Skocz do zawartości
  • 0
Azradiel

Przenoszenie mocy między systemami

Pytanie

Hej

Jak przenosi się moc między systemami?
Z tego co rozumiem powinno się to robić klawiszami 1,2,3 niestety w ogóle mi to nie działa ...
Znaczy mogę jedynie myszką przeciągać na hudzie...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W niektórych statkach jeszcze nie działają klawisze 1,2,3 (np mustang) - trzeba się bawić albo myszką albo nawigować po hudzie kursorami po wciśnięciu HOME. Natomiast np w 300i trainerze działały bez zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

315 napewno nie dziala

1 - bron
2 - oslony
3 - silniki

0 - reset  (bug z 4 robiaca reset byl lepszy)

O jaki statek dokladnie chodzi  Jak wspomniano wyżej nie w kazdej maszynie sie da  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Próbowałem na 325a i Mustan Omega i nie działa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> stąd moje pytanie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Nie wpadłem na to, że na wybranych statkach może nie działać jeszcze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi przestawianie mocy z klawiszy działa tylko w Hornecie i 300i, muszę sprawdzić jeszcze w Avengerze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W Super Hornecie też klawiesze 1,2,3,4 nie działają. No cóż, to tylko AC który MUSI coś mieć.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szkoda, że nie działa..
Co do tego, że to tylko AC to patrząć na takie produkty jak Wot czy MWO i ich początki to AC to prawie finalny produkt  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">
Wystarczy dodać nagrody w kredytach za walkę i możliwość kupowania statków za kredyty i można wypuszczać na rynek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No niestety to Alfa i tego typu sprawy są drugorzędne, ba nawet we wczesnej becie znajdą się poważniejsze sprawy do naprawy.

Dopiero w wersjach bliskich wydania gry będzie musiało wszystko być zamknięte na ostatni guzik ale przy tak duży projekcie błędy będą łatane jeszcze długo po wypuszczeniu PU.

 

Inaczej mówiąc cieszmy się tym co mamy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jak zwykle Jazz mamy podobne podejście do tematu, nie tak jak większość  narzekaczy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kolejna rzecz, która nie działa... W sumie nie przeszkadza mi to, nie korzystałem z tego bo nie widziałem żadnych różnic w działaniu statku przy przekierowaniu mocy a nie należę do tego typu graczy którzy korzystają z ulepszeń typu "0.5% większa siła strzału"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Bzdury gadasz kompletne, pełne przekierowanie mocy z silników na działka daje nawet do 66% więcej mocy, od dawna hejtujesz grę ale jak już to robisz to przynajmniej nie pisz takich bzdur !

Standardowe ustawienie ( po środku ) daje po 33% mocy na każdy z systemów, jeśli nie widzisz różnicy to znaczy że nie chcesz jej zobaczyć Twoja sprawa ale nie siej zamieszania.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to sorry za wprowadzanie w błąd, jak to weszło to trochę się tym pobawiłem (jeszcze na starej aurorze) ale jak mówię nie zauważyłem różnic więc pomyślałem że jeszcze to nie działa dobrze albo dodaje te 0.5% których nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Różnice są, ale chyba na Aurorze mało widoczne, najlepiej przekierowanie energii na broń widać jak się używa działek Omnisky, reszta bierze mniej energii i takie K&W prędzej się przegrzeją niż zabraknie im energii.

Przekierowanie energii na silniki daje większy ciąg na silniki manewrowe i na główny ale różnica jest mało istotna w walce gdy cały czas używa się "dopalacza".

Więcej przyniesie to pożytku przy skradaniu się jak przydzielanie energii będzie zmieniało tez emisję z poszczególnych podzespołów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Pozdarwki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Centurionix na Zorzy faktycznie mogłeś tego nie widzieć ale ty chwalisz się najtańszym w epoce Avengerem, a jako jego posiadacz wiem że przekierowanie energii na tym statku jest bardzo widoczne. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dla zręcznych opłaca się też szybko przekierować energię dla tarcz, np jak się dostaje ostry ostrzał na tył lub rakieta szybko zjadła cały zapas tarczy wtedy wzmacnia się tył maksymalnie przekierowanie mocy, wzrost tarcz i można wrócić do normy, dla zręcznej osoby to 2, 3 sekundowy manewr a ratuje tyłek  ( sprawdzałem na Super Hornecie )  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności