Skocz do zawartości
Meandester

pc WarThunder - Masowe frufadło

Rekomendowane odpowiedzi

az wczoraj zrobilem update WT, niestety po 5 min gry zrobilem ragequit z tak banalnego powodu ze WT zresetowalo moje key bidings .. 
dzis jeszcze raz sprobuje, choc pewno w menu spedze ze 20+ minut na przestawianie settingsow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zerat_KJ

można wyeksportować zapisane ustawienia do pliku, jakaś forma zabezpieczenia to jest. Przydaje się też jak się gra na zmianę samolotami i czołgami bo wystarczy wczytać odpowiedni plik i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche czolgami ale nie ma odpowiedniego balansu. Jak T34 moze jednym strzalem z 600-700m rozsmarowac Tygrysa? Chyba w snach Rosjan z Gaijin.


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nie znajdę tego tematu.

Ostatnio jakoś powoli wracam do WT po długiej przygodzie z Wot i epizodem single player.

Lata ktoś z was jeszcze? W najbliższym tygodniu będę czekał na ts'ie. Latam głównie Amerykanami, a reszta nacji nie jest zbyt zaniedbana. Interesują mnie wszystkie tryby. Tak wszystkie. Czołgi i samoloty. Arcade i sim. (niestety na sim jestem jeszcze noobem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że latam - razem z Taliesinkiem. Niedawno wróciłem do WT w ramach nauki obsługi Hotas-a.  Fruwam/jeżdżę tylko RB, kiedyś jak Japonia byłą dostępna też w trybie sim (ale wtedy tylko niszczyłem statki bo miałem problem z zauważaniem czegoś mniejszego :),Arcade jak dla mnie odpada (point & click = bleh) . 

 

Głównie szturmowce/bombowce nurkujące i jednosilnikowe (choć to trochę wytłumaczenie na to że mam problemy z celowaniem joyem). Nacje samoloty: Japonia i USA,  czołgi GER (prawda jest taka że w bitwach pancernych najbardziej lubię Ju87 R2 + 1000kg :)).

 

Moim największym przeciwnikiem są własne bomby i P-Lot zestrzeliwujące mnie z 10km.

 

Będę sporo się rozbijał w przyszły weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też powoli wracam do WT.. dziś zasysam patche. Ja ponieważ nie posiadam żadnego joya to prawdopodobnie historyczne będę tłukł..

 

Nadal długo się czeka na bitwy w opcji historycznej i symulatora?


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tworzymy wspólny dywizjon i URRA ! ;) pododawajmy się do friendlisty.

TS to chodzi o nasz TS, AD ;> ?


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram w miarę regularnie, więc w końcu będę miał z kim grać :D


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wygląda sterowanie samolotami na joyu? Bo ja się czuje jakby było coś nie tak... Musze na maxa wychylić oś X żeby ruszyć lotki, w dodatku każdy samolot sam obraca się lekko w lewo i unosi do góry gdy nie dotykam joya...

Edit: ok, pomogło ręczne ustawienie konfiguracji, już wszystko OK.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy? Latałeś serią Jak'ów? Tam obraca się w przeciwnym kierunku. Jest to spowodowane obrotami silnika i nie ma w tym nic dziwnego. To, czy się unosi zależy od środku ciężkości, ciągu, wysokości... Znowu - zależy od samolotu. W SB wygrywa raczej gracz, który lepiej zna swoją maszynę, niż bardziej doświadczony/z lepszym samolotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latałem w realistic, i na serio było coś spierniczone z konfiguracją u mnie, bo ściągało każdy samolot. Po ustawieniu od 0 konfiguracji mogę już latać bez problemu, wcześniej każde startowanie z lotniska konczyło się rozbiciem bo samolot tanczył po płycie lotniska...


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co można na temat ramowania w WT to siedzieć cicho. Nie ma to dźwięku, fizyki, ani sensu. A co robią Gadziny? dodają hak i pokazują w ten sposób, że widzą o problemie, ale nie stać ich na nic więcej niż walka ze skutkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z kimś pogram, czy to czołgami czy samolotami. Nowy patch dodał kilka fajnych bajerów, jeszcze niech tylko zmienią system BR na coś lepszego i wyłączą majstrowanie roślinnością w SB i będę szczęśliwy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno opracowałem mój pierwszy odrzutowiec- brytyjski właśnie (Meteor). Słyszałem, że mają dodać w następnym patchu Hawker Sea Hawk i Supermarine Attacker. Byłoby fajnie, brakuje mi u brytyjczyków normalnego odrzutowego myśliwca na wzór amerykańskich czy rosyjskich. 

 

Chwilowo jednak kompletnie wciągnął mnie tryb ARB/ASB. Mają nimi zastąpić odpowiednio normalne tryby gry, tylko AB pozostaną bez zmian. Granie bez znaczków na minimapie, bez wsparcia celowania, bez nicków graczy i z widokiem dowódcy to niesamowite przeżycie. Ciągłe napięcie, szukanie najmniejszego ruchu, wypatrywanie sojuszników. Gdyby tylko nie dało się wyłączyć roślinności... Tryb gry prawie doskonały. 

 

PS zauważyłem Nirvash, że jesteś w [303] :) dołączyłem do nich kiedyś jak zakładali oddział GF (chyba jeszcze przed otwartą betą albo tuż po otwarciu powstała ta sekcja). Niestety, WT nie był WoTem i raczej nie było co robić klanowo poza plutonami i okazjonalnymi treningami więc zrezygnowałem. Fajnie było, szczególnie jak wymiatacze na samolotach wspomagali ogniem czołgistów w SB. Wtedy pojąłem jak genialnym może stać się WT. Ja ledwo latałem na RB a oni na SB z 100% celnością zrzucali bomby na czołgi nurkując BF 109. Respekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF 109 E3 z bombą, oh yeah ! o ile w potyczkach czysto lotniczych to zbrodnia o tyle w bitwach czołgów niższego tieru to mniam mniam. Prawdę mówiąc czołgiem walczę po to, żeby móc wsiąść do samolotu ;) i coś czuje, że po za tier II w czołgach chyba się nie wepnę, bo uwielbiam bf 109 E3 :P mój ulubiony samolot.. A nurkowanie na czołg z bombą to sama frajda :) no i jeszcze z działek 20mm p-lotki lubię rozwalić :D no i prawie zawsze napatoczy się jakiś wrogi myśliwiec lub bombowiec :)

 

Co do bitew z brakiem znaczników to świetna zabawa :) Znaczniki działają na szczęście w obie strony, my wroga nie widzimy a on nas ;) najbardziej podobał mi się motyw jak wroga p-lotka zdjęła oba samoloty z mojego ogonu ;) a mnie ledwo co drasnęła. Chłopak chyba walił we wszystko co lata... Bez znaczników lotnictwo jest podwójnie zabójcze w realistycznych bitwach pancernych, and I like it !

 

PS. Właśnie się dowiedziałem, że przekroczyłem dozwoloną ilość emotikonków ! WOW , jaki słodziak ze mnie  :wub:


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SepReykan
      Witam wszystkich.
      W ramach umilania sobie czasu oczekiwania na SC, czy znajdą się chętni na partyjkę albo kilka Stellaris'a lub Total War Warhammer 2 (mortal empires)?
      Szczegóły się omówi jak będzie zainteresowanie tematem.
      Poziom bez znaczenia, liczą się chęci - sam w TW Warhammer'a  nigdy jeszcze nie grałem w multi. Chciałbym spróbować. W Stellarisa grałem, ale nie dużo. Co do drugiego, idealnie by było więcej niż 2 osoby.
      Kontakt możliwy na forum jako odpowiedź do tematu, lub bezpośrednio na discordzie (nick: SepReykan).
      Pozdrawiam.
    • Przez Yoda
      Proste pytanie - gra ktoś z Was na PC?  
    • Przez Shivon
      Gra karciana będąca blendem sci-fi i fantasy.

      Za friko, wciąż w Early Access na czas pisania posta.
       
      LINK:
      Mythgard on Steam
      STORE.STEAMPOWERED.COM Welcome to Mythgard, a CCG of boundless depth and strategy. Dragons vie with jets for control of the skies, and mortals rise to...  
    • Przez Shivon
      Wielo-osobowa strzelanka sci-fi, podobna do Warframe'a.
      W skrócie — doszło do powstania SI, ludzkość prawie została wybita do nogi, ale SI też (nie ma to jak spamowanie atomówkami).
      Gra bazuje na blockchainie (Enjin Coins).
      Cena - bezpłatne (aktualnie w Early Access).
       
       
      Link:
      https://store.steampowered.com/app/920470/Dissolution/
    • Przez Nebthtet
      Chcecie lecieć w kosmos? Ale ten prawdziwy, jaki macie nad głowami? Teraz jest szansa na wygranie takiej atrakcji - na Tennoconie ogłoszono konkurs, gdzie nagrodą jest 250 tys. dolarów dedykowane właśnie na to (nie, nie będzie można tej kasy zamienić na statki w SC). Więcej w newsie poniżej (źródło jest, jakie jest, ale to mi akurat pierwsze w feedy wpadło).
      Nowy konkurs związany z Warframe zagwarantuje nam prawdziwy odlot
      WWW.PPE.PL Twórcy Warframe ogłosili nagrodę, jaką można będzie wygrać w ramach oficjalnego konkursu związanego z grą. Zdecydowanie, popisali się rozmachem.   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności