a jak nie ma to zawsze pozostaje opcja przetopienia. Lepiej jednak upgradować do czegoś z czego można uciec w górę.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie ma możliwości cofnięcia upgradu, oczywiście można pisać do CIG z prośbą o takie cofnięcie ale nie ma gwarancji że to zrobią no i oficjalnie tego się nie da zrobić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Jedyne co możesz zrobić to użyć innego upgradu, który ponownie zamieni wcześniej zmieniony statek na coś innego ( tak jak przykład Aurora - Mustang - Aurora ) lub zamienić na inny statek jeszcze droższy - no ale w takim przypadku trudno to nazwać cofaniem zmian. Nie ma ograniczeń co do aplikowania upgradu na jedną maszynę, musi być tylko spełniony warunek jaki dotyczy samej aplikacji czyli z czego na co  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności