Skocz do zawartości
Rabit

Mustang Delta czy Avenger ?

Rekomendowane odpowiedzi

Daj może jeszcze odpalanie przez admina.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Faktycznie dziwna sprawa, ale jeśli inne gry i programy działają to ponowna instalacja systemu może też nie dać oczekiwanego rezultatu, zrobiłeś wszystko dokładnie tak jak pisałem oraz sprawdziłeś metody podane przez innych ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

na dziobie jest ballistic repeater, pod skrzydłami chyba wolę coś mocniej bijącego ;) Na razie w ogóle kombinuję czym i jak mi się najlepiej lata, dawno w żadne simy nie grałem, a i joystick taki sobie mam :P


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wszytko co proponowaliście i co wyczytałem z forum a skoro miałem swego czasu problem z usługą Update Microsoftu co też objawiało się sporą ilością niemożliwych do zainstalowania łatek,  mimo wielu stań nie udało mi się naprawić systemu więc format C: i postawiłem system na nowo.

Najzabawniejsze że na świerzym systemie podczas  patchowania system dostał BSOda ( a system nawet raportu nie zapisał  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_ermm.gif"> co zdarzyło mi się pierwszy raz) pierwszy raz od kiedy przestałem próbować więcej wycisnąć z CPU i ramków.

Jeszce zostało mi troskę patchy a już były problemy i musiałem posiłkować programami do naprawy od Microsoftu bo nie chciało łyknąć patcha :/

Jak już system łyknie ostatniego patcha to spróbuje odpalić Star Citizena ;)

Edytowane przez Rabit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

I co ruszyło po reinstalacji  systemu ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No to fajnie, szkoda że aż tak drastyczne metody musiałeś zastosować, miłej gry zatem !   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, po polataniu paru gier jednym i drugim, nie jestem jednak taki pewien, czy avengerem faktycznie mi się lepiej lata. Mam wrażenie, że mustang jest z deka wytrzymalszy jednak. Zwłaszcza na jakieś przypadkowe kolizje, może jakieś błędy w implementacji zniszczeń itp.( a przy sierściuchu wskakującym na kolana w najmniej odpowiednich momentach zdarzają się  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> ). Co więcej przy avengerze mam jakieś odblaski/szron/whatever na owiewce, czego nie zauważyłem w innych statkach ( a może tylko w nim zwróciłem uwagę ), co strasznie ogranicza widoczność, przy moim i tak dość słabym monitorze. Żeby dało się w delcie wymienić rakiety na jakieś sensowniejsze to w ogóle by słodko było :)

Mimo wszystko avenger jest bardziej uniwersalny, mając to swoje min. cargo, itp 

post-55-0-01573900-1420900994_thumb.jpg


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avenger to dobry statek - ma ładownie, niezłe opcje dozbrojenia, jest wytrzymały i w sumie to dobry statek do wszystkiego.

 

Ale Mustang Delta jest zwrotniejszy i bardziej pasuje mi jego sposób 'prowadzenia'. Jest mniejszy, przez co stanowi mniejszy cel ale czy w walce tak naprawdę jest lepszy? Nie jestem do końca pewien. Natomiast na pewno lepiej wygląda. W PU powinien być lepszym statkiem do stealtha.

 

Z resztą te statki mają zupełnie inną hmm.. osobowość i zastosowanie. Avenger to policyjny krążownik (ktoś na forum RSI porównywał do Forda Crown Victoria) duży wytrzymały i prowadzący się jak cegła.

 

Delta to dla mnie taki myśliwiec jak F5 Freedom Fighter  -tani, łatwy w oblocie, zwrotny, całkiem znośny na polu walki, dobry do piractwa ale do droższych konstrukcji (np.: F18 super hornet czy F7C-m Super Hornet - celowe porównanie) nie ma niestety startu

Edytowane przez Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę przyznać racje ze Mustang Delta do hornetow i wszystkiego z rakietami naprowadzanymi startu nie ma. Bez rakiet byłaby zupełnie inna historia.

Bardzo podoba mi sie ten statek ale w battle royal żywotność trwa do pierwszego komunikatu o nadlatującej rakiecie (zazwyczaj paru)   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sick.gif">

Edytowane przez P107REK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie pod uwagę istniejący bug z rakietami, jak będzie patch sporo się może zmienić.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i chyba poczekam jak więcej kontentu będzie, sterowanie wydaje mi się strasznie chaotyczne ;/ lepsze kontrola nad shipem była w frelancerze.

Ładowanie poziomów jest dość długie czeka mnie chyba zmiana na SSD ale planuje ją dopiero w 2017 jak intel wypuści swoje 10TB to ceny za 1tb powinny być wtedy przystępne.

Dziwne ale gra + system nie przekracza 6GB ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ładuje się strasznie długo i czas myśleć o nowej karcie graficznej. Jednak jeżeli chodzi o sterowanie to się nie zgodzę.

Statkami kieruje się bardzo dobrze. Walka jest szybka, dynamiczna, dużo ciekawych manewrów można robić. Ostatnio gram w Elite, Wing Commandera i Tie Fightera;Star Citizen bije te gry na głowę.

Tylko offtop się robi tutaj ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinajac sie pod temat:

 

Niestety, z braku procka, nie mam jak sobie potestowac delty w ten weekend, a tez bede stac przed dylemetem wyboru mysliwca do szczelania...

 

Fakt, aktualnie i tak duzego wyboru nie mam, bo musialby sie zanlesc ktos kto ma bilecik na delte na zbyciu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 

 

Mustang bardziej mi się podoba z wyglada (tak juz mam... w EVE tez latalem tym co mi sie podobolo - chociaz w pvp byly to statki najgorszej kategorii (czyt. Caldari), a do murzynskich statkow (czyt. Matarskich) wsiadalem z wielkimi oporami (a skilowanie ich to byla meka...))

 

Ale z tego co piszecie, Avenger bedize baridzej uniwersalnim i ma cargo zeby cos przewiezc...

 

Bedzie trudny wybor jak juz kompa postawie na nogi...


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy statek jest trochę inny, ja również w wyborze często kieruję się wyglądem i nie potępiam tej metody choć dla wielu graczy jest to pozbawione sensu ( dla tych co liczą się tylko parametry ). Avenger, to podstawowy wariant jak bym miał porównać 1:1 go z Deltą wybrał bym ten drugi, na szczęście mam oba i brak dylematu ten pojawi się przy wariantach Avengera.

 

Co zaś się tyczy rozbłysku na szybie, to ja też je mam i jest to związane z owalem szyby Avengera, na innych statkach tego nie widać lub jest delikatnie widoczne bo szyba nie jest owalem lub ma inny promień krzywizny ( np taki Mustang )  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polataniu trochę mustangami czuję się, jakby w porównaniu do avengera latał po jakimś lodzie - ten ciągły drift, wysoka bezwładność, niskie przyśpieszenie. W avengerze niemal nie muszę korzystać z boosta, w mustangu non-stop. Ale po przejrzeniu paru tematów na forach rsi, wygląda jakby avenger był po prostu źle zaimplementowany.


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Też mam ten problem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Co więcej przeniósł się on the do RL przy wyborze samochodu, patrząc na parametry powinienem wybrać Skode albo jakiegoś Volkswagena, ale że jestem zakochany w kosmicznym wyglądzie i komforcie podróżowania Cytryn kupiłem C5 na hydro-pneumatycznym zawieszeniu :P

 

A co do Delty i Avengera to wybrałbym Deltę z racji zwrotności i całkiem niezłej siły ognia, zwłaszcza jak na stronie ze statystykami statków Avenger stracił na dziobie S5 na rzecz S3.

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie chcę się czepiać, ale z moich testów wynika, iż w Mustangu nie działa przyspieszenie - zarówno z jak i bez niego osiąga maksymalną prędkość w takim samym czasie.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że działa, z boostem po zwrocie mustangiem szybciej uzyskuje właściwy kierunek lotu niż bez. Za to mi wygląda jakby w avengerze było na odwrót - właściwie nie muszę odpalać dopalacza, bo prędkość max osiąga bez niego błyskawicznie. Jak będę miał chwilę spróbuję nagrać o co mi chodzi. Jeszcze się okaże, że te same statki zachowują się inaczej u różnych graczy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przynajmniej masz co Ci się podoba i jak widać z wyboru jesteś zadowolony to wystarczy, teraz tylko nie wolno pozwolić innym zepsuć tego dobrego wrażenia ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, na PTU pojawiły mi się ominsky vi skądś, wrzuciłem do delty i przynajmniej przeciw vanduulom gra się lepiej niż avengerem. Ta siła ognia...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Ale eject mogliby mu łaskawie dać...

Edytowane przez duszy

Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności